מסלול אופני שביל Digit Datum 140 מ”מ עם השעיה אנלוגית עם הלם שלם שלם

מסלול אופני שביל Digit Datum 140 מ”מ עם השעיה אנלוגית עם הלם שלם שלם


אופני השעיה אנלוגיים של מספר תאריך שלם

ה- Digit Datum הוא אופני הרים עם השעיה מלאה בגודל 140 מ”מ, הראשון שהפעיל את הלם התמות שלם של אנלוג השעיה. אופני Digit לקחו את שילוב המסגרת וההשעיה רחוקים יותר מכל יצרן עד כה, והחליקו בולם זעזועים באורך 12 אינץ ‘לתוך הצינור העליון של מסגרת ה- Datum. יתרה מכך, המשולש האחורי מניע את פיר ההלם ישירות, כאשר החוליה התחתונה מסתובבת קונצנטרית לתושבת התחתונה. בואו נחפור כדי לגלות מה בדיוק $ 2,750 USD שלך משיג לך.

תאריך הספרה

אופני השעיה אנלוגיים של מספר תאריך שלם

ה- Digit Datum, אם ימומן בהצלחה באמצעות קמפיין הקיקסטארטר שלהם, יהיה זמין במידות S-XL, המתאים לגבהים של רוכבים של 155 ס”מ עד 195 ס”מ. הוא כולל גיאומטריה של אופני שבילים מודרניים לחלוטין, עם 140 מ”מ של גלגל אחורי בשילוב עם מזלג נסיעה מומלץ של 150 מ”מ או 160 מ”מ. זה גם בורי, שמשלב גלגל 27.5 אינץ ‘אחורה עם גלגל 29 אינץ’ מלפנים.

התאריך מקבל נתוני טווח נדיבים למדי לאופניים שיושבים היטב בקטגוריית השבילים, בגודל 480 מ”מ. זה משולב עם 435 מ”מ שרשראות (עקביות בכל גודל המסגרת), זווית צינור ראש של 65 מעלות, זווית צינור מושב 75 ° וגובה סוגר תחתון של 344 מ”מ.

תרשים גיאומטריה של תאריך תאריך

למען ההגינות, אין שום דבר מעניין במיוחד עם הגיאומטריה. המאפיין הבולט של ה- Digit Datum הוא הלם משולב בצינור העליון; תמונת המספר השלם האנלוגי. לפני שנכנס לטכנולוגיה, נוכל לקחת רגע להעריך כי פריסת המתלים מאפשרת לך להתאים לא רק בקבוק מים אחד אלא שני בקבוקי מים בתוך המשולש הקדמי, אפילו במידות המסגרת הקטנות יותר!

פרטי מסגרת תאריך ספרות

למה אנלוגי?

במילים של טים עצמו, מכיוון שהמחוון הוא אנלוגי לחוליה העליונה של מערכות השעיה הצמדה בארבע בר. “ההשעיה האנלוגית נוצרה מתוך ההבנה כי ברוב מערכות ההשעיה בעלות 4 בר, החוליה העליונה עוברת תזוזה זוויתית גדולה, מה שעלול לגרום למרכז המיידי של ההצמדה (המכונה לפעמים נקודת הציר הווירטואלית) לנוע בפראות, ולשיעור המינוף להגיע הכל פאנקי. זה יכול לגרום להתנהגות ההשעיה להשתנות באופן בלתי צפוי במהלך נסיעתו, מה שמוביל לאובדן שליטה על הרוכב ”.

ספר המשך לומר, “המחוון במערכת האנלוגי מבטל את חלקי הקישור העליון הקצר, אך מתפקד כמו קישור ארוך לאין שיעור. פעולה זו מסירה את אותה בעיה של תזוזה זוויתית כליל, הדבר עוזר לשמור על השליטה במרכז המיידי במהלך הנסיעה. ביצועי המתלים נשלטים אפוא לאורך כל נסיעתו וכתוצאה מכך נסיעה צפויה ובטוחה “.

מכיוון שאין הר מתפתל בחזית ההלם, הקצה האחורי צריך להניע את פיר ההלם בצורה לינארית לחלוטין, אחרת הוא יסבול מבעיות מחייבות, וההלם עצמו יימשך כ -5 דקות.

עם זאת, טים בטוח בעיצוב הדייטום, וקובע כי המבנה נוקשה מאוד מכיוון שהוא משתמש בתותבים מרווחים ותומכים היטב כדי לשלוט בנתיב הליניארי של הציר העליון של המשולש האחורי. הוא ממשיך לייחס את הנוקשות למבנים הנוקשים והמשולשים למסגרות הקדמיות והאחוריות, חוליה נוקשה אחת וצירי הציר החזקים של 15 מ”מ ו -30 מ”מ.

אבל למה?

ובכן, אנחנו בהחלט יכולים להעריך את פוטנציאל כאן לאופניים קלילים משמעותית. עם היעדר מסבים, צירים ושאר החומרה הנלווים למספר צירים במסגרת, יש פוטנציאל לחיסכון רציני במשקל. Digit טוענים שזה יכול להיות בכל מקום באזור של 200 גרם עד 600 גרם.

