כוכב המסלול האוסטרלי קל אובריאן מצטרף ל-Team BikeExchange

כוכב המסלול האוסטרלי קל אובריאן מצטרף ל-Team BikeExchange


המדליסט האולימפי קלנד אובריאן חתם ב-Team BikeExchange ויתמודד עם קבוצת WorldTour של אוסטרליה לעונות 2022 ו-2023.

השחקן בן ה-23 הוא חבר ותיק בסגל סיבולת המסלול של אוסטרליה, אלוף עולם במרדף הקבוצתי, ולאחרונה עזר למדינתו לרדוף אחרי ארד באולימפיאדת טוקיו. לפי א הודעה לעיתונות של BikeExchange, אובראיין כעת “יפנה את מלוא תשומת לבו לכביש, יתרחק מהמסלול ואל תוך הפלטון WorldTour”.

בעוד אובראיין ידוע בעיקר בזכות מעלליו בקרשים, הוא גם הראה את עצמו ככישרון מבטיח בדרכים.

מוקדם יותר השנה, במירוץ עבור הקבוצה המקומית Inform TMX Make, O’Brien לקח ארד במבחן זמן עילית לגברים בתחרות האוסטרלית הדרכים הלאומיות. כמה ימים לאחר מכן, ב מרוץ הכביש הלאומי, אובריאן היה בפריצה המוקדמת, התקפות רבות, ונראה שהמירוץ ניצח עם ספרינט חזק מקבוצה מצומצמת. בסופו של דבר הוא נאלץ להסתפק בכסף לאחר שהובסה במעט על ידי האלוף המגן קמרון מאייר.

“עבורנו ב-GreenEdge Cycling, תמיד חשוב למצוא כישרונות צעירים באוסטרליה ואנו בטוחים שעם קללנד מצאנו את זה”, אמר ברנט קופלנד, מנהל BikeExchange. “הוא הוכיח את זה במהלך האליפות הלאומית השנה ועם מדליית הארד במשחקים האולימפיים האחרונים בטוקיו הוא פשוט אישר את זה. עכשיו תורנו לעבוד איתו ולעזור לו בתהליך ההסתגלות שלו לרכיבת כביש וורלדטור.

“הוא צעיר והוא יזדקק לכל התמיכה שהוא יכול לקבל שאנחנו בטוחים לתת לו, מכיוון שלקבוצה הזו יש כל כך הרבה ניסיון בתחום הזה. הוא גם יוכל ללמוד הרבה מהרוכבים האוסטרלים הנוכחיים שלנו שעשו את אותו המעבר ממסלול לכביש”.

אובריאן במהלך מירוץ שריטות מוקדם יותר השנה.

אובריאן היה מובן שמח שחתם בקבוצה.

“אני מסתכל על GreenEdge Cycling בשנים האחרונות כרוכב אוסטרלי”, אמר. “הם הצוות שצריך להיות בו ואני מאוד נרגש להצטרף אליהם. אני שמח שההזדמנות הזו ניתנה לי ועכשיו תורי להפיק ממנה את המקסימום ולהמשיך להשתפר כרוכב אופניים”.

אובריאן מתכנן לעבור לג’ירונה, ספרד, אחד הבסיסים הפופולריים ביותר באירופה לרוכבי אופניים מקצועיים.

“זה יעזור לי מאוד להסתגל לאורח החיים החדש ואני בטוח שזה יקל על ההרפתקה החדשה שלי”, אמר. “כמובן, הדברים לא יהיו קלים, מכיוון שהצטרפות לצוות WorldTour דורשת מאמץ מרבי והרבה הקרבות, אבל אני בטוח ש- Team BikeExchange היא הבחירה הנכונה עבורי.”Source link