המנצחים של פריז-רובאיקס ממתינים

המנצחים של פריז-רובאיקס ממתינים


כאשר תרוץ בסוף השבוע פאריס-רובאיקס, לאחר שתי דחיות, היא תסמן שתי אבני דרך היסטוריות.

ביום שבת, זה יהיה הראשון ההיסטורי אֵיִ פַּעַם מהדורת נשים. ומירוץ הגברים של יום ראשון יהיה המהדורה הראשונה של הקלאסיקה הצרפתית האהובה ביותר מ- 900 ימים – האלופה המכהנת היא עוֹד פיליפ גילברט, אם אתה יכול להאמין, כבר באפריל 2019.

ואם זה לא מספיק כדי לעורר את התיאבון, זה יהיה: זה עשוי להיות רטוב. יש תחזית גשם לפני מרוץ הנשים בשבת, ובמהלך מרוץ הגברים ביום ראשון, וייתכן גם תנאים סוערים.

ביום שלישי השלימו Les Amis de Paris-Roubaix (החברים של פריז-רובאיקס) את הבדיקה המסורתית של המסלול לפני המרוץ, והייתה להם עבודה גדולה מהרגיל על הכנת המרצפות לרוכבים.

הטרואה ד’ארנברג – אחד משלושת מגזרי חמישה כוכבים, המציינים את הקושי – היה ירוק אזמרגד תוסס, מכוסה עשבים שוטים וטחב. הסקטור הזה נזקק לעשבייה, ניקוי ורכב מכשיר חיתוך מכני בכדי להחזיר אותו למצב נייד.

“ארנברג [Forest] היה צריך ניקוי גדול “, אמר מנהל המרוץ תיירי גובנאו לתקשורת המקומית. “המרוצפים לא מרוצים במשך 900 ימים ולכן הם היו ירוקים מאוד, עם עשבים שוטים בכל מקום, ולכן נאלצנו לבצע ניקיון גדול לאורך המסלול.” גובנוב סיפר לתקשורת המקומית לאחר סיורו.

הקורס יצטרך עוד עשבייה ותחזוקה בקורס לפני סוף השבוע הזה, בעוד צוותים כבר החלו להתכנס לצפון צרפת לרכיבות מחדש.

פריז-רובאיקס הרטובה האחרונה התקיימה בשנת 2002, וראתה את יוהאן מוזיאו זוכה בגביע המרוצף השלישי שלו. בשנים שחלפו מאז, רצף מעיינות חמים גרם לפריז-רובאיקס להיות רומן יבש ומאובק במשך כמעט שני עשורים. אולם עם השינוי החריג של השנה בלוח השנה, הבצורת עשויה להסתיים.

Source link