נעלי MTB טיטניום מודפס בתלת מימד מבית Silca מבטיחים 1/2 מהמשקל עם עמידות פי 4?

נעלי MTB טיטניום מודפס בתלת מימד מבית Silca מבטיחים 1/2 מהמשקל עם עמידות פי 4?


Silca נמצא בפיתוח לאחרונה בכל הנוגע לטיטניום מודפס בתלת מימד. בין אם זה א תושבת למחשב, כלים, או אפילו א סט חלול של נשירת קצה מסלול, נראה שהחברה מחפשת כל הזדמנות ליצור חלקים קלים וחזקים יותר עם הקסם של הדפסת תלת מימד. כעת, רשימה זו כוללת גם צלזי טיטניום MTB/CX/Gravel מודפסים בתלת מימד – עם חומרת טיטניום כמובן.

מבנה קליעת טיטניום מבית silca בניית קליעות טיטניום של Silca

לרוב, צלזי MTB הוגבלו לפלדה או פליז. עבור הדוושות המשתמשות בקליעי פליז, כמו Time ו-Crank Brothers, חומר הפליז יכול להישחק די מהר. הפלדה העדינה של שקעי Shimano SPD לובשת בדרך כלל קשה יותר, אבל כמו צלעות הפליז, היא כבדה למדי.

אז Silca מצאה דרך ליצור צלעות ששניהם היו קלים יותר ו יותר עמיד. תוך שימוש במבנה סריג פנימי הנקרא ג’ירואיד, הצליחה Silca לנצל את שיטת הבנייה המתאפשרת רק באמצעות הדפסה תלת מימדית. התוצאה היא שקע טיטניום 6AL/4V המתיימר להיות חזק פי 2.25 ופי 3 יותר מפליז או פלדה עדינה.

Silca טוענת שהטיטניום 6/4 עדיין מעט רך יותר מהכלי או מפלדת הקפיצים המשמשים בבניית הדוושות, כך שבתיאוריה, הקלעים עדיין צריכים להתבלות מהר יותר מהדוושות, מה שמאפשר להחליף רק את הקלעים בדוושות. עתיד תוך שמירה על הדוושות.

Silca Titanium MTB קלעים shimano crankbrothers זמן

זמין בהתאמה ל-Shimano, Time ATAC או Crank Brothers, כל גרסה מודפסת בתלת-ממד באינדיאנפוליס וכוללת חומרת טיטניום. המשקולות הנטענות הן בין 22-26 גרם, כלומר כל גרסה היא פחות ממחצית המשקל של צלעות מלאי. כמובן שזה לא בא בלי מחיר. כל סט של צלעות הוא $85, כלומר אתה יכול לקנות לפחות שלושה סטים של צלעות במלאי באותו המחיר. אבל אם אתה באמת מקבל פי ארבעה מתוחלת החיים של קליעי הפליז, אולי זה שווה את זה בשביל הפחתת המשקל?

משלוחים יתחילו ב-24/11.

• Shimano SPD 24 גרם, קל ב-30 גרם מהמלאי
• Crank Brothers 22g, 24g קל יותר מהמלאי
• זמן 22 גרם, קל יותר ב-26 גרם מהמלאי
• 6V/4AL טיטניום
• מודפס בתלת מימד באינדיאנפוליס
• תוחלת חיים פי 4 של פליז

silca.ccSource link