השעון החכם Polar Grit X מקבל שדרוגי Pro באוויר

השעון החכם Polar Grit X מקבל שדרוגי Pro באוויר


אחת התכונות הטובות ביותר שראינו בכמה מהמכשירים האלקטרוניים המחוברים האחרונים כמו השעון החכם Grit X של Polar היא היכולת לעדכונים דרך האוויר. מי לא אוהב תכונות נוספות בחינם! עם חומרה חכמה וניתנת להתאמה, Polar הצליחה שוב ושוב לפתח יכולות חדשות עם כל דור חדש של מכשירים חכמים, ואז להבין כיצד להחזיר חלק ניכר מהפונקציונליות החדשה הזו למשתמשים קיימים באמצעות עדכוני קושחה.

Polar Grit X מעדכן את היכולת בשדרוג דרך האוויר

Polar Grit X משדרג את היכולת בעדכון באוויר, ניתוח לפני נסיעה

ג. קוֹטבִי

האם נוכל להסכים לקרוא לזה שדרוג אווירי? כאשר פולאר השיקה את ספורט החוץ החדש, טווח-טופ Grit X Pro בשנה שעברה, הם אמרו לנו שהם יהפכו הרבה מהתכונות החדשות ביותר שלה לזמינות עבור Polar גריט X משתמשים בהמשך הדרך, גם כן. פולאר ממשיכה להראות את מחויבותם להמשיך לשפר אפילו את המוצרים הקיימים שלהם, כך שהלקוחות שלהם יכולים להרגיש בטוחים שהם לא קונים מוצרי אלקטרוניקה חדשים שמתיישנים ברגע שדור חדש צץ.

מה חדש עבור משתמשי Grit X?

Polar Grit X משדרג את היכולת בעדכון באוויר, MTB

כעת, עדכון הקושחה של Grit X גרסה 2 מביא פקדי מוזיקה לפרק כף היד שלך, הפעלת מבחני ביצועים, ניתוב משופר, שיתוף דופק ועוד התאמה אישית.

ביציאה על האופניים, השיפור הפונקציונלי הגדול ביותר הוא כנראה היכולת לשנות את המסלול שלך תוך כדי תנועה, במיוחד עבור רוכבי אופני הרים שאולי לא רוכבים עם מחשב אופניים מסורתי או כורכים את השעון שלהם לבר בזמן הרכיבה. כעת תוכל לתכנן מראש מספר מסלולים, ולאחר מכן להחליף את הגרסאות הקצרות או הארוכות יותר בקלות תוך כדי רכיבה, תלוי איך אתה מרגיש או איך אתה רץ בזמן.

Polar Grit X משדרג את היכולת בעדכון באוויר, בקרת מוזיקה

בקרת מוזיקה חדשה היא עוד תכונה נחמדה בזמן רכיבה על המאמן בבית. עברו בין רשימות ההשמעה של המוזיקה שלכם, והתאם את עוצמת הקול מפרק כף היד מבלי שתצטרכו להגיע לטלפון. בקרת המוזיקה נמצאת גם באחד מלוחות השעונים הבסיסיים, כך שתוכלו להגיע ישירות אליו גם בזמן שאתם לא מתאמנים.

Polar Grit X משדרג את היכולת בעדכון באוויר, שיתוף דופק

עוד תכונה נחמדה של אימון פנימי או קרוס-אימון שיועיל לרוכבי אופניים הוא מצב חיישן הדופק שהגיע מה-Grit X Pro (וקיים במספר שעוני פולאר חדשים אחרים). זה מאפשר לך לשתף את נתוני הדופק החיים מהחיישנים המובנים של השעון באמצעות Bluetooth למכשירי BLE אחרים כדי לאמוד טוב יותר את המאמץ שלך ולעקוב אחר הפעילות הגופנית שלך. שתף את הדופק עם ציוד חדר כושר מקורה או רק לסמארטפון שלך כדי להשתמש באפליקציות ניידות אחרות כמו Strava, למשל.

Polar Grit X משדרג את היכולת בעדכון באוויר, תצוגה שבועית

התאמות אישיות חדשות אחרות הזמינות כוללות הגדרת תפריטים מהירים כדי להגיע לתכונת הליבה הרצויה תחילה בעת החלקה מטה על המסך, אפשרויות חדשות של פני שעון, תצוגת סיכום שבועי חדשה, ועוד סגנונות שעון מבעבר.

Polar Grit X Pro ב-MTB

ויש גם יעדי אימון נוספים שאתה יכול להגדיר במערכת המקוונת או מבוססת האפליקציה Polar Flow שיכולה לאחר מכן לשלוט בהתראות על פרק כף היד שלך בזמן אימון. עדכון הקושחה אפילו אומר רכישת GPS מהירה יותר, הודות לשיטה נוספת לזכור היכן הלוויינים צריכים להיות. משתמשי Grit X מקבלים את כל זה ועוד כמה שינויים עם שדרוג OTA הפשוט והחינמי.

למידע נוסף על העדכונים וכיצד לשדרג את היכולות של שעון Grit X שלך בכתובת:

support.Polar.comSource link