נראה שמזג אוויר רטוב וסוער צפוי לפריז-רובאיקס

נראה שמזג אוויר רטוב וסוער צפוי לפריז-רובאיקס


זה יכול להיות מסובך להכניס יותר מדי מלאי לתחזית מזג אוויר יותר מכמה ימים בחוץ, אבל עם פחות מיומיים עד לפריז-רובאיקס פמס ומרוץ הגברים שיתקיים למחרת, אולי הגיע הזמן להכיר מה שנראה בחנות בסוף השבוע הזה.

החל מיום חמישי אחר הצהריים, תחזית מזג האוויר מצביעה על סבירות גבוהה של גשמים ורוחות עזות בשבת וראשון.

אם לא יחול שינוי מפתיע בתחזית, פריס-רובאיקס הנשים הראשונה תתקיים על פאווה בוצית, בעוד שלטון הגברים עשוי להתקיים למהדורה הראשונה הרטובה במיוחד של המירוץ מזה קרוב לשני עשורים. נראה כי שני הגזעים יסתבכו על ידי רוחות כבדות עם פוטנציאל למשבים עוצמתיים, עם טמפרטורות גבוהות של היום סביב 15 מעלות צלזיוס (שנות ה -50 הגבוהות בפרנהייט).

המגזרים המרוצפים של הצרפתים האיקוניים ביום אחד, כאילו הם כבר לא מאתגרים מספיק, הופכים טכניים יותר ויותר כשהם רטובים, כאשר הבוץ מגדיל את פוטנציאל ההתרסקות והדרמה. המהדורה האחרונה של פריז-רובאיקס שנערכה בתנאים גשומים במיוחד הייתה כל הדרך עוד בשנת 2002, כאשר יוהאן מוזיאו הסתער לזכייה השלישית בקריירה במרוץ. בשנים הרבות שחלפו מאז, המרצפות נשארו יבשות ברובן, למרות קומץ מהדורות שבהן התחזית באמצע השבוע כאילו קוראת לגשם רק כדי שהדברים ישתנו בימים שלפני המירוץ.

זה קרוב לסוף השבוע, זה נראה לא סביר כעת, כאשר פריז-רובאיקס רטובה מתחילה להיראות סבירה יותר ויותר.

מתיו ואן דר פואל (אלפצ’ין-פניקס), שיפתח את המרוץ כאחד הפייבוריטים הבכירים לצד יריבו ותיק ואחד מאלוף העולם שלוש פעמים באופניים, ווט ואן ארט (ג’מבו-ויסמה), הוא בין אלה שלא נראה המוח דוחף בבוץ.

“יהיה מגניב אם יורד גשם,” אמר לקראת המירוץ, על פי ויילרפליץ. “בסדר, זה אכן יהיה קצת יותר מסוכן. גם יותר טכני. ולא תמיד יש לך הכל תחת שליטה בעצמך. ואז זה הופך לעניין של הימנעות מנפילות, וזה כבר המצב בקלאסיקה הזו. אבל אם תוכל להימנע מצרות, תוכל להגיע רחוק ”.Source link