מעבירי טוויסט אלקטרוניים של זירבל מאותתים למעבירי SRAM AXS, טפטפות או… הטלפון שלך?

מעבירי טוויסט אלקטרוניים של זירבל מאותתים למעבירי SRAM AXS, טפטפות או… הטלפון שלך?


אלה לא שיפטרי הטוויסט הראשונים ראינו מהמותג השוויצרי Zirbel, אבל הם הראשונים שנועדו לאופני הרים שטוחים ולמעבירי SRAM Eagle AXS האחוריים העדכניים ביותר.

מבחינה טכנית, אתה יכול לשלב את אלה עם כל מעביר AXS, קדמי או אחורי, אבל עם העיצוב הספציפי של המוט השטוח, הם נראים כמו האפשרות הנקייה ביותר להזזת מכונות הנשר האלחוטיות האלה.

zirbel we01 מעביר טוויסט אלקטרוני למעבירי sram axs

זמין בשתי גרסאות, ל-WE01 יש משוט זעיר עליו, שנותן לך קצת ידית אגודל לדחוף נגדו. הוא מגיע בגרסאות שמאל וימין, התואם את הצד שעליו בולטים החוטים. אז, סביר להניח שתרצו להזמין על סמך הכיוון שבו אתם רוצים שהחוטים יפנו… או לאורך המוט לכיוון הגבעול, או פנו אל יציאת חוט על הכידון.

zirbel pro carbon we01 מעביר טוויסט אלקטרוני למעבירי sram axs

יש גם גרסת Pro שיש לה בסיס של סיבי פחמן עם מסגרת באנודיז ירוק.

zirbel we02 מעביר טוויסט אלקטרוני למעבירי sram axs

ה-WE02 הוא טוויסטר טהור, עם רק נובים על טבעת הטוויסט כדי לדחוף אותו למעלה או למטה… או לא.

zirbel we01 מעביר טוויסט אלקטרוני למעבירי sram axs

שתי הגרסאות מחוברות ל-SRAM AXS BlipBox, השולח את האות בפרוטוקול האלחוטי הקנייני של SRAM. זה אומר שאתה יכול לתכנת אותו עם האפליקציה של SRAM כדי לשלוט גם במעביר אחורי וגם בעמוד טפטפת. או אפילו מעביר קדמי אם תרצי.

אתה תמצא את אלה בחלק מהן מבנה קל המשקל המותאמים אישית של דנגרהולם, לפעמים לוקח את זה אפילו רחוק יותר עם BlipBox מפורק, מחווט מותאם אישית.

ואם תרצו לשלוט גם בסמארטפון שלכם, תרצו את ערכת הכידון WI01 שלהם, שמגיעה עם טוויסטרים WI01 משמאל וימין מותקנים מראש. לחץ למטה משני הצדדים כדי להזיז, להגדיר אותו יותר כמו הילוך AXS של SRAM.

לחץ למעלה כדי לשלוט בפונקציות השונות בטלפון שלך. התאם אותו אישית כדי לצלם תמונה, להגביר או להנמיך את עוצמת הקול, או לדלג על רצועות, כך שתוכל להתאים מוזיקה או כל דבר אחר מבלי להוריד את הידיים מהברים.

Zirbel.chSource link