טיקר חדשות VN: Trek-Segafredo מוסיף פסיכולוג ספורט לסגל, ההרשמה לרכיבה הטובה ביותר תיפתח ב-11 בנובמבר

טיקר חדשות VN: Trek-Segafredo מוסיף פסיכולוג ספורט לסגל, ההרשמה לרכיבה הטובה ביותר תיפתח ב-11 בנובמבר


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

Trek-Segafredo מוסיף פסיכולוג ספורט לסגל

Trek-Segafredo צירפה את ד”ר אליזבטה בורג’ה לצוות התמיכה של הצוותים.

בורג’ה, בן 34, הוא רוכב אופניים לשעבר עם 17 שנות ניסיון תחרותי, כולל שני תארי אליפות איטליה, ושלוש הופעות באליפות העולם באופני הרים של UCI. היא בוגרת 2011 של Università Cattolica במילאנו, ועובדת עם התאחדות האופניים האיטלקית מאז 2013.

בעבודה עם המקצוענית אליסה לונגו-בורגיני מאז 2019, ברוגיה גם עזרה לצוות הנשים עם דינמיקה קבוצתית, וגם כיצד לנווט את עצירת המירוץ של הקורונה ב-2020.

“רכיבה על אופניים היא חלק מה-DNA שלי ומההשכלה שלי”, אמר ברוגיה, “פסיכולוגיה קלינית וספורט הם תחומי העניין העיקריים שלי, הייעוד שלי. למרות שאני עובד בספורט מקצועי כבר שנים, מעולם לא רציתי לנטוש את הפעילות הקלינית. אני מאמין שלמדוד את עצמי מדי יום עם הסבל האנושי של אנשים רגילים, לא רק פרו-ספורטאים, הוא אימון מתמשך וצמיחה מתמדת. אני רואה את הרעיון של היכולת לשלב גם ערך מוסף וגם מגרה מאוד”.

ראש הביצועים של Trek-Segafredo, Josu Larrazabal, מברך את בורג’יה לצוות.

“בשנים האחרונות עקבנו אחר אסטרטגיות שונות, תוך שימוש במומחים חיצוניים וחיפשנו את האיזון הנכון ביחס לצרכים של הספורטאים שלנו. דינמיקה קבוצתית היא דבר אחד, דינמיקה אינדיבידואלית אחרת, שבה, למשל, מחסומי שפה יכולים להגביל את היצירה של מערכת יחסים בסיסית של אמון והרמוניה. פסיכולוגיה היא תחום עצום של התפתחות, עם הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון”, אמר לרזאבל.

“כמאמן, אני מאמין שהאיזון המושלם עבור ספורטאי מקצועי נוצר 50 אחוז על ידי צורה פיזית ו-50 אחוז על ידי שלווה נפשית”, אמר לרזאבל. “במהלך עונה, לעומת זאת, אתה צריך לקחת בחשבון לא מעט וריאציות במאזן הזה, אפילו חזקות. מניסיון אני יכול לומר שההיבט הפסיכולוגי במקרים רבים יכול להשפיע יותר על הביצועים ועל התוצאה הסופית”.

“ברכיבה מודרנית, זה כבר לא סימן לחולשה לומר שפסיכולוג תומך בך. להיפך, זה כמעט סימן למקצועיות רבה יותר. ישנה מודעות רחבה לכך שפסיכולוגיה היא תחום התפתחותי בסיסי”, ציינה בורג’יה.

ההרשמה ל-The Last Best Ride נפתחת ב-11 בנובמבר

הרכיבה הטובה ביותר האחרונה
הרכיבה הטובה ביותר האחרונה (צילום: שון מאלון)

הרשמה ל הרכיבה הטובה ביותר האחרונה, מרוץ חצץ שהופיע לראשונה בשנת 2021 לקהל נמכר, ייפתח ב-11 בנובמבר בשעה 08:00 PST.

שעון: וידאו: ג’ס סרה “הנסיעה הטובה ביותר”

המירוץ נוסד על ידי רוכב אופניים מקצועי, יזם ועו”ד ג’ס סרה. יחד עם הצבת מרוץ חצץ יעד על המפה בוויטפיש, מונטנה, סרה הקימה את הנסיעה הטובה ביותר ככלי לגיוס כספים לפרס אלוף המלומד של ברברה מנספילד.

הפרס הוא תוכנית המעניקה חלק מההכנסות מדמי הרישום למירוץ, כמו גם תרומות משלימות, לנשים מקומיות, מוסמכות כלכליות, המבקשות השכלה על-תיכונית.

