הזיקית של סנטה קרוז 2022 יכולה להיות כל דבר בגודל 29 אינץ ‘או MX מסוג hardtail

הזיקית של סנטה קרוז 2022 יכולה להיות כל דבר בגודל 29 אינץ ‘או MX מסוג hardtail


בקול הטוב ביותר של דייוויד אטנבורו, אמור “כולנו יודעים שהזיקית ידועה בהתאמה לסביבתה על ידי שינוי צבע לפי הפקודה …” כנראה שסנטה קרוז מכיר את הלטאות הערמומיות האלה, מכיוון שלקחו את שמם כראוי למגוון צדדי מאוד, אחורי. החלפת גלגל קשיח.

עם הנשירה הניתנת להחלפה, הזיקית של 2022 יכולה להשתנות מ- 29 למערך גודל גלגל מעורב (MX). בהרצת מזלג 130 מ”מ, ניתן להתאים את הארד -זיל הזה לכל דבר, החל ממכונת שבילים ייעודית, למגשר עפר, ועד להילוך קבוע. אין זה פלא שהסימון של סנטה קרוז לאופניים הוא ‘בנוי עבור … מה שלא יהיה’!

פרטי מסגרת הזיקית של סנטה קרוז 2022:

סנטה קרוז 2022 זיקית, זווית

ה- Hardtail של זיקית עשוי אלומיניום, וכל הדגמים מגיעים עם מזלגות 130 מ”מ. החדשות הגדולות כאן הן הנשירות הניתנות להחלפה של הזיקית- יש סט אחד שמתאים לגלגל אחורי בגודל 29 אינץ ‘ושני להפעלת 27.5 ”. לא רק שאפשר להתאים את הזיקית להפעלה כ 29er מלא או אופני MX, כל דגמי הזיקית זמינים בשתי האפשרויות.

סנטה קרוז 2022 זיקית, נשירה

הנשירים האחוריים הם במרווח Boost של 148 מ”מ, והם תואמים לקסטה או להתקנת מהירות/תיקון אחת. לנשירה מצורף הר עמוד בלם עבור רוטורים של 180 מ”מ, ומתלה ההילוכים האוניברסלי של SRAM. הנשירה מציעה גם תכונה פונקציונלית נוספת – עם כל אחד מהגלגלים האחוריים, אתה יכול לכוון את אורך תאי השרשרת של הזיקית מ -425 מ”מ עד 437 מ”מ.

סנטה קרוז 2022 זיקית, משולש אחורי

הזיקית כוללת BB מושחל עם תושבות מדריך שרשרת ISCG05, ומציעה מרווח צמיגים אחורי מספיק לדחוף לקטגוריית ‘פלוס’, ומקבל עד 29 × 2.6 ”או 27.5 × 2.8” דריכות. המסגרת כוללת ניתוב כבל פנימי למוצב הטפטוף, וכבל צינור הבלם/החילוף מנותבים דרך הצינור העליון אך פועלים חיצונית על המשולש האחורי.

סנטה קרוז 2022 זיקית, הר משולש

כדי להגביר את האפשרויות של הזיקית, סנטה קרוז הניח הר אביזר משולש בתחתית הצינור למטה, בתוספת הר בקבוק אחד למעלה. זה אמור לאפשר הרבה מים/כלים/אביזרים לאחסון, ולהרחיב עוד יותר את אופקי האופניים הפשוטים הזו.

מגן לשרשרת שומר על שהותכם מכוסה, וסנטה קרוז שומר על כל המסגרת שלכם עם אחריות לכל החיים.

גֵאוֹמֶטרִיָה:

סנטה קרוז 2022 זיקית, תרשים גיאוגרפי

כפי שניתן לראות בתרשים, מסגרות זיקית זמינות במידות S-XL. סנטה קרוז הלך על גיאומטריה פרוגרסיבית ושמר את הצינור העליון נמוך כדי להבטיח שהזיקית תוכל לגרוס כראוי שבילים.

מערך דגמים:

ישנם שלושה דגמים של זיקית 2022, שכולם נשארים בטווח מחירים של כניסה לאמצע. המחירים זהים בין דגמי 29 ”ו- MX, והמבנים זהים ב -99% למעט נגיעה מתחשבת אחת; אופני ה- MX מקבלים שרשראות 32 ט ואילו הניינרים נדבקים עם טבעות 30 ט. כל הדגמים זמינים בצבע מגנטה צהוב או כחול צפחה.

