העולמות TT: המועדפים, מזג האוויר, מדוע אוסטרליה לא מציגה נבחרת, והאם מישהו יכול לעצור את “שני הטנדרים”?

העולמות TT: המועדפים, מזג האוויר, מדוע אוסטרליה לא מציגה נבחרת, והאם מישהו יכול לעצור את “שני הטנדרים”?


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

שֶׁלָה ווט ואן ארט ו אנמיק ואן ולוטן מול השעון, והעולם.

השנים האלה אליפות העולם בכביש UCI מעמיד את שלב המבחן המרכזי, כשמשחקי הזמן האינדיבידואליים של גברים מובילים את הפעולה ביום ראשון ואת מרוץ הנשים ביום שני.

מירוץ מסלול זמן מורכב מארבעה ימי תחרות בעולמות 2021, כאשר נשים וגברים U23 מירוצים ביום שני, הצעירים ביום שלישי, ואירוע הממסר המעורב ביום רביעי, לפני יום מנוחה ביום חמישי ומרוצי כביש בועטים להילוך 24. ספטמבר (ראה לוח זמנים להלן).

קרא גם: המדריך שלכם לאליפות העולם בכבישים

מאז הקמתו כמשמעת באליפות העולם בשנת 1994, במשחק הזמן האינדיבידואלי ראו כמה מהשמות הגדולים ביותר של הספורט תובעים את גופיית הקשת.

שתי נשים בלבד – ג’ני לונגו ו אנה ואן דר ברגן – זכו בשני תארים בעולם בעולמות אחד. אברהם אולאנו הוא רוכב העילית היחיד לגברים שזכה בשני הכתרים אך בשנים שונות.

האם לטאטא של חולצת הקשת יהיו שוב בקלפים השנה?

“שני הטנדרים” – ואן ארט וואן ולוטן – הם מועדפים כבדים לנצח את שני המירוצים.

ראשית, הם חייבים לנצח מול השעון, וגם זה לא יהיה מסלול לילה.

מי יכול לעצור את וואט ואנמיק?

זו השאלה הגדולה של שני המרוצים המובילים.

במירוץ גברים, האלוף האולימפי במשחקי זמן, פרימוז רוגליץ ‘, אינו מתחיל, וגם אלוף העולם למשחקי זמן פעמיים, רוחאן דניס (ראה למטה) או טום דומולין, שהושבת עם פציעה.

מירוץ הנשים לא יראה את אלופת העולם לשנת 2019 קלואה דייגרט, גרייס בראון או את אלוף העולם המגן ואן דר ברגן.

קרא גם: האם אנמיק תכפיל את עצמה בפלנדריה?

זה לא אומר שאף גזע לא יערער בחריפות.

ואן ארט בהחלט יראה אתגרים נוקשים כמו פיליפו גאנה, רמקו אוונפול, טדאג ‘פוג’קר, סטפן קונג וקספר אסגרין.

ואן ולוטן יכול היה לראות מירוץ קשה יותר, במיוחד בהתחשב בחוסר אנכי במסלול. בן אליי ואן דייק, מרלן ראוסר, אמבר נבן וליסה ברנאואר ישמרו על דברים מעניינים.

גשם יכול להיות גורם בשני המרוצים, במיוחד לראשונה המאוחרת ביום ראשון, כלומר מישהו שיוצא מוקדם יותר במסלול עשוי להיות יתרון. ביום שני הגשם צפוי להקל ככל שהיום יתפתח, מה שאומר שלתחלות מאוחרות יכול להיות יתרון.

קורסי זמן הזמן דומים בכל התחומים, כשהגברים מבצעים קטע ארוך יותר וחוץ באמצע בדודז’לה.

קורסי TT: שטוח, מהיר ועצבני

טבעות גדולות ישלטו.

הקורסים, המתחילים לאורך חוף הים הצפוני במערב פלנדריה, מהירים, שטוחים ולא טכניים במיוחד. רוכבי הכוח הטהורים זוכים להעדפה רבה.

1.5 קילומטר הפתיחה הרוכבים ירכבו לאורך הים, אך לא כל עוד המסלול פונה פנימה. הרוח היא חלק בלתי נפרד מהנוף, עם עצים כפופים לצד התעלות. זה 5 ק”מ של כבישים ישרים לדודז’לה, עם תחום החוצה והגב פתוח לרוח למרוץ הגברים, לפני מעבר דרך דאם.

משם, זוהי ריצה ישר לברוז ‘.

קרא גם: למה כולם אוהבים את ווט

מטפסים? אין כמעט אף אחד; בסך הכל 78 מ ‘אנכי במרוץ הגברים, כך שזו הטבעת הגדולה מההתחלה ועד הסוף.

עוד דבר גדול לשנת 2021: הצעירים ו- U23 ירוצו שוב. אליפויות העולם המותאמות ל- COVID בשנה שעברה היו מרוצי עילית בלבד, כלומר הרוכבים הצעירים יתמודדו על גופיות קשת לראשונה מאז 2019.

משחקי הזמן פותחים את אליפות העולם בפלנדריה.

