יום SingleSpeed ​​הבינלאומי, סע ב-2 בנובמבר על הילוך אחד!

יום SingleSpeed ​​הבינלאומי, סע ב-2 בנובמבר על הילוך אחד!


בסתיו שעבר במהלך פגישת ההשקה השבועית שלהם, פול פרייס – האיש והשם מאחורי PAUL Component Engineering – אמר לצוות שלו שה-2 בנובמבר ייקרא מאותו היום כיום SingleSpeed ​​הבינלאומי. הייתה לו סיבה הגונה, אבל הסינגלים לא היו צריכים הרבה שכנוע כדי לצאת לסיבוב… אז כולם הסכימו. עכשיו זה ה-ISSD השנתי השני, ו-PAUL מפיצים את הבשורה של הילוך אחד, ומחלקים פרסים לאלה שמצטרפים וחולקים את אהבת הסינגלספיד.

יום SingleSpeed ​​הבינלאומי השני השני: 2 בנובמבר 2021

הנה העסקה. אופני סינגל-ספיד הם פשוטים ומהנים. אם יש לך אחד, סביר להניח שאתה צריך תירוץ קטן כדי ללכת לרכוב עליו. PAUL מייצרת כמה רכיבים מעולים עם מהירות יחידה, כמו רכזת Word הקבועה שאני רוכבת עליה, בשטח ובשטח כבר משהו כמו 20 שנה בעצמי. ועוד הרבה דברים טובים אחרים.

יום SingleSpeed ​​הבינלאומי של PAUL Comp: 2 בנובמבר 2021

ג. PAUL Comp

בשנה שעברה, חברו של פול ורעייתו לסינגל-ספדר עפר ושמפניה (aka אמנדה) אמרה שהם צריכים להמציא חופשה בינלאומית כדי לגרום לאנשים לנסוע יחד על אופניים עם הילוך אחד. ה-2 בנובמבר נשמע כמו דייט טוב, ובמקרה היה גם יום ההולדת של פול ואמנדה. כמה נוח!

אז זה הפך את זה לרשמי: ה-2 בנובמבר היה ועכשיו יום הסינגלספיד הבינלאומי. שנה אחת ראתה חבורה של אנשים PAUL Comp Rolodex הצטרף לכיף. השנה הם רוצים להפיץ את האהבה רחוק יותר.

יום SingleSped הבינלאומי: 2 בנובמבר 2021

כדי להצטרף אתה רק צריך לרכוב על אופני המהירות שלך. אם אין לך כבר אחד כזה, אתה תמיד יכול לקשור או להדביק את ההילוכים למצב לא מתפקד די מהר. או אם יש לך מערכת הנעה אלקטרונית חדשנית, זה יכול להיות פשוט כמו ניתוק הסוללה מהמעביר שלך. קלי קלות.

יום SingleSpeed ​​הבינלאומי: פרסים ב-2 בנובמבר 2021

חבילת פרסים: PAUL, Oddity, Squid Bikes

הפיצו את הבשורה ושתפו את הנסיעה שלכם דרך אינסטגרם עם ההאשטאג #InternationalSingleSpeedDay. PAUL Comp יבחר את פוסט האינסטה המתויג המועדף עליהם, וישלח לזוכה המאושר קפוצ’ון PAUL ברברי, כידון Oddity, בתוספת חבילת פרסים של דברים טובים מבית Squid Bikes.

יום SingleSped הבינלאומי: 2 בנובמבר 2021

PAULComp.com

Source link