כלוב גלגלת מעבירים של CeramicSpeed ​​Aero OSPW

כלוב גלגלת מעבירים של CeramicSpeed ​​Aero OSPW


מבט מקרוב על אופני הכביש והזמן מבחן Cube של Biniam Girmaye בג’ירו ד’איטליה חושף אב טיפוס חדש של CeramicSpeed ​​Aero OSPW המחפש את הרווחים השוליים הללו. כבר נטען שהוא חוסך וואט עם גלגלי גלגלת גדולים יותר ומיסבים קרמיים בעלי חיכוך נמוך, נראה ש-CeramicSpeed ​​מחפשת אווירודינמיקה משופרת, גם…

כלוב גלגלת מעבירים של CeramicSpeed ​​Aero OSPW

ראינו את שדרוג אב הטיפוס של כלוב מעבירים של CeramicSpeed ​​Aero OSPW על אופני המירוץ Giro של בניאם Girmaye – כמו שלו Cube Litening C:68X SLT כאן.

לאחר שהגיע למקום השני בספרינט שלב 1, ממש מאחורי מתייה ואן דר-פול, הרוכב המקצועני האריתראי בן ה-22 קיבל התחלה די סולידית בגראנד טור הראשון שלו. עם 3 שלבים למטה, הוא נסע ב-3 ערכות שונות, לאחר שהחליף מ-Intermarché-Wanty-Gobert הרגיל שלו צהוב וכחול למגליה ביאנקה הלבנה כשהוא מחזיק במקום השני של רוכב צעיר אחרי היום הראשון, ואז Maglia Ciclamino הסגול. הוא החזיק במקום השני בדירוג הנקודות של האצן לאחר ה-TT.

ווואט נוסף או שניים בחינם אף פעם לא מזיק.

פרטים טכניים – מה אנחנו יודעים?

אב-טיפוס של CeramicSpeed ​​Aero OSPW, צוות Intermarche Wanty Gobert, תמונה של Giro 2022 מאת Alessandro Volders @CyclingMedia_Agency, מכניקת Cube Litening

מה שאנחנו יודעים על אב הטיפוס הזה של CeramicSpeed ​​שדרוג Aero OSPW מוגבל מכיוון ש-CeramicSpeed ​​אפילו לא רמזה על כך כשנפגשנו איתם ב-Sea Otter כדי לדבר על גימורים חדשים של OSPW. עם זאת, השמועות אומרות שכלוב Aero OSPW אמור לעשות הופעת בכורה רשמית בקיץ הקרוב, ככל הנראה סביב הטור דה פראנס.

החלק החיצוני של צד הנסיעה נראה מבריק וחלק עם קווים לבנים צבועים שיורדים מהקצה המוביל שלו. אבל מבט קטן בצד האחורי שלו מראה את שני הברגים הרגילים דרך צירי הגלגלת, ועוד שניים שמחזיקים את הצדפה יחד.

CeramicSpeed ​​Aero OSPW אב טיפוס PHOTOSHOP רנטגן

פתק: השוואת שכבות קרני רנטגן מורכבות של Bikerumor

מכיוון שאין לנו מפרט רשמי, לקחתי את הגישה המדעית ביותר של פוטושופ של פרופיל הכלוב החדש על פני תקן CeramicSpeed ​​OSPW מותקן על אחר Shimano Dura-Ace R9250 מעביר אחורי כדי לקבל מושג על מה שמסתתר בפנים.

מישור השניים מצביע על כך שסביר להניח שזה יישאר עם אותם גלגלים תחתונים בעלי 13 שיניים ו-19 שיניים תחתונים המסתובבים על מיסבי הקרמיקה של CeramicSpeed ​​עצמו, באותו אורך כלוב כללי ומתח קפיץ מופחת.

אב טיפוס של CeramicSpeed ​​AeroOSPW, צוות Intermarche Wanty Gobert, תמונה מאת מייקי VK, פרטי אופניים Cube Aerium TT

ג. Intermarche-Wanty-Gobert, תמונה מאת מייקי VK

הקצה הקדמי של כלוב הפחמן(?) המבריק מגיע לנקודה סגורה, עם חריץ חתוך מלפנים רק בקצה התחתון הדרוש למעבר השרשרת בשילוב הטבעת/גלגל השיניים הקטן ביותר. החלק האחורי פתוח בו אנו יכולים לראות את השרשרת מבצבצת החוצה.

לא לכל אופני הצוות של Intermarché-Wanty-Gobert הותקן אב הטיפוס CeramicSpeed ​​Aero OSPW, אבל התמונה הזו של מכונאי הצוות שלהם באינסטגרם הראתה שלגירמאיי היה אחד בניסוי הזמן שלו בשלב 2 Cube Aerium TT אופניים, גם כן. חפש מבט מפורט יותר על אופני ה-Cube שלו בהמשך השבוע…

אנו נשאיר עיניים פקוחות לפרטים נוספים על לוח הזמנים של שחרור רשמי, וכמה זה יעלה לך. תאמינו לנו, זה הולך להיות יקר – הגרסה הסטנדרטית שאינה אווירית כבר 500-590 יורו על גבי ה 800 אירו מעביר!

CeramicSpeed.com

Source link