זיקית S 29/MX: 3749 $

סנטה קרוז 2022 זיקית, S 29

סנטה קרוז 2022 זיקית, מפרט S

זיקית R 29/MX: 2949 $

סנטה קרוז 2022 זיקית, R MX

סנטה קרוז 2022 זיקית, מפרטי R

זיקית D 29/MX: 2399 $

סנטה קרוז 2022 זיקית, D 29

תמונות ג. אופני סנטה קרוז

סנטה קרוז 2022 זיקית, מפרט D

בונוס: חמישה זיקיות מותאמות אישית

כדי להדגיש את ההתאמה האישית עם הזיקית החדשה, סנטה קרוז נתן לחמישה רוכבים שונים אופניים משלהם לבנות, לצבוע ולרכוב איך שהם רוצים. להלן מידע רקע קטן על כל אחד, והסתכלו על איך יצאו הזיקיות שלהם. טקסט ותמונות ג. אופני סנטה קרוז.

זיקית סנטה קרוז, מותאם אישית 5

אריק אקרמן עובד במפעל שלנו בסנטה קרוז, שם אנו מרכיבים את האופניים שלנו. אבל בזמנו הוא אשף מייצר דוגמניות. אריק בנה זיקית שניתן להשתמש בה לרכיבה לעבודה, ואז לפגוע בשבילים אחר כך, וכל מה שביניהם.

זיקית סנטה קרוז, מותאם אישית 3

מיה אנטון היא תושבת Sḵwx̱wú7mesh Úxwumixw (אומת הסקוואמיש) והיא מבוססת בעיר הולדתה סקוואמיש, לפנה”ס. היא לומדת ומורה לכל החיים Sḵwx̱wú7mesh sníchim (שפת סקווש) ומתלהבת מחינוך ארצי והחייאת שפה. היא מייסדת ארגון נשים ילידות בחוץ-ארגון בראשות קהילה התומך בנשים ילידות וחברות בקהילה הלא בינארית חוזרות לשטח. היא משתמשת בזיקית שלה כדי להגיע עוד יותר לתוך היער כדי למצוא את התרופות הצמחיות שאבותיה קוטפים מאז ומעולם, אך היא גילתה כי פעולת הרכיבה היא גם תרופה.

זיקית סנטה קרוז, מותאם אישית 2

מייק היל הוא בונה בבריטניה של מסגרות BMX מותאמות אישית, Deathpack BMX. הוא בילה כל חייו בקפיצות עפר על BMX אבל רצה לבנות סוס עבודה לשטח כדי לשאת כלים במורד הגשר אל היער שבו נמצאים שביליו. הזיקית היא כלי לא פחות מהאתים והכפים שהוא נושא עליו.

זיקית סנטה קרוז, מותאם אישית 4

Swanee Ravonison היא בעלת חנות אופניים עם מכולת אורגנית (Fée du Vélo), כמו גם ריתוך אופניים משלה תחת הכינוי פאריה. היא בונה אופניים בהתאמה אישית שמיועדים לבריחה מהעיר ולמציאת מקום בטבע. היא לקחה את הזיקית והפשיטה אותה “מהשמלה הנוצצת שלו” וכמה מהרכיבים הטכנולוגיים של האופניים כדי להפוך אותה טהורה יותר לסוגי חבילות האופניים שסוואני נהנית מהם.

זיקית סנטה קרוז, מותאם אישית 1

סוון בוסה רצה לבנות אופניים שתמיד היו מוכנים לכל סוג של שפיות. לפגוש חברים בבר שלו, ה- GegenÜber באמצע בילפלד, ממש ליד פארק סקייט גדול? קח את האופניים. צריך ללכת לאולפן המוזיקה בבוקר. קח את האופניים! ארוחת צהריים בפארק הסקייטפ? תרכב על האופניים! צופית ביער? לגרוס את האופניים!

זיקית סנטה קרוז 2022 זמינה כעת, בדוק באתר האינטרנט שלהן את כל הפרטים.

santacruzbicycles.comSource link