זואי באקסטדט מוציאה את קאיה שמיד האמריקאית במרוץ כבישים מתוח של נשים

זואי באקסטדט מוציאה את קאיה שמיד האמריקאית במרוץ כבישים מתוח של נשים


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

זואי באקסטשט (בריטניה) הוציאה את קאיה שמיד (ארה”ב) לאחר מרוץ כבישים עצבני לנשים ביום שבת.

הצמד ירד מהחזית באמצע המרוץ של 75 ק”מ ולא נתפס לאחר שעבדו יחד כדי להרחיק קבוצת מרדפים חזקה.

גופיית הקשת ירדה לספרינט אחרון כשבאקסטדט עלה נגד המטפס האמריקאי, וזה היה הרוסלור הבריטי ומבחן הזמן שהביא את החולצה הביתה.

“אין לי מילים בכלל, אני לא מאמינה שעשיתי את זה,” אמרה זמן קצר לאחר שחצתה את הגבול. “זה היה כנראה המירוץ הכי קשה שעשיתי אי פעם.”

לינדה רידמן (גרמניה) ניצחה את ספרינט הארד מהקבוצה מאחור, כשמקיילה מקפרסון קלעה לשניים בחמישייה הראשונה של ארה”ב עם בעיטה לקו.

זואי, בתו של אלוף פריז-רובאיקס וזוכה הבמה בטור דה פראנס, מגנוס, ניצבה גם היא במקום השני במשחק הזמן בתחילת השבוע. אחרי שרק מלאו לה 17 ביום שישי, לבקסטדט יהיה הרבה מה לחגוג בשובה לבריטניה.

באקסטשט ושמיד רכבו במירוץ שמבוסס על טקטיקה לאחר שהסתלקו בהקפה השלישית מתוך חמש. הצמד שיחקו אחד לשני הצדדים במסלול ההררי וחלקו את העבודה היטב כדי לפתוח פער בלתי ניתן לגישור על הצ’ייסרים לפני שנתנו לסיבוב האחרון להכריע את אלופת העולם.

“רק ניסיתי להרחיק אותנו מהקבוצה מאחור. היו לי חברים בקבוצה אז ידעתי שהם יוכלו לעזור להוציא את הפער עוד קצת – ברגע שיהיו לנו 30 שניות ידעתי שנוכל להחזיק אותו ”, אמר באקסטשט. “המשכנו לתקשר והחלטנו פשוט לקחת את זה לקו ולפזר אותו החוצה ולראות מה קורה בהקפה האחרונה”.

באקסטדט והקבוצה הבריטית נערמו על הלחץ במהלך המחצית הקדמית של המרוץ, וזה היה המהלך של הראשון בשליש השלישי מתוך חמש הקפות שהכריח את הבחירה. הבריטי בעט מהקבוצה המובילה במרחק של 32 ק”מ לסיום ורק שמיד יכול היה לעקוב אחר הזינוק.

הצמד עבד ביחד בצורה מושלמת לאורך הגמר כדי לזכות ביתרון של יותר מ -90 שניות מקבוצת מרדפים של שני תריסר רוכבים הנשלטים על ידי מרוצים הולנדים ובריטים. עם רק אמריקאי אחד במרדף, שלושת הרוכבים הבריטים מיהרו לסגור את המהלכים כדי להשאיר את Backstedt בחזית.

בסיבובים האחרונים ראו Backstedt ושמיד ננעלים ביחד, שבע רצון לרכוב עליו לספרינט.

השניים רכבו כתף אל כתף בקילומטר האחרון השוחק בלובן, בהמתנה בקאגיות לשני שיפתח את בעיטת הסיום. רקשטדט הוא שהלך ראשון ושמיד קפץ שבריר שנייה אחריו. כמעט ולא היה מה להפריד בין השתיים למשיכות הדוושה הפותחות, אבל 10 המטרים האחרונים הם שעשו את ההבדל כאשר באקסטשט הדליק את המבערים כדי לנצח באורך.

אליפות העולם WJ – תוצאות מרוצי כבישים

Source link