נקודות עניין של Strava מציעות נקודות התחלה לנסיעה ועצירות של בתי קפה

נקודות עניין של Strava מציעות נקודות התחלה לנסיעה ועצירות של בתי קפה


בשבוע האחרון, Strava הוסיפה בשקט המון אייקונים קטנים למפת הבסיס שלך – כל מיני נקודות עניין גלויות מתחת לרכיבות והריצות שלך. המטרה היא למנף יותר מהנתונים שנוצרו על ידי המשתמש ממיפוי הרקע של ה-OSM שלהם כדי להקל עליך לתכנן את הרכיבות והריצות שלך מראש או למצוא מקום טוב לקחת הפסקה באמצע האימון.

נקודות עניין של Strava על ובסמוך לנסיעה שלך

הצעות לנקודות עניין של Strava, POI של אפליקציה לנייד

סטרבה אומר שה-POI שלהם (נקודות עניין) הם כל הדברים החיוניים שאתה עשוי לרצות במהלך פעילות אימון, אז צפו לראות בתי קפה, מסעדות, מכולת, חנויות נוחות, חדרי שירותים ציבוריים, מזרקות מים, חנויות אופניים וכדומה – כולם משויכים ישירות ממסד הנתונים של Open Street Maps. ישנם גם נקודות עניין לנקודות תצפית, אנדרטאות ציבוריות ומקומות מפתח אחרים שלדברי Strava יהיו מקומות מפגש טובים. ייחודיות לסטרבה הן נקודות התחלה שנקבעו מראש שנוצרו מנתוני מפת החום המשותפת של Strava עצמה, המדגישות נקודות מפגש נפוצות לפעילויות קבוצתיות כמו שבילים, פארקים או מגרשי חניה עם ספורטאים נפגשים לעתים קרובות.

הצעות לנקודות עניין של Strava, תכנון מסלולים עם נקודות עניין, בחירת נקודות התחלה או עצירות בבית קפה

אין יותר פרטים לא באפליקציה ולא באינטרנט, מלבד אייקון פשוט להבדיל בין סוג ה-POI ושם קצר, כך שאם אתה רוצה יותר פרטים (כמו שעות פתיחה של חנות או בית קפה) תצטרך לפנות לשירות מיפוי חכם יותר. אבל עבור אלה שעוקבים אחר הפעילויות שלהם ישירות דרך אפליקציית Strava או מתכננים נסיעות מראש עם Strava, זו נראית כמו תוספת פשוטה שעשויה להקל על בחירת תחנת בית קפה או תדלוק אחר באמצע הנסיעה.

תכנון מסלולים עם נקודות עניין

הצעות לנקודות עניין של Strava, תכנון מסלולים עם נקודות עניין, ראש שביל MTB

כולם יראו את נקודות העניין, אולי פשוט תצטרך להתקרב חזק יותר כדי לראות יותר. הם גלויים רק כאשר אתה צופה בשכבת המפה הרגילה (לא אורתופוטו אווירי, היברידית או שכבות מפות מיוחדות אחרות) – אם כי במיוחד במקומות מרוחקים מסוימים שבהם אנו רוכבים על אופני הרים, אין הרבה עניין מחוץ לראש השביל.

הצעות לנקודות עניין של Strava, תכנון מסלולים עם נקודות עניין, נקודת התחלה או עצירת בית קפה, תכנון אפליקציה לנייד

יש לציין, מנויי Strava יכולים גם לקבל מסלולים מוצעים מכל נקודת עניין באפליקציה לנייד רק על ידי לחיצה ארוכה עליו בבונה המסלולים של מפות. או בזמן הקלטת פעילות באמצע הנסיעה, אתה יכול פשוט ללחוץ לחיצה ארוכה כדי לנתב מחדש אל מזרקת המים או בית הקפה הסמוכים.

ספר לנו בהערות למטה אם שמת לב לנקודות העניין החדשות של Strava, או אם אתה חושב שהם יהיו תוספת מועילה?

Strava.comSource link