טיקר חדשות VN: סרג’יו היגויטה יישאר ב-EF Education-Nippo עד 2021, מקצוענית אריתריאה דסיאט קידנה נהרגה על ידי נהג

טיקר חדשות VN: סרג’יו היגויטה יישאר ב-EF Education-Nippo עד 2021, מקצוענית אריתריאה דסיאט קידנה נהרגה על ידי נהג


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

סרג’יו היגויטה יישאר ב-EF Education-Nippo עד 2021

מטפס קולומביאני סרג’יו היגויטה, שדווח כי הודח מה- EF Education-Nippo הנבחרת בתחילת השבוע, תישאר עם הנבחרת האמריקאית עד לשארית חוזהו.

“הקבוצה הגיעה להסכמה הדדית עם סרחיו היגויטה בנוגע לנושא האחרון בג’ירו דה ריגו ולא תסיים את חוזהו מוקדם. הוא היה חבר יציב לצוות ונוכחות חיובית, גם בכבישים וגם מחוצה לו. אנו מאחלים לסרחיו את הטוב ביותר במאמציו העתידיים”, אמר הצוות בהצהרה בשלהי יום שלישי.

היגויטה, בת 24, נתפסה בווידאו רוכבת על מסלול מיוחד עם לבוש בורה-הנסגרוהה באירוע רכיבה על אופניים בהנחיית חברו לצוות EF Education-Nippo, ריגוברטו אוראן.

שותפת האופניים של הקבוצה היא קנונדייל.

EF Education-Nippo בחרה להפסיק לאלתר את מערכת היחסים שלה עם Higuita על שימוש בציוד שאינו מתאים לנותן חסות באירוע ציבורי בעודה מועסקת בצוות.

“ספורטאים יוצאים יכולים לרכוב על אופניים לא ממותגים מהקבוצות החדשות שלהם לאחר מרוץ WorldTour האחרון של העונה, לפי תבנית החוזה המשותף הנוכחית של AIGCP/CPA.

“עם זאת, זה לא היה המקרה לגבי ההחלטה האחרונה של סרג’יו לרכוב על אופניים מחוץ לסוגיית הקבוצה בג’ירו דה ריגו, שחסרה כבוד לשותפים שתומכים בו היום. כתוצאה מכך, הקבוצה שלחה הודעת סיום לגבי חוזהו. בסופו של דבר אנו מקווים לעבוד עם סרג’יו כדי להגיע לפתרון ידידותי”, נמשכה ההצהרה.

לאחר דיונים, הן Higuita והן הצוות קבעו מסלול שייקח את החוזה עד 2021.

“אני רוצה להביע את התנצלותי לכל נותני החסות ולצוות. עשיתי טעות כשרכבתי על האופניים הלא נכונים באירוע ציבורי, אבל לא כך אני רוצה לעזוב את הקבוצה הזו או לזכור את התקופה שלי כאן. עזרתי לחבריי לקבוצה כמיטב יכולתי, ניצחתי בכמה מרוצים יפים והתיידדתי עם הצוות והרוכבים שיחזיקו מעמד”, אמר היגויטה. “אני שמח שהצלחנו להגיע להסכמה, ואני מאחל לקבוצה בהצלחה בעונות הבאות”.

תוך כדי מירוץ תחת צבעי EF Education-Nippo, היגויטה סיימה במקום העשירי ב-Il Lombardia 2021, זכתה בתחרות הרוכב הצעיר הטוב ביותר בפריז-ניס 2020 וגם באליפויות הכביש הלאומי של קולומביה 2020, והייתה שניה בדירוג הכללי ב-2020. סיור Amgen 2019 בקליפורניה.

מקצוען אריתריאה דסיאט קידן נהרג על ידי נהג

המקצוענית מאריתריאה דזיאט קידאן נהרגה ביום שלישי על ידי נהג ליד הבירה אריתריאה אסמרה בזמן שהייתה בנסיעת אימון.

“עם החיוך התמידי, האדיבות, הכבוד והתשוקה העמוקה שלה לרכיבה על אופניים, דזיאט קידנה טקסטה הייתה כישרון צעיר ועולה שיחסרו לו מאוד. המחשבות שלנו עם משפחתה, חבריה וחברותיה לקבוצה, והמאמנים במהלך התקופה הטרגית הזו”, אמר ה-UCI בהצהרה ביום שלישי.

פרטים נוספים על האירוע אינם זמינים.

מירוץ תחת צבעי קבוצת הקונטיננטל של מרכז האופניים העולמי של UCI, הכוכב העולה זכה הן במרוץ הזמן והן במרוץ הכביש באליפות אפריקה היבשתית לנוער 2018.

קידן התחרה באליפות העולם ברכיבת אופני כביש של UCI 2021 בבלגיה והתחרתה ב-Baloise Ladies Tour וב-Binche-Chimay-Binche. היא סיימה במקום ה-18 ב-Périgord Ladies 2021, ובמקום ה-22 ב-2021 Choralis Fourmies Féminine.

VeloNews שולחת תנחומים מעומק הלב למשפחתה, חבריה וחברי הצוות של דזית.

Source link