טרק משדרגת את האופניים הפופולריים ביותר שלה: המרלין

טרק משדרגת את האופניים הפופולריים ביותר שלה: המרלין


תמכו בנו! Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

ה-Marlin שימש כבר זמן רב כאופני הרים ברמת הכניסה של Trek, תוך התאמת מחיר סביר עם ציוד הגון.

עם כמה שדרוגים משמעותיים, רמת הכניסה של מרלין מתחילה כעת קצת יותר גבוה.

הרוכבים יכולים לצפות לגיאומטריה מעודכנת, מסגרת חדשה, מרווח צמיגים מוגדל ומערכת סרן אחורי ש”משפרת את היציבות והחוזק”, לפי מַסָע ידיעה לתקשורת. ניתן לשדרג מזלגות ברוב הדגמים לגיוון רב יותר, ויש אפילו גודל XXS חדש לילדים צעירים שרוצים להתחיל לגרוס עם משפחה וחברים.

עדכון טרק מרלין: פרטים

החפירות החדשות מתחילות ב- אלפא כסף אלומיניום מסגרת, ש-Trek פיתחה עבור “מסגרות תואמות יותר ששומרות על התאוצה והמחיר שתמיד הפכו את האלומיניום לפופולרי”, על פי אתר האינטרנט של יצרנית האופניים.

גיאומטריה מעודכנת כוללת צינור ראש רפה, טווח ארוך יותר ומוטות רחבים יותר. מזלג 100 מ”מ עוזר לבלום את הזעזוע משורשים וסלעים, אך ניתן גם לשדרג אותו למזלג 120 מ”מ למידות XS ומעלה.

תוך ניצול מרווח צמיגים גדול יותר, מרלין מריץ כעת צמיגים בגודל 2.4 אינץ’ המציעים “אחיזה ונוחות משופרים בשבילים מחוספסים”, אמר טרק.

תוספת מרכזית נוספת היא מערכת הציר האחורי Thru Skew. זה מחזק את הבטיחות ואת אבטחת הגלגלים על ידי הצמדת הגלגל האחורי למערכת הנשירה הסגורה, טענה Trek, תוך הקפדה על תקן הרכזת האחורית של 135 מ”מ. ה-Thru-Skew משתמש במנוף נשלף, שרוכבים יכולים לאחסן ל”אסתטיקה נקייה יותר” במהלך הרכיבות, אמרה החברה.

ניתוב כבלים פנימי מקבל גם עדכון, אמר Trek, המאפשר תאימות עם עמודי טפטפת מנותבים פנימיים. הודות לצינורות קצף פנימיים, הכבלים גם נוטים פחות לשקשק בשטח קשה. ואם כבר מדברים על הפחתת רעש, מגן שרשרת בעל כיסוי מלא מפחית סטירות בשרשרת, תוך מיגון מפני שריטות.

Trek Marlin: תמחור וזמינות

עם תוספת מידה XXS, מרלין מגיע כעת בשפע של מידות, מ-XXS ועד XXL. המידות משתנות גם בהתאם לצרכים של רוכבים בגדלים שונים. המסגרות הקטנות יותר, למשל, כוללות צינור עליון מעוקל ומכילות גלגלי 26 אינץ’.

השדרוגים חלים על דגמי Marlin 6, 7 ו-8, בעלי מחירי עלות של $900, $1,000 ו-$1,300, בהתאמה.

עדיין רוצה את הגרסה הזולה והישנה יותר של מרלין? אין בעיה. Trek תמשיך למכור את דגמי Marlin 4 ו-5, שעולים 630 ו-740 דולר בהתאמה.

trekbikes.comSource link