הזדמנות אחרונה: זכה במערכת הפחמן הקלה ביותר אי פעם של רוטור!

הזדמנות אחרונה: זכה במערכת הפחמן הקלה ביותר אי פעם של רוטור!


אם אתה מחפש להאיר את אופני הכביש או החצץ שלך ולהשיג יעילות בעליות, אל תחפש רחוק יותר מאשר רוטור ארכובה פחמן אלדו והשרשרת הסגלגלה שלהם.

כמה הם קלים? זרועות 172 מ”מ עם 52/36 שרשרת משולב שוקל 523 גרם בלבד! הזרועות לבד הן רק 260 גרם! אנו מחלקים סט אחד של ארכובה אלדו עם שרשרת (ערך קמעונאי של $675), פשוט ענו על ארבע השאלות הרב-ברירות הללו וספקו כתובת דוא”ל חוקית והכנסתם לזכייה!

חוקי תחרות הסקר: על ידי שליחת תגובתך, אתה מסכים לכללים, לתנאים ולהגבלות הבאים: כניסה אחת בלבד לאדם. כניסות מרובות מאותו אדם יפסלו את אותו אדם. כל המשתתפים חייבים לספק כתובת דוא”ל תקפה, שכן כך רוטור אמריקה תיצור קשר עם הזוכים. ניתן להוסיף את כתובות האימייל של כל הנרשמים לניוזלטר/רשימות השיווק של הדוא”ל עבור Bikerumor.com ו-Rotor America. כל אימייל שנשלח מאחד מהצדדים יכיל אפשרויות “ביטול הרשמה”. התחרות נסגרת קצת לפני חצות (23:59) PST ביום שבת, 13 בנובמבר, 2021. הזוכים ייבחרו באקראי והתוצאות סופיות. לזוכה/ים יהיה שבוע אחד מתאריך הודעת הזכייה להגיב, לאחר מכן Rotor America ו/או Bikerumor.com שומרים לעצמם את הזכות לבחור זוכה חלופי והזוכה המקורי מאבד את כל הזכות לכל פרס/ים.Source link