בסך הכל, 11 תארים ניתנים לתחרות בשמונת הימים (19-26 בספטמבר) של קרב גלגל לגלגל בפלנדריה, מוקד רכיבה על אופניים, שאמור למשוך קהל עצום כאשר בלגיה תארח בפעם העשירית, אך תחילה מאז 2002 ובמלאות 100 שנים לאליפות.

  • גברים עילית: יום ראשון, 19 בספטמבר – 43.3 ק”מ
  • עלית נשים, U23: שני, 20 בספטמבר – 30.3 ק”מ
  • נשים צעירות, גברים: שלישי, 21 בספטמבר – 19.3 ק”מ, 22.3 ק”מ
  • ממסר מעורב: רביעי, 22 בספטמבר – 44.5 ק”מ

אין גברים או נשים אוסטרליים מתחילים במשחקי זמן

קבוצה אחת שחסרה לגמרי ברשימת המועדפים לפני המרוץ היא אוסטרליה.

האוסטרלי העקבי בדרך כלל לא יתחיל במבחני הזמן של גברים או נשים. למה?

לאחר שנכנס לעומק כדי לזכות בארד באולימפיאדה, אלוף העולם פעמיים, רוהאן דניס, הצטרף למרוץ. בצד הנשים, פייסבוק האהובה על מדליות גרייס בראון, הרביעית בטוקיו, מועמדת לפציעה.

פקידי נבחרת אוסטרליה אמרו שהם מעדיפים לשים את המיקוד שלה בקטגוריות האחרות, ולתת לגברים ולנשים המובחרים להתמקד במרוץ הכבישים.

אז רק רוכבי U23 באוסטרליה יתחרו על מדליות, כאשר לוק פלאפ וקרטר טרנבול ירוצו במסלול של 30.3 ק”מ מקנוקה-הייסט לברוז ‘.

צוות ארה”ב: ברנדון מקנולטי, לוסון קראדוק מבחוץ לדוכן, ענבר נבן מכוונת לתואר השלישי

לארה”ב לאופניים יהיה סיכוי טוב במדליות עם אלופת העולם פעמיים אמבר נבן, שהייתה חמישית בטוקיו מול השעון. לאה תומאס, החמה מהזכייה בסיור Féminin d l’Ardèche, תהיה מאתגרת גם על הדוכן.

קלואה דייגרט, אלוף העולם במשחקי זמן בשנת 2019, יושב בשניהם עולמות הכביש והמסלול בעקבות עונה שנבנתה סביב המשחקים האולימפיים בטוקיו כשהיא ממשיכה בהחלמה מההתרסקות המחרידה שלה בעולמות בשנה שעברה.

ברנדון מקנולטי, השישי במרוץ הכבישים בטוקיו, ואלוף המדינה הלאומי למשחקי זמן, לוסון קראדוק, יהיו שניהם אאוטסיידרים על מקום פודיום במרוץ העילית לגברים, כאשר שניהם יתחילו בגל שני של רוכבים שיכולים לבוא לרכיבה מובילה. .

קרא גם: האם העולמות הבלגיים יספקו אחד לדורות?

מקנולטי, כבר מדליסטית למבחן זמן בשורות הצעירים וה- U23, קפצה לקומץ של 5 רכיבות מובילות בטניס זמן ברמה הגבוהה ביותר, כולל שלישית בשלב 14 בג’ירו ד’איטליה 2020, ושנייה במבחן זמן. בארץ איטליה הבסקית השנה.

קראדוק, החם בנסיעה מוצקה ב- Vuelta a España, מקווה לשפר את השישי שלו בעולם משחקי הזמן 2019, רק 13 שניות מהפודיום.

“הייתי רוצה שתהיה הופעה טובה יותר ממה שעשיתי באולימפיאדה”, אמר קראדוק על משחק הזמן. “בפעם האחרונה שעשיתי את הוועלטה והעולמות, הצלחתי לסיים בין עשרת הטופ במשחק הזמן. אז אני מקווה לעשות משהו דומה, רק כדי לאשר מחדש את האמונה שלי בעצמי, ולהראות למה אני מסוגל “.

סיכוי לממטרים, רוח קלה בשני הימים

גשם עשוי להשפיע על שני המרוצים, כאשר מירוץ הגברים עשוי לראות משקעים עבור המסיימים המאוחרים ביום ראשון, כאשר הגשם יימשך בין הלילה ועד יום שני למירוצים לנשים ו- U23, כאשר המתחילים המוקדמים צפויים להתמודד עם כבישים רטובים יותר.

הרוח לא צפויה להיות גורם מרכזי, עם רוחות קלות ממזרח במהירות של כ -10 קמ”ש, בהירות יחסית לכמה משבי רוח הרוחות יכולות לבעוט לאורך פלנדריה המערבית.

טמפרטורות מתונות צפויות לשני המרוצים, עם שיאים בשנות ה -60 העליונות הן ביום ראשון והן ביום שני.

מזג האוויר צריך להישאר נוח למרוצי מבחני הזמן הצעירים והמעורבים באמצע השבוע, לפני שהולכים למרוצי הכביש בסוף השבוע וסיכוי גדל לממטרים.

Source link