סיבוב הופעות לנשים בבריטניה: ג’וס לואדן מסיים שני במשחק זמן

סיבוב הופעות לנשים בבריטניה: ג’וס לואדן מסיים שני במשחק זמן


רכיבה על אופניים של ג'וס לואדן
ג’וס לואדן שבר ביום שישי את שיא השעות היוקרתי של רכיבה על אופניים

הבריטית ג’וס לואדן סיימה במקום השני במשחק הזמן הראשון אי פעם בסיבוב הנשים בבריטניה, כאשר הניצחון של דמי וולרינג העניק לה את היתרון במרוץ באת’רסטון.

וולרינג השלים את הקורס של 16.6 ק”מ תוך 23 דקות ו -18 שניות, כאשר מומחה לניסוי זמן לואדן דקה וארבע שניות איטי יותר.

לואדן הגיעה לסיבוב הנשים הטרי מ שוברים את שיא השעות.

הילד בן ה -34 הוא השישי בסך הכל ואליו מצטרפים בין עשרת המובילים בני ארצם אליס בארנס ופייפר ג’ורג’י.

בארנס במקום השמיני בסך הכל לאחר שסיים רביעי במשחק הזמן, מאחורי לאה קירשמן הקנדית, בעוד שגיאורגי במקום ה -10.

אחותו של בארנס, האנה, הייתה אחת משלוש הבריטים האחרים בטופ 10 במסלול הזמנים כשהגיעה למקום ה -10, עם אנה שקלי התשיעית ואבי סמית השביעי.

ל- Vollering של SD Worx יש יתרון פיקודי של דקה ותשע שניות בסך הכל, כשג’ולייט לאבוס השנייה ומנהיגת הלילה קלרה קופוני שלישית ודקה ותשע עשרה שניות בפיגור.

טיפות – רוכב לה קול לואדן נמצא במרחק של דקה ו -47 שניות מהקצב, בעוד האלופה המגינה ליזי דייגאן – מי זכתה בפריז-רובאיקס ביום שבת – נמצא ארבע דקות ו -55 שניות מאחורי מנהיג המירוץ.

קופוני שומר על גופיית הנקודות, אליז צ’אבי שומרת על חולצת מלכת ההרים ונינה קסלר מובילה את תחרות הספרינטים.

שלב רביעי ישתרע על 117.8 ק”מ משואבורינס ועד סאות’נד-און-סי.

תוצאות ניסוי זמן

1. דמי וולרינג (Ned/SD Worx) 23 דקות 18 שניות

2. ג’וס לואדן (GB/Drops-Le Col) +1 דקות 4 שניות

3. לאה קירשמן (יכול/צוות DSM) +1 דקות 5 שניות

4. אליס בארנס (GB/Canyon SRAM Racing) +1 דקות 8 שניות

5. ג’ולייט לאבוס (Fra/Tream DSM) באותו הזמן

6. שאנטל ואן דן ברוק-בלאק (Ned/SD Worx) +1 דקות 9 שניות

7. אבי סמית ‘(GB/Team TIBCO-SBV) +1 דקות 20 שניות

8. ורוניקה איוורס (ארה”ב/צוות TIBCO-SBV) +1 דקות 21 שניות

9. אנה שקלי (GB/SD Worx) +1 דקות 25 שניות

10. האנה בארנס (GB/Canyon SRAM Racing) +1 דקות 27 שניות

סיווג כללי

1. דמי וולרינג (Ned/SD Worx) 6 שעות 46 דקות 1 שניות

2. ג’ולייט לאבו (Fra/Tream DSM) +1 דקות 9 שניות

3. קלרה קופוני (Fra/FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope) +1 דקות 19 שניות

4. איימי פיטרס (Ned/SD Worx) +1 דקות 22 שניות

5. Aude Biannic (צוות Fra/Movistar Team) +1 דקות 33 שניות

6. ג’וס לואדן (GB/Drops-Le Col) +1 דקות 47 שניות

7. לאה קירשמן (יכול/צוות DSM) +1 דקות 48 שניות

8. אליס בארנס (GB/Canyon SRAM Racing) +1 דקות 51 שניות

9. שאנטל ואן דן ברוק-בלאק (Ned/SD Worx) +דקה 52 שניות

10. פייפר ג’ורג’י (GB/Team DSM) +1 דקות 53 שניות



Source link