מריון רוס מונתה למנהלת המירוצים של טור דה פראנס פמס

מריון רוס מונתה למנהלת המירוצים של טור דה פראנס פמס


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

קבל גישה לכל מה שאנו מפרסמים כאשר אתה
> “,” name “:” in-content-cta “,” type “:” link “}”> הירשם ל- Outside+.

מריון רוס מונתה למנהלת המירוצים בטור דה פראנס Femmes avec Zwift.

מארגני המרוצים ASO אישרו ביום ראשון כי הרוכב לשעבר הצרפתי ואנליסט הטלוויזיה הנוכחי רוס יעמוד בראש ארגון הטור דה פראנס Femmes avec Zwift בקיץ הבא.

“כשהייתי ילדה קטנה, צפיתי בטור דה פראנס בטלוויזיה בהתפעלות, וכשהתחלתי את הקריירה שלי, חשדתי שלעולם לא תהיה לי הזדמנות להתחרות בו”, אמר רוסה בהודעה לעיתונות ביום ראשון.

“כמובן, הייתי מאוד גאה שהתבקשתי לקחת אחריות על הטור דה פראנס פמס אוף טוויפט, במיוחד כי אנחנו רוצים לעשות כמיטב יכולתנו כדי להפוך את זה לחלום של ילדות קטנות להשתתף”.

טור דה פראנס לנשים יחזור ב-24-31 ביולי לאחר שגלגולים קודמים שונים של המרוץ נעצרו בשנת 2009. הסיור בן שמונה הימים יבוא חודשים ספורים לאחר המהדורה השנייה של פריז-רובאייקס פמס, שאורגנה גם על ידי ASO.

מרוץ הבמות החדש מקווה לצמצם פער סיקור בענף הנשים לאחר שגם הג’ירו רוזה וגם סיור הנשים התקשו להבטיח זמן שידור בהשוואה לאירועי גברים רבים.

“רכיבה על אופניים לנשים עשתה דרך ארוכה בשנים האחרונות, בין היתר הודות ל- ASO, אך עדיין חסרה לה מרוץ שלב התייחסות עם סיקור תקשורתי אמיתי”, אמר רוס. “כעת, לאחר שקיבלתי את המשימה הזו, אני מתכוון להשקיע את עצמי כך שיהפוך לטקס בקרב הציבור, ולמשך זמן רב, מכיוון שלא מדובר בהשקת מירוץ לשניים או שלוש מהדורות”.

רוס, בת 30, נשארה בעולם הרכיבה מאז שניתקה את גלגלי המרוצים שלה בשנת 2015.

אלופת המדינה הצרפתית לשעבר היא כיום יועצת של צרפת טלוויז’נס ושימשה כסגנית מנהלת הטור דה לה פרובנס מאז 2019. היא גם בת זוגו של ג’וליאן אלאפיליפ ואם לילדם.

“אם האירוע יהפוך למרוץ הבכיר של רכיבה על אופניים לנשים, היה ברור לקרוא לשגריר הטוב ביותר של ענף הספורט הזה, שמוכר ומוערך על ידי הקהל הרחב כמו גם על ידי המומחים”, אמר מנהל מרוץ טור דה פראנס, כריסטיאן פרודהום. “ההתלהבות המיידית שלה להצטרף אלינו מאשרת את המומנטום מאחורי יצירת האירוע”.

שמונה השלבים של טור דה פראנס פיימס יוצגו ביום חמישי, וכך גם פרטי מרוץ הגברים.

למרות שטרם אומרו מסלולים מלאים, ידוע כי טור דה פראנס פמס יגלוש מפריז בשילוב עם השלב האחרון של מרוץ הגברים, 24 ביולי.

Source link