נמצא: Altangle Hangar הופך מסגרת דלת למעמד לתיקון אופניים!

נמצא: Altangle Hangar הופך מסגרת דלת למעמד לתיקון אופניים!


תמכו בנו!
Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

נבנה על ידי רוכבי אופניים, לרוכבי אופניים, Altangle רכיבה על אופניים הוקמה על ידי סקווירס סמית’ ואחיו סקוט. יחד אחרי הרבה שנים שביליתם “בעיצוב, מודלים ושינוי” של מעמד לתיקון משקוףההאנגר ערך את הופעת הבכורה שלו.

סקווירס היה רוכב אופניים מכללה שהיה לו רעיון למכשיר אחזקת אופניים שהוא וחבריו לקבוצה “היו צריכים, אבל מעולם לא מצאו”. Altangle מקווה שהם יכולים לספק את הפתרון הזה לרוכבי אופניים המחפשים את אותה תשובה לבעיות התחזוקה שלהם.

איש אלטאנגל האנגר מתקן אופניים
תמונה ג. Altangle רכיבה על אופניים

לפי האתר, Hangar הוא הראשון בקו המוצרים שלהם. אבל אני רואה גם כמה פריטים די מסודרים. כמו מנוף צמיגים A2 שנראה כאילו הם זמינים כעת, וה האנגר קונקטשהם מכנים “מעמד האופניים הקטן והרב-תכליתי בעולם”.

ההאנגר

ההאנגר הוא מעמד לתיקון אופניים נייד בעל מוטת כנפיים של 39.5 אינץ’ שניתן להשתמש בו ב”כמעט כל משקוף סטנדרטי”. יש לו נקודות מגע מגומיות כדי להגן על כל פתח שאתה מחליט להשתמש בו.

האנגר Altangle עם קסדה

הוא מתאפיין בעיצוב מלוטש שהופך אותו לקטן מאוד כאשר הוא ממוטט ומניח אותו.

כאשר ההאנגר ממוטט, הוא בגודל 4.5 אינץ’ x 4.5 אינץ’ x 19.5 אינץ’ במשקל של 7 ק”ג בלבד. מה של Altangle אומר שהופך אותה ל”תחנת תחזוקת האופניים הניידת והקומפקטית ביותר בשוק”.

מכסה עליון לכוונון Altangle Hangar

זרוע המהדק מציעה סיבוב של 360 מעלות עם 12 נקודות נעילה. נקודות הנעילה מאפשרות למשתמשים למקם את האופניים בכל דרך הנוחה ביותר למשימה העומדת על הפרק.

להאנגר יש גם עיצוב מהדק ניתן להסרה, דו-מצבי, שלדבריהם מאפשר “אופציונליות אולטימטיבית בעת חיבור האופניים שלך להאנגר.

מהדק האנגר Altangle

לתפס יש פתח לסת בגודל 3 אינץ’ כדי להתאים למגוון צורות וגדלים של מוט מושב. הם אומרים שזה אפילו יתאים לטרי-אופניים. ללסת יש תוספות TPU כדי להציע אחיזה בטוחה מבלי לפגוע במסגרת.

כל 11 מרכיבי הליבה של ההאנגר מעובדים בעיבוד CNC מאלומיניום איכותי. וניתן לסיים באנודיזה כתום או שחור.

מהדק האנגר Altangle סגור

השילוב של רכיבים ועיצוב יוצר את מה שאלטנגל מכנה “חיבור יציב להפליא למשקוף”. ההרכבה נטולת כלים, מהירה וקלה עם סיכות יד וידיות מעוצבות בקפידה

הקאץ’ היחיד הוא שניתן להשתמש בהאנגר רק עם אופניים שמשקלם מתחת ל-50 פאונד. ובכל זאת, עבור מעמד תיקון סופר נייד שניתן להשתמש בו כמעט בכל מקום שיש בו דלת, זה נראה כמו רעיון מוצק.

קמעונאות וזמינות

קמעונאות: 272 דולר במכירה כעת (340 דולר רגיל)

Altangles Promise: “אנו מתחייבים למדיניות החזרה של 30 יום, ללא שאלות. להחליט שהאנגר לא בשבילך? אין דאגות. קבל החזר מלא”.

AltangleCycling.comSource link