כולם יכולים להתחרות באליפות העולם ב-UCI Cycling Esports לשנת 2022 (אם אתה מהיר מספיק)

כולם יכולים להתחרות באליפות העולם ב-UCI Cycling Esports לשנת 2022 (אם אתה מהיר מספיק)


אין יותר מדי ענפי ספורט שבהם כל ג’ו ממוצע מרחבי העולם יכול לקפוץ ישירות לאליפות העולם. אבל זה בעצם מה שמוצע באליפות העולם הקרובה ל-UCI Cycling Esports בפברואר 2022.

בפעם הראשונה, כל Zwifter ברמה 5+ שמסווג אוטומטית על ידי WTRL (World Tactical Racing Leagues) בתור רוכב מקטגוריה A (או מעל) זכאי להתחרות באירועי המוקדמות הקונטיננטלית. אלה כוללים את ליגת המירוץ של Swift וסדרת הזוגות של Continental Open. לסדרת האירועים הפתוחה יש אירועים קרובים שמתוכננים ל-13, 14, 20 ו-21 בנובמבר.

אליפות העולם ב-UCI Cycling Esports לשנת 2022

כל עוד השתתפת במינימום שני מירוצים מסדרת האירועים ZRL או Continental Open, תהיה זכאי להתחרות באירוע ההסמכה האזורי. עבור נשים, חמשת האירועים יתקיימו ב-27 בנובמבר, כאשר גברים ימשיכו ב-28. אתה תתחרה באירוע עבור האזור שלך, וחמשת הרוכבים המובילים מכל מרוץ יתווספו לסגל הלאומי שלהם – מה שיאפשר להם לעמוד על הקו באליפות העולם של UCI Cycling Esports לשנת 2022 ב-26 בפברואר, 2022.

לסט המלא של הכללים וההוראות, בדוק אותו ב- זוויפט אוֹ WTRL.

200 דולר הנחה על מאמן חכם?

מבצע ZWift ב-Tacx NEo 2T

בין אם אתה מתכנן לרוץ באליפות העולם או לא, עדיף Zwift עם מאמן חכם. ולזמן מוגבל, Zwift מציעה 200 דולר הנחה על אחד הטובים ביותר – Tacx Neo 2T. תואם לרוב האופניים ולרוב מערכות ההנעה, ה-Neo 2T בנוי כדי להציע את הנסיעה הכי אמיתית שתוכל לקבל על מאמן. זה אפילו כולל תכונת רטט כדי לדמות את התחושה של רכיבה על אבנים, חצץ ושטח אחר בזוויפט.

לזמן מוגבל, Zwift מוכרת את המאמן של $1,399.99 תמורת $1,199.99. כבר הזכרנו שזה גם במלאי? ככל שמזג האוויר משתנה ורוכבים נוספים מאתחלים את מכונות ה-Zwift שלהם, סביר להניח שזה ישתנה…

zwift.comSource link