ווט ואן ארט וג’וליאן אלאפיליפ הציבו אמת מידה לעולמות כבישים עם דו קרב אורמה הגדול

ווט ואן ארט וג’וליאן אלאפיליפ הציבו אמת מידה לעולמות כבישים עם דו קרב אורמה הגדול


נותרו קצת יותר משבועיים עד למרוץ הכבישים העולמי, ווט ואן ארט ו ג’וליאן אלאפיליפpe הניחו סמן ענק ליריבותיהם.

אלפיליפ המכהן אלפיליפ, ומתיימר לכס כסאו, ואן ארט, עמדו על הרגל הגדולה על אורם הגדולה על שלב 4 של סיור בבריטניה ביום רביעי.

ואיזו הופעה זאת הייתה.

הטיפוס הקצר אך התלול עד כאב, עם שיפוליו עד למעלה מ -20 אחוזים, בחן את הרוכבים עד גבולם וניהל קרב טיטאני בין השניים, וסיפק חלון מרכזי לצורתם של עולמם הטרום-עולמי.

קרא גם: ווט ואן ארט מנצח את ג’וליאן אלאפיליפ בהפרש הדק ביותר

ואן ארט לא נבהל מהחלקים הקשים ביותר של הטיפוס, נטען בקצב שלו כדי לשמור על קשר עם אלאפיליפ ומייקל וודס. בסופו של דבר הוא ספג את המכה הגדולה ביותר בכך שהוציא את אלאפיליפ לקו לניצחון, אך המאמץ העצום שנדרש כדי לזכות בניצחון הראה כשהתמוטט לערימה על הרצפה זמן קצר לאחר שחצה את הקו.

“זה היה כואב במשך שני קילומטרים”, אמר ואן ארט. “בתחתית הטיפוס האחרון, זה היה תלול מאוד. שמתי לעצמי למטרה לשרוד את החלק המסובך הזה. הכרנו את אלפיליפ ו [Michael] וודס יהיה המתחרים הגדולים ביותר כיום.

“כשג’וליאן תקף, הכנסתי ספרינט טוב. זה היה סיום נחמד מאוד. שמתי את הניצחון הזה גבוה ברשימה שלי. זה אולי לא המירוץ הגדול ביותר בו זכיתי, אבל אני אהיה מאושר מהדרך שעשיתי את זה הרבה זמן. אני מאוד שמח מהניצחון הזה ”.

בעוד שאלפיליפ הפסיד בקרב על אורמה הגדולה, הדרך לקשת עדיין יש לה זמן לשחק והמלחמה משתוללת. הצרפתי נראה בצורה זורחת עם התקפותיו המרובות על גרמה אורם, סימן מבטיח מאוד לקראת עולמות פלנדריה.

קרא גם: ג’וליאן אלאפיליפה הבלתי ניתן לעצירה מחליף את חולצת הקשת בענן

ואן ארט בסופו של דבר היו עם הרגליים על אלאפיליפ בספרינט, מה שעשוי להכביד על מוחו של הצרפתי בשלבים האחרונים של מרוץ הכבישים העולמי, אבל 50 אלף התוספות הנוספות והרבה יותר טיפוסים יגרמו לריצת העלייה במעלה העלייה. [if there is one] לגופיית הקשת סיכוי אחר לגמרי.

“תחושה קלאסית של היום בסיור בבריטניה. תודה גדולה לכל Deceuninck-Quick-Step על העבודה האדירה. לא חסר הרבה אבל זה מעודד לעתיד. אש ברגליים לסיום העונה, זה ישתלם ”, כתב אלאפיליפ באינסטגרם לאחר הבמה.

הדרך לפלנדר

גם אלאפיליפ וגם ואן ארט, וכל אחד מיריביהם, יזדקקו לקצת אש ברגליים כדי לצאת עם גופיית הקשת בבוא הזמן.

מסלול 263.3 ק”מ מאנטוורפן ללובן הוא מסלול בסגנון פלנדריה עם קושי מוגבר עד 10. הטיפוס מתחיל עם כ -200 אלף לסיום ואינו עוצר עד שהרוכבים השלימו 41 בלגים מאתגרים hellingen.

בסך הכל הרוכבים יצברו 2,562 מ ‘עלייה, בדומה ליום הררי מאתגר בינוני בטור דה פראנס.

קרא גם: ווט ואן ארט, נבחרת העולמות הבלגית של לוטה קופקי; מתייה ואן דר פועל חוזר לאוכף

ואן ארט פונה לעולמות הכביש הביתי שלו מאחורי עונה מדהימה שראתה אותו זוכה בספרינטים, הרים וניצחוני בזמן הטור דה פראנס. הוא גם תבע מדליית כסף במשחקים האולימפיים מאחורי ריצ’רד קארפז וקיבל את שובו למרוץ במפץ על ידי עליית שלב הפתיחה של סיבוב ההופעות בבריטניה.

הלחץ על ואן ארט יהיה עצום בפלנדריה ורמקו אוונפואל כבר התחייב בנאמנותו לעבוד עבור הילד בן ה -26 במרוץ הכבישים. כמעט עשור עבר מאז שפיליפ גילברט נתן לבלגיה ניצחון עולמי, והאוהדים יבכו על אחד בפלנדריה.

ואן ארט יתמודד במבחן קפדני בלובן ב -26 בספטמבר, אך הקושי שהתמודד איתו בגראם אורם ייתן לו מספיק ידע על צורתו. זה גם הוכיח לו שקצת אמונה בעצמך יכולה להספיק כדי לעבור אותך מהקו מלכתחילה.

“בשבילי, זה היה השלב החשוב ביותר בסיור הזה. זה היה מבחן טוב בשבילי. על הנייר נראה שהקורס של היום היה קצת יותר מדי קשה בשבילי “, אמר ואן ארט. “עם זאת, מסתבר שעם ביטחון אפשר הרבה. ניסיתי להניע את הקבוצה כל היום. הם עבדו קשה כל היום כדי להעמיד אותי במיקום הטוב ביותר האפשרי למרגלות הטיפוס האחרון. הצלחתי לחרוג מהגבול כדי להשיג את הניצחון הזה. הייתי צריך לחפור לעומק “.

לאלפיליפ לא יהיה לחץ של קהל ביתי מצפה, אבל הוא עדיין נושא את הנטל של האלופה המגנה על מסלול שמתאים לו מאוד. העונה שלו לא הייתה זוהרת בדיוק כמו של היריבה הבלגית שלו, אבל לא היה שום סימן לקללת חולצת הקשת בענן בשנת 2021.

ניצחון שלב, וצהוב בצהוב בטור דה פראנס, ניצחון משכנע בלה פלש וולונה, שלב של טירנו-אדריאטיקו, דוכן בסטראדה ביאנצ’ה וליאז ‘-בסטון-ליאז’, כל אלה גורמים לעונה מוצקה. בשביל אלפיליפ.

בניגוד לרבים מיריביו העולמיים הפוטנציאליים, אלאפיליפ בחר לדלג על האולימפיאדה, והוא נהנה מהפסקה של חודש לאחר הקלאסיקה סן סבסטיאן באוגוסט לפני שחזר למרוץ ב- Druivenkoers-Overijse.

אלפיליפ היה עקבי מאוד מאז והנסיעה שלו בסיור בבריטניה מראה שהוא במקום הנכון. הסיום השני של ואן ארט לא צריך להדאיג אותו לקראת העולמות.

Source link