ליזי דייגאן ואתגר האליפות העולמי שלה ‘ללכת גדול או ללכת הביתה’

ליזי דייגאן ואתגר האליפות העולמי שלה ‘ללכת גדול או ללכת הביתה’


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

ליזי דייגן לא תשב ותחכה שחולצת קשת שנייה תנחת בחיקה.

לאחר הזכייה בשנת 2015 אליפויות עולם בריצ’מונד, וירג’יניה, דייגאן מוכן להפסיד הכל כדי לתבוע קבוצה שנייה של להקות קשת בפלנדריה בשבוע הבא.

“אני רוצה לנצח, זהו,” אמר דייגן VeloNews. “ברגע שזכית בתואר עולמי אחד, יש לך את החופש שאין לך מה להפסיד בכל עולמות אחרים שאתה עושה.

“ובדרך כלל הדרך הטובה ביותר לנסות לזכות באליפות עולם אלא אם כן אתה דומיננטי והחביב שאתה נכנס הוא להיות מוכן להפסיד על מנת לנצח.”

קרא גם:

דייגאן תצוד קשתות במרוץ הכבישים של סוף השבוע הבא למרות היותה חצי ואט מהטובים ביותר שלה במהלך העונה עד כה. הבריטית עשתה את הצעד העליון לאחר שזכתה בתואר השלישי בטור דה סוויס הפותח השנה ובז’ירו ד’איטליה פמס TTT ביולי, אך היא לא נהנתה מנצחון סולו של יום אחד מאז ליאז ‘-בסטון-ליאז’ בסתיו האחרון.

אבל לטוס מתחת לרדאר זה בסדר גמור לדייגן. לאחר שלמדה בדרך הקשה באליפות הבית שלה בשנת 2019 כי הססנות של רגע יכולות לראות מהלך מנצח במירוץ ברחוב, דייגאן לא מתכוון לחכות למרוץ שיגיע אליה ב parcours מה שהופך הכלאה של ליאז ‘וסיור פלנדריה – שני מרוצים בהם ניצחה בעבר.

“כנראה שהייתי יכול להשיג תוצאה טובה יותר ביורקשייר אם הייתי קצת יותר מחורבן. אבל רצתי באותה הדרך לשם – אני רץ על הניצחון או כלום “, אמרה השבוע בשיחה.

“אני תמיד פשוט רץ לנצח, אני לא באמת מעוניין בטופ 10 או במדליית כסף, וזה לא ישתנה בבלגיה. יש לי מזל שזכיתי בעולמות בעבר, זה אומר שאני יכול להיות אגרסיבי יותר. והקורס הזה בפלנדריה מתאים לי-טוב לי במרוצים בסגנון קלאסי. אני מתרגש מזה. ”

הבעיה הרב -שנתית של הבסת ההולנדים

דייגן יוביל בשבוע הבא צוות צעיר וחסר ניסיון. בריטניה הגדולה תיקח שלושה רוכבים בני 22 או צעירים יותר למרוץ הכבישים, וזה יהיה עיני כל הקפטן בן ה -32 להעביר.

קרא גם: Deignan, Pidcock, Cavendish מובילים GB בעולם

בדיוק כמו כמעט בכל אליפות עולם שדיין התרוצץ מאז הניצחון בריצ’מונד, המוקד יהיה על איך לבטל את ההרכב ההולנדי. הצבא עטוי הכתומים ניצח בארבעת מרוצי הכבישים העולמיים האחרונים, וקשה להמר נגדם שיוסיף חולצת קשת נוספת לאוסף בשבוע הבא.

דייגאן ומתמודדים חיצוניים אחרים כמו מרלן ראוסר ולוטה קופקי ירוצו מול נבחרת הולנדית עם ארבעה אלופים לשעבר באנמיק ואן ולוטן, אנה ואן דר ברגן, מריאן ווס ושנטל ואן דן ברוק בלאק בסוף השבוע הבא.

האפשרות של פירוק ההולנדים אינה משפיעה על פילוסופיית “לך גדול או שתלך הביתה”.

“ברור שההולנדים יוכלו לשלוט. אז עלינו להיות קצת יותר מתחת לרדאר ולמלא את תפקיד האנדרדוג ולנצל את ההזדמנויות שלנו ולרוץ באגרסיביות, בלי מה להפסיד “, אמרה.

https://twitter.com/BritishCycling/status/1437342809955184641?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1437342809955184641%7Ctwgr%5E%7s22%3s%2s%2s%2s%2s%2s%2s 2Froad%2Ftom-pidcock-lizzie-deignan-mark-cavendish-lead-british-team-for-אליפות העולם%2F

למרות ההייפ סביב ואן דר ברגן ושות ‘, דייגאן לא כל כך בטוח שזה יהיה מרוץ של קבוצה אחת בסוף השבוע הבא. ישנם ספקות לגבי כשירותו של האלופה המכהנת ואן דר ברגן לאחר שדרכה את המחצית הראשונה של העונה, ודייגאן חשה שרוכבים אחרים עשויים לחוש עייפות פוסט-אולימפית או להביט לאורך הדרך ליעדים של העונה המאוחרת.

“המסלול ייתן מירוץ פתוח באמת, אבל אני חושב שלהיות שנה אולימפית משנה גם דברים. יש הרבה רוכבים עייפים ורוכבים עם חשיבה שונה ומניעים שונים “, אמרה.

“יש גם את העובדה שהעונה נמשכת לא מעט אחרי אליפות העולם. אתה יודע, יש לנו את פריז-רובאיקס, סיור הנשים, יש מטרות גדולות אחרות גם על סדר היום של אנשים. אז אני פשוט חושב שזה יכול להיות מרוץ ממש פתוח ”.

רוכבים הלאה בזמן שהיריבים פורשים

דייגאן יראה את סופו של אויב ישן במרוץ הכבישים השנה. ואן דר ברגגן – הרוכב שדיניאן שהוצא לריצ’מונד – יפרוש לאחר העולמות בגיל 31 בלבד, ואחזקת החנק שלה בפלוטון הנשים תשוחרר סוף סוף.

דייניאן צופה כי היעדרותו של ואן דר ברגגן תורגש מאוד בעונות הבאות.

“יהיה פער [when van der Breggen retires]. הייתה לה קריירה פנומנלית ובשנים האחרונות זכתה בכל כך הרבה מרוצים. זה ישנה את הדינמיקה של גזעים מסוימים כשהיא תלך “, אמר דייגן. “היא תחסר בהחלט, אבל היא נכנסת לתפקיד חדש כבמאית, כך שיהיה מעניין לראות אותה גם ממלאת את החלל הזה. “

מרוץ הכבישים בשבת בפלנדריה יעשה טעימה מהיציאה של ההולנדית. המשבר הפוסט-אולימפי של ואן דר ברגן אומר שכנראה היא תשחק תפקיד תומך בחבריה המנצחים לפני שהיא תחליף את מקומה באוכף למושב במכוניתו של מנהל SD Worx בשנה הבאה.

דייגאן עדיין לא מחזיק מחשבות דומות. למרות ריחוף הרעיון של פרישה בעונות האחרונות, בת 32 אומרת שהיא עוד רחוקה מעזיבת הפלטון.

“אני דוחה את הפנסיה זמן רב ככל האפשר! אני פשוט נהנה מהעבודה שלי ורק רוצה להמשיך ליהנות ממנה בינתיים “, אמרה.

תואר עולם שני בפלנדריה ללא ספק יעלה את הסטוק צעד אחד גבוה יותר.

Source link