לאחר מכן, יש לשקול עמידות ושירותיות; שוב, מספר הצירים המופחת פירושו פחות חלקים הניתנים להחלפה העלולים להישחק. אבל, היתרונות הללו נכונים גם לעיצובים מתלים בסיסיים של ציר יחיד, המפעילים במקום זעזועים מסורתיים, שחלקים אליהם זמינים. חזרה לדירה מהירה לפני שאנחנו ממשיכים … חבל שהרגל של הרוכב הייתה בדרך, חבל.

להלן רשימה של כמה מהיתרונות האחרים הנתבעים של השעיה אנלוגית:

  • קשיחות שלדה מוגברת, מכיוון שיש פחות חלקים להתגמשות
  • הפחתת משחק חופשי במארז, מכיוון שיש פחות צירים ומסבים במערכת. שימוש ב -3 מערכות ציר בלבד ויחסי מינוף נמוכים ממזער את הצטברות התגובות במערכת
  • אין תותחי עין הלם, שהם אזור נפוץ של משחק חופשי, חיכוכים ותחזוקה ברוב עיצובי המתלים האחרים.
  • קיבולת למוטות המושב הארוכים ביותר, כי צינור המושב עובר ישר עד לסוגר התחתון
  • יחס מינוף מתלים נמוך 2: 1, המפחית את העומסים על המסגרת, הלם ושמן
  • לא ניתן לפתוח את חותם המגבים של ההלם על ידי העמסת צד (תותבים מסוג מזלג מתנגדים לכך)
  • השפעה סביבתית מופחתת בהשוואה למתלים אחרים מכיוון שמיוצרים פחות חלקים

כשההלם משולב בצורה חלקה בצינור העליון, ה- Digit Datum הוא די אסתטי; אין הרבה אופני מתלים מלאים עם קווים שמתנקים, ועם כל כך הרבה מקום בתוך המשולש הקדמי. מעבר לאסתטיקה, בוודאי חייב להיות יתרון ביצועים מוחשי, נכון?

כאן זה נהיה מורכב.

תמות מספר שלם אנלוגי

תאריך פריסת תמונת מספר שלם 12" צינור עליון הלם משולב

אומרים כי תמות המספר השלמה ניתנות לשירות מלא, ללא צורך בכלים מומחים

הארכיטקטורה של זעזועים מסורתיים מוגבלת באורך המותר על ידי פריסת המתלים; זה נכון לגבי כל פלטפורמות המתלים הנפוצות שאתה רואה באופני המיינסטרים, בין אם זה ארבע בר, הורסט-לינק, סיבוב יחיד, DW-Link וכו ‘. המרווח הזה הוא המרחק בין כל עין, הנקודות שבהן ההלם מתחבר. לנדנדה/קישור המתלים ולמשולש הקדמי. עיצוב שלם שלם של אנלוגי, שבו בולם הזעזועים מחליק ישירות לצינור העליון, עוקף את מגבלת החלל הזו.

אז מה? זה אומר שההלם עצמו יכול להיות סופר ארוך. במקרה של ה- Digit Datum, ההלם אורך מעל 12 אינץ ‘. לעיון, הלם במסילת רבל Revel של 165 מ”מ שלי אורך קצת יותר מ -9 אינץ ‘. שוב, אז מה? אנלוגי ממלא את החלל הנוסף עם קפיץ אוויר ארוך יותר, המותאם לפרופיל המינוף של המסגרת. זה גם מאפשר להם להשתמש יותר שמן במנזר כדי להתנגד להתחממות יתר ולאפשר קצבי זרימה גבוהים יותר דרך בוכנת הבולם. אומרים כי הדבר מסתכם בשיפור השליטה בתקופות שימוש ארוכות יותר.

“חלק גדול מהטכנולוגיה שהופכת את בולמי הזעזועים הנחשבים ביותר למדף ‘מיוחדים’ נועדה לפצות על ליקויים הנובעים מהצורך לסחוט את הביצועים מהמרווח הקטן שבין גלגלי הלם של המסגרת, ולהפוך אותם להתאמה. לשימוש בכל דגמי האופניים השונים. תמונת מספר שלם אינה מקופחת בדרכים אלה מכיוון שאין עין עליונה להגביל את אורכה, וכיוון שהיא התאמה מותאמת למנגנון ההשעיה האנלוגי ” – אופני ספרות.

ה- Integer Strut כולל התאמת שיכוך ריבאונד במהירות נמוכה והתאמת שיכוך דחיסה במהירות נמוכה. ערימות עצים עצמאיות משמשות לשליטה בדחיסה במהירות גבוהה ונמוכה. ערימת ביניים מוצלבת, שסתום סתום ופתח מדידה במחט מתחדדים שולטים על שיכוך ריבאונד במהירות גבוהה ונמוכה.

תמחור וזמינות

תאריך התאריך הכולל את תמונת המספר השלם של אנלוג השעיה ממומן כעת בהמונים באמצעות קמפיין קיקסטארטר. גיבוי הפרויקט עם $ 2,750 USD מבטיח לכם מסגרת Digit Datum עם הלם אחורי שלם, אוזניות, מהדק מושב, קולב וסרן אחורי.

עמוד Starter לבעיטות של Digit BikesSource link