הפרולוג KYLMA: כפפות חורף דקות במיוחד

הפרולוג KYLMA: כפפות חורף דקות במיוחד


תמכו בנו!
Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

החברה האיטלקית פרולוגחברה שידועה בזכותה אוכפים מנצחי סיוריםמביא לנו חדש כפפת רכיבה לחורף. ה-KYLMA היא כפפה חדשה שמכוונת לרוכב האופניים המושבע שלא ייתן לגשם בחורף או לקור עז למנוע ממנו נסיעה.

כפפת Kylma החדשה אמורה להיות עמידה לרוח ועמידה במים ותוכננה במיוחד לרכיבה על אופניים בימי חורף קרים. פרולוגו אומר שהם עשויים עם “חומרים חדישים, דקים במיוחד, ‘טקסטיל תרמי’ ונבדקו על ידי צוותי מקצוענים מובילים”.

פרולוגו רכיבת KYLMA

אומרים שהדקות של כפפת Kylma היא אידיאלית כדי לסבול התאמה מצוינת ולשמור על רגישות על הכידון. גב הכפפה, החלק של הכפפה החשוף ביותר לפגעי מזג האוויר, עשוי מ”טקסטיל תרמי”. זהו בד המורכב מ-3 שכבות שונות, דקות במיוחד, חופפות. הטכנולוגיה הזו כבר הוכיחה את עצמה כמוצלחת בסקי קרוס קאנטרי וביאתלון.

בניית כפפות קלימה

  • השכבה החיצונית אטומה לרוח ועמידה במים יוצרת את המגן המבודד והמגן הראשון מפני אוויר ומים קרים.
  • השכבה האמצעית התרמית מגנה מפני הקור שבחוץ ושומרת על חום פנימי, ומאפשרת לך לרכוב אפילו בטמפרטורות “כמעט אפס”
  • השכבה הפנימית האחרונה במגע עם היד מרופדת בצמר על מנת לאפשר לעור לנשום ולספוג זיעה ובכך להגן מפני לחות ורטיבות.
ספרינט פרולוגו KYLMA

כף היד של הכפפה נועדה להבטיח תחושת רכיבה מקסימלית. הוא עשוי מעור PU אלסטי, עם תוספת של תוספות גומי במרכז כף היד. נאמר כי תוספות הגומי הללו מאפשרות “אחיזה מרבית בכידון ובמנופים גם כאשר הם רטובים”.

אוכף מחזיק Prologo KYLMA

החפתים האלסטיים הם בעלי גובה בינוני, שנראה אידיאלי לחפיפה של שרוולי ז’קט ולכסות היטב את פרקי הידיים. פרולוגו אומר שהם דאגו שהחפתים לא יהיו מגושמים מדי ומגבילים את התנועה שלך.

כפפת Kylma עוצבה עבור מירוצי חורף ואימונים, “נבחנה ושוכללה”, על ידי איסוף “משוב רב ערך מאתלטי סיור עולמיים כגון Matej Mahoric (Barain Victorious) ובניאם Girmay (Intermarché-Wanty-Gobert) וקבוצות שטח. שמשתמשים בהם במרוצים”.

אחד האלופים הראשונים שלדברי פרולוגו תרמו לפיתוח הכפפות שלהם אומר: “ברגע שלבשתי את הכפפה החדשה של Kylma, מיד הערכתי את הנוחות ואת אחיזת כף היד שלהם. למרות קלילות החומרים, הם מצליחים לספק הגנה מצוינת מהקור גם בירידות בטמפרטורות הקרובות לאפס מעלות”.

פרולוגו שתיית KYLMA

כפפות Kylma קמעונאות וזמינות

קמעונאות: €49.00 ($53 דולר)

כפפות Kylma החדשות זמינות עַכשָׁיו. או חפש את סוחר פרולוגו המועדף עליך כאן.

או חפש בכל מה שיש ל-Prologo להציע בקישור למטה.

Prologo.ItSource link