דרקונים מותאמים אישית You By Festka להרולד וללא זמני המתנה!

דרקונים מותאמים אישית You By Festka להרולד וללא זמני המתנה!


פורסם ב-12 באוגוסט 2022 על ידי קורי בנסון

רק 12 אופניים בשנה מקבלים משבצת עבור טיפול מותאם אישית מלא של You By Festka, והדרקונים האחרונים שצוירו ביד עבור הרולד מראים שהתאמה אישית מלאה לא חייבת להיות גם מופרזת. אופני רובר גרבל קרבון מעוטרי דרקון מותאם אישית זה עסקו יותר בחיבור לבעליו העתידי, ולחבר את הרולד בחזרה למולדתו.

ואם אתם לא מחפשים התאמה אישית, Festka הוסיפה גם תוכנית חדשה של Beat The Lead Time שבה הם מציעים למכירה את אופני התצוגה המשובחים שלהם לרוכבי אופניים שלא רוצים לחכות. ואז יש להם תירוץ טוב לבשל אופני ראווה חדשים…

You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית עבור הרולד

You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית להרולד קרבון אופני חצץ לכל כביש, קצה קדמי

כל התמונות ג. פסטקה

הקונספט של תוכנית ‘You By Festka’ המותאמת אישית של בונה אופני הפרימיום הצ’כי Festka היא הרמה האולטימטיבית של פוטנציאל התאמה אישית, ותהליך מותאם אישית לחלוטין של אחד על אחד המבטיח שהקונה יקבל בדיוק את מה שהם הכי רוצים. לפעמים זה אומר אופניים מסוג זה מסדרת האמן מהדורת Ondrash & Kasparek אופני חצץ של צופית. או אופני כביש מבריקים מסוג Spectre עם ציורי זהב קטנטנים כל כך צבועים ביד 24 קראט שבסופו של דבר הם נראים כמו חַרְסִינָה. המנהג המוביל של Festka לוקח כל כך הרבה זמן לתכנן וליצור, שהם מגבילים את You By Festka לתריסר אופניים בלבד בכל שנה.

You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית להרולד קרבון אופני חצץ לכל כביש

אבל עיצוב אישי יכול להיות מאופק יותר גם כן.

תהליך מותאם אישית מלא

You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית להרולד קרבון אופני חצץ לכל כביש, פרטי עיצוב

אופני החצץ המקוריים של רובר בהתאמה אישית מסוג You By Festka, כעת נוצרו עבור גולה סיני המתגורר בפיליפינים בשם הרולד, שעובד עם שותפו של Festka, The Brick Multi Sport Store חנות האופניים במנילה. הרולד רצה אופניים פשוטים עם “זוג דרקונים אדומים וזהובים על צינור הראש ועל המזלג”. עבור הרולד, זה היה קישור למולדתו, קישור לאמונה הסינית של צאצאי דרקונים, בתוספת סמל של כוח ומביא מזל טוב.

You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית להרולד קרבון קרבון אופני חצץ לכל כביש, דגם נייר

הרולד התרשם מה-Spectre Porcelain המאוירת ביד שיצרה האמנית מיכל באצ’ק, אבל חשב על משהו יותר מאופק.

You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית להרולד קרבון קרבון אופני חצץ לכל כביש, מבחני צבע

והוא היה מקפיד על הצבעים שהוא רצה, תוך שהוא נותן לשפופרות הפחמן המפותלות בסיבים של ה-Festka להופיע.

מנהל האמנות של Festