מי יכול להעפיל לאליפות העולם בספורט אלקטרוני לשנת 2022 ב-Zwift

מי יכול להעפיל לאליפות העולם בספורט אלקטרוני לשנת 2022 ב-Zwift


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

ב-26 בפברואר, Zwift תארח את המהדורה השנייה של אליפות העולם ברכיבה על אופניים של UCI, והרוכבים יהיו שילוב של אלה שנבחרו על ידי הפדרציות הלאומיות שלהם ורוכבי העילית של Zwift שזכו באחד מ-25 מקומות במרוצי ההסמכה היבשתיים.

חמש מוקדמות יבשתיות (אוקיאניה, אסיה, אירופה, אפריקה, פאן אמריקה) ישלחו חמישה רוכבים כל אחד לקו הזינוק, בפברואר. הם יתקיימו ב-27 בנובמבר (נשים) וב-28 בנובמבר (גברים).

“Cycling Esports נולד ממירוצי קהילה, לא שונה מכל צורה אחרת של תחרות esports, ובקהילה הזו טמון רוב הכישרון”, אמר אריק מין, מנכ”ל ומייסד שותף של Zwift, בהצהרה. “רכיבה על אופניים היא דיסציפלינה חדשה ומיומנות, טקטיקות וניסיון משחקים תפקיד עצום. אני באמת מאמין שאנחנו יוצרים את אחת מצורות התחרות הנגישות ביותר”.

מי יכול להתחרות על המקום?

רוכבי ליגת המירוץ של Zwift (ZRL) Premier Division מוזמנים אוטומטית למוקדמות היבשת. גם רוכבי קטגוריות A ו-A+ יכולים להיכנס, בתנאי שסיימו שני מרוצי מוקדמות פתוחים, מרוצי מחלקת ZRL A או מרוצי מוקדמות פתוחים של Zwift.

לאחר שרוכב העפיל למירוץ היבשתי שלו, עליו לעמוד בדרישות הבאות:

  • Zwifters חייבים לחבר מאמן חכם מאושר כמקור הכוח העיקרי שלהם ולספק הקלטות כוח משניות לאחר המירוץ ל-Zwift Accuracy and Data Analysis (ZADA).
  • Zwifters חייבים לספק אימות גובה ומשקל ל-ZADA.
  • יש לחבר ל-Zwift מד דופק שפועל במלואו וללבוש אותו למשך המרוץ.

כל מוקדמות היבשת ישודרו בשידור חי ערוץ היוטיוב של Zwift.

עבור רוכבים שמסיימים בעשירייה הראשונה של המירוץ היבשתי שלהם, יופיעו סדרה נוספת של קריטריונים לזכאות, כולל אימות הביצועים שלהם על ידי ZADA, רישיון מירוץ ורישום בריכת בדיקות נגד סמים. הרוכבים יישלחו גם חומרה לשימוש במהלך האירוע, כמו כל הרוכבים באליפויות העולם בספורט ישתמשו באותו דגם של מאמן חכם.

מרוץ אלופי העולם האלקטרוני בספורט 2022 כולל 2.5 הקפות של מסלול ניקרבוקר בניו יורק של Zwift עבור סך של 54.9 ק”מ ו-944 מ’ של טיפוס. בסיום שני המעגלים, הרוכבים מסיימים בראש ה-New York KOM, טיפוס של 1.4 ק”מ עם שיפוע ממוצע של 6.1 אחוזים ורמפות של עד 17 אחוזים.

גודל השדה, חשיפת השידור, מרחק המירוץ וכספי הפרסים יהיו שווים עבור מירוצי גברים ונשים כאחד.

בדצמבר 2020, “עולמות Zwift” זכתה על ידי דרום אפריקאי אשלי מולמן פסיו וגרמנית ג’ייסון אוסבורן. מולמן פאסיו דוהר עבור SD Worx, ואוסבורן הוחתם בתור א stagiaire מאת Deceunicnk-Quick-Step לאחר חתירה למדליית כסף באולימפיאדת טוקיו.Source link