“תמיד רציתי להחזיר לקהילה שנתנה לי כל כך הרבה”, אמר סרה. “על ידי עיצוב האירוע סביב תכנית פרס המלומד, יצרתי אירוע כזה שעצם ההרשמה פירושה שלנרשמים יש חלק בשיפור חייהם של המקומיים בקהילה בה הם מבקרים, ללא קשר אם הם רוצים לתרום יותר או לא. .”

טד קינג ושרה סטרם זכה במהדורת 2021 של The Last Best Ride. האירוע כולל שני מרחקים, כבשת ביגהורן בטווח של 90-100 מייל ו-40-50 מייל עז הרים.

מאורו שמיד חותם ב-Deceuninck-Quick-Step

מאורו שמיד הוא הרוכב האחרון מקבוצת Qhubeka-NextHash המתקשה שחתם בנבחרת אחרת. הרוכב השוויצרי הבטיח חוזה לשנתיים עם Deceuninck-Quick-Step, למרות שיש לו חוזה עם Qhubeka עד השנה הבאה.

שמיד הפך למקצוען עם נבחרת דרום אפריקה ב-2021 ולקח את הניצחון המקצועני הראשון שלו על במת החצץ של ג’ירו ד’איטליה למונטאלצ’ינו. הוא גם היה חלק מנבחרת שווייץ שסיימה במקום הרביעי ב-Mixed Relay באליפות העולם בכבישים בפלנדריה.

למרות שעדיין נותרה לו שנה מהחוזה שלו עם Qhubeka-NextHash, הקבוצה נתנה לרוכביה רשות לחפש במקומות אחרים בזמן שהיא מחפשת מימון לשנת 2022.

“אני מאוד אוהב לרכוב על החצץ בגלל היסטוריית הסייקלו-קרוס שלי, אז הרגשתי בבית בכבישים הלבנים האלה. אחרי הזכייה שלי קיבלתי כל כך הרבה הודעות, שהייתי צריך לכבות את הטלפון שלי בערב”, אמר שמיד על הניצחון שלו בג’ירו. “להגיע לקבוצה זו חלום שמתגשם. יש לי הרבה זיכרונות מצפייה בקלאסיקה כילד וראיתי את הקבוצה הזו תמיד מופיעה.

“זה קשור למנטליות הזו של תמיד לנסות לנצח ולסגל הזה שמחזיק כל כך חזק. כאן זה באמת הכל או כלום והרבה בחורים מקבלים את ההזדמנות ללכת על ניצחון. אני באמת רוצה להשתלב טוב בצוות ולעשות צעד נוסף להיות עקבי יותר בהופעות שלי. ניצחון במירוץ נוסף יהיה מדהים כמובן”.

Alena Amialiusik מרחיבה עם Canyon-SRAM

לאחר שהרהרה תחילה בפרישה בתום העונה הזו, אלנה אמיאליוסיק האריכה את חוזהה עם קבוצת קניון-SRAM לשנת 2022. הרוכב הבלארוסי היה מקצוען מאז 2012 והצטרף למערך קניון-SRAM כאשר הוא נוצר ב-2016 .

Amialiusik זכתה בזכייה אישית ראשונה מזה שלוש שנים בסבב לוטו בלגיה מוקדם יותר השנה. היא אלופת עולם פעמיים במבחן זמן קבוצתי ואלוף אירופה לשעבר במירוצי כביש.

“בתחילת השנה חשבתי שאולי זה הזמן להפסיק, אבל במהלך העונה הבנתי שאני עדיין לא מוכן”, אמר עמיאליוסיק. “היו לי עכשיו שתי עונות ללא תאונות כבדות או פציעות חמורות. היכולת להתאמן באופן קבוע, להתחרות ולנוח מבלי למהר לחזור מעצמות שבורות או תמיד להרגיש כאילו אתה רץ בפיגור בכושר היה יתרון עבורי. זה גם נתן לי ראש רענן ושמח. תחושת רוגע שבה יכולתי להתמקד לחלוטין בהכנה ובמירוץ שלי.

“אני לא מוכן לעזוב את המקום בו אני נמצא עכשיו. אני דוהר חזק, אני שמח, והתפקיד שלי נותן לי הרבה סיפוק. ספורט היה חלק מחיי מאז שהייתי בן שבע. חשבתי הרבה על להפסיק אבל זה לא הזמן בשבילי עכשיו. זה משמח אותי אפילו יותר לומר שחתמתי שוב ב-Canyon-SRAM Racing.”

Source link