מצלמת הפעולה DJI Osmo Action 3 מגבירה את גודל החיישן, חיי הסוללה וביצועים במזג אוויר קר

מצלמת הפעולה DJI Osmo Action 3 מגבירה את גודל החיישן, חיי הסוללה וביצועים במזג אוויר קר


פורסם ב-26 בספטמבר 2022 על ידי טיילר בנדיקט

אחרי שהלכתי “מיני” עם הפעולה הקומפקטית 2מצלמת ה-DJI Osmo Action 3 החדשה חוזרת לצורה עם צורה וגודל מוכרים שאורזים כמה תכונות לא מוכרות.

המצלמה החדשה מקבלת מסכי מגע כפולים, סוללת “אנדורו”, ומגדילה את גודל החיישן שלה כדי להיות גדול יותר מה-GoPro HERO 11 החדש. משם היא שואלת את מערכת ההרכבה המגנטית החכמה מה-Action 2 עבור יורה רב-תכליתי עם כל הציפיות ייצוב ואיכות 4K.

מפרט DJI Osmo Action 3

מצלמת dji osmo action 3 עם תצוגה חתוכה של אלמנטים בעדשה וחיישן גדול יותר

עבור גיקים טכנולוגיים, התכונה המרשימה ביותר של Action 3 החדשה עשויה להיות חיישן 1/1.7 אינץ’ (0.588 אינץ’). זה גדול יותר מהחיישן בגודל 1/1.9 אינץ’ (0.526 אינץ’) בחדש GoPro HERO 11אולם הוא עדיין מצלם בפורמט 16:9 לעומת פורמט ה-8:7 החדש של GoPro.

בזמן שאנחנו משווים, ה-Action 3 מגיע עד 4K (מ-24 ל-120 פריימים לשנייה), כאשר ה-GoPro יצלם ב-5.3K עד 60 פריימים לשנייה. עבור הילוך איטי, שתי המצלמות לוכדות 4K/120, אולם ה-GoPro יתעד ב-2.7K/240, אך ה-Action 3 יורד ל-1080p כדי לקבל 240 פריימים לשנייה. עם זאת, גילינו שכל דבר מהיר יותר מ-120fps דורש כמויות עצומות של אור, כך שהחיישן הגדול יותר של DJI עשוי לספק איכות טובה יותר בקצב פריימים נתון.

בעוד שהפורמט החדש של GoPro 8:7 מאפשר בעצם לחתוך כדי לקבל כל גודל מוגמר שתרצה, ל-DJI יש פתרון נוסף לצילום הסרטונים האנכיים האלה…

מצלמת DJI osmo action 3 עם נרתיק ותושבות מגנטיות

תושבות החיבור המהיר של DJI, שהוצגו ב-Action 2, נצמדות למקומן ומחזיקים אותן בחוזקה, ומחייבות אותך ללחוץ שתי זרועות שחרור כדי לנתק אותה. DJI משתמש בו כאן בתחתית המצלמה כדי להתחבר ולנתק במהירות, ולמרות המראה, מצאנו שהיא מאובטחת מאוד.

ל-Action 3 נרתיק מגן אופציונלי שמוסיף עוד נקודת חיבור מהיר בצד המצלמה, ומאפשר לך להחזיק ולצלם באופן מקורי בפורמט אנכי. זה לא רק מאפשר לך לראות מה אתה מצלם בזמן אמת, הוא מייצא את הסרטון מוכן לשימוש בפריסת הפורטרט, כך שתצטרך לעשות פחות עבודת עריכה מאוחר יותר לפני השיתוף עם סיפורי אינסטגרם, יוטיוב קצרים, מה שלא יהיה.

מצלמת dji osmo action 3 מוצגת בקרח עם סוללה שעמידה יותר

ה-Action 3 מגיע כעת עם “אנדורו” משלהם, ומציע 160 דקות הקלטה מקיבולת 1,770mAh שלו. אפילו יותר טוב, הם אומרים שהוא מתפקד במלואו עד -20ºC (-4ºF), ויכול להיטען ל-80% תוך 18 דקות בלבד, מה שנותן לך עוד שעתיים של צילום.

תקריב של עדשה להחלפה של DJI Osmo Action 3

תכונות מפתח נוספות כוללות:

  • 4K/120fps ו-Super-Wide 155º FOV
  • 16 מטר (52 רגל) עמיד למים ללא אביזרים נוספים
  • איזון לבן וחשיפה אוטומטית
  • תיקון צבע אוטומטי בעת צילום מתחת למים
  • זכוכית גורילה הידרופובי עמידה בפני נפילות על המסכים והעדשה הקדמיים והאחוריים
  • שליטה קולית
  • משוב קולי (הקשה מהירה מכריזה באיזה מצב הוא נמצא)

ייצוב התמונה האלקטרוני שלהם (EIS) משתפר, כאשר RockSteady 3.0 מבטל כמעט רעידות ורעידות לצילומים חלקים במיוחד. שני סוגים של ייצוב אופק זמינים גם הם:

HorizonSteady שומר על רמה לא משנה מה אתה עושה, גם אם תסובב את המצלמה ב-180º מלא, הוא ישאיר את הנושא זקוף. איזון אופק מתקן את ההטיה של עד 45º אם תצטרך לעלות או להחזיק את המצלמה בזווית מוזרה, ומעניק לך קטעים ישרים בכל מקרה.

ה-Action 3 מקליט אודיו סטריאו באופן מקורי. עבור Vloggers, חבר את DJI Mic להקלטת אודיו אלחוטית של מיקרופון, או השתמש במתאם USB-C עד 3.5 מ”מ כדי לחבר כל מיקרופון קווי. אתה יכול אפילו להשתמש בו בתור מצלמת אינטרנט.

מצלמת DJi Action 3 מותקנת על מוט הסנטר של קסדת אופני הרים מלאה

בנוסף למבחר הרגיל של תושבות ואביזרים, תושבת סנטר חדשה לקסדה מאפשרת לך להדביק אותה לקדמת הפנים המלאות שלך לצילום POV אמיתי. חיבור השחרור המהיר מאפשר לך להסיר אותו בקלות או להעביר אותו בין תושבות שונות תוך שניות בלבד.

אם אתה מצלם איתו על עמוד, ייבוא ​​הצילומים לאפליקציית DJI Mimo שלהם ישתמש ב-AI כדי להסיר את המוט מהצילומים. זה גם יצור עבורך סלילי הדגשה באפליקציית עורך הווידאו LightCut שלהם.

MSRP הוא $329 עבור המצלמה עם סוללת אקסטרים ומסגרת מגן (הנותנת לך את עמדות ההרכבה הכפולות) ומבחר של תושבות ואביזרים כדי “לכסות את רוב תרחישי הצילום”. ה-Adventure Combo ($439) כולל שתי סוללות, מארז סוללה המאפשר לך לטעון מספר סוללות בבת אחת, מוט הארכה באורך 1.5 מ’ ואביזרים נוספים.

DJI.comSource link