סיכום וידאו: גריסה, סבל וחקר Konaworld מ-BC ל-NZ

סיכום וידאו: גריסה, סבל וחקר Konaworld מ-BC ל-NZ


סיכום הווידאו של השבוע עוסק כולו ב-Kona Bikes, עם חמישה סרטונים המציגים את הרוכבים והשגרירים המקצועיים של המותג שמציגים סגנונות רכיבה ושטח שונים. הסיבוב יוצא לדרך עם רוכב הכבידה של קונה, קיילב הולונקו, שפורץ את הזנב הקשיח שלו בשונקי על הסקייטפארקים של ונקובר, BC וקפיצות העפר. בשלב הבא נראה כיצד שגריר קונה טים דקוסטה משתמש בשונקי שלו כדי להפוך מפגשי רכיבה לרומן משפחתי.

למנת הטירוף של השבוע, בדוק את הרעיון של רוכב Kona Adventure Team, קורי וואלאס, לגבי מה אפשרי עם הניסיון שלו לרכיבת ‘אוורסט כפולה’ שמכסה כמעט 60,000 רגל אנכית! חשבת פעם לרכוב על 79 הקפות בשבילים המקומיים שלך?

הארכונים ממשיכים להסתובב בעוד Moving Mountains עוקב אחר זוג רוכבי ניו זילנד החוקרים את מסלול ה-Paparoa החדש, מסלול של 32.5 קילומטרים לאחור המתפתל בחוף המערבי המחוספס של Aotearoa, ניו זילנד. לבסוף, נחזור לוונקובר כדי לראות כיצד המאייר Rush Dhillon משתמש באופני החצץ שלו כדי לשמור על ההשראה האמנותית שלו לזרום.

בזמן שהשמש עדיין כאן – קיילב הולונקו רוכב על השונקי

מאת Kona Bikes:

“רוכב קונה כבידה, קיילב הולונקו, בילה את כל חייו כשגדל בגריסה על החוף הצפוני של ונקובר. בעוד שמכה אופני ההרים ידועה בגשרי הסולם שלה, השורשים, הטיפות המסיביות ופני סלע הגרניט התלולים שלה, היא גם ביתם של אינספור פארקי סקייטפארק, ואם אתה יודע היכן לחפש, כמה עפר מפוסלים באהבה. השונקי הם האופניים המושלמים להרפתקאות האורבניות שלך, זוללים הכל, קערות, פארקים, קפיצות – אתה שם את זה”.

דורות

מאת Kona Bikes:

“ככל שאנו מתבגרים, סדרי העדיפויות שלנו משתנים, הזמן נהיה חולף, ואנחנו לומדים לקחת פחות כמובן מאליו. שַׁגְרִיר טים דקוסטה לומד לחבק ולהעריך כל דקה שהוא זוכה לבלות עם משפחתו. אופניים הפכו לחלק קריטי בחיי היומיום שלהם. עם הפופולריות המתמשכת של פאמפטראקים וקפיצות עפר, הם הופכים נגישים יותר לרוכבים בכל הגילאים ומוכיחים שהם מתעלים מעל דורות ומחזקים את הקשרים המשפחתיים”.

קורי וואלאס – אל הירח

מאת Kona Bikes:

“קורי וואלאס לקח את הרעיון של האוורסטינג והוסיף טוויסט משלו… ניסיון שיא עולמי באוורסטינג וגם באוורסטינג כפול. זה נכון אוורסטינג כפול – כמעט 60,000 רגל של רווח אנכי במכה אחת. נשמע בלתי אפשרי? מְטוּרָף? ברוכים הבאים למוחו של קורי, שבו הבלתי אפשרי הופך לעוד רעיון מעניין ומטורף הוא הכל בצורת מסגרת של אתגר. נלחמת בעשן ובחום הקיץ, קורי יצאה להשיג את מה שרובנו נראה בלתי אפשרי”.

הרים זזים

מאת Kona Bikes:

“מסלול הפפארואה באורך 56.2 ק”מ (32.5 מייל) הוא הרכיבה האחרונה של אוטרואה ניו זילנד לשימושים מעורבים. הוא מצטרף ל-Heaphy Track הפופולרי מאוד ו-Old Ghost Road כיעדים מעולים לטיול אופניים. המסלול שלו מנקודה לנקודה הוא ממה מורכבים חלומות רכיבה על אופניים: השיפועים המושלמים, נופים מטורפים, בקתות כפריות במיקום אפיפי, וכמה מהבושים היפים ביותר שיש לניו זילנד להציע. המסלול חוצה את רכס פפארו, לוקח את הרוכבים דרך פסגות אלפיניות, נופי קארסט אבן גיר ויערות גשם משגשגים. למרות שניתן לרכוב עליו ביום, המסלול מנוקד בשלוש בקתות של משרד השימור (DOC) על מנת לעודד אנשים ליהנות מחוויה של לילה או רב-ימים.”

סרטון זה מציג את הרוכבים הניו זילנדים Khulan Tumen ו-Viet Tieu, שמעמידים את אסדת האופניים Unit X 2022 של Kona למבחן במסלול Paparoa.

*סרטון מאת רוס מאקי.

My Kona – Rush Dhillon

מאת Kona Bikes:

“ראש דילון הוא איש רנסנס. מאייר, מדען, מכונת טחינת חצץ – אין הרבה שהוא לא יכול לעשות טוב. Rush משתמש ב-Libre CR DL שלו כדי לעזור בהשראה לציורים שלו, אשר בתורם עוזרים לחנך אנשים על המורכבויות של גוף האדם. זה Rush’s My Kona.”

konaworld.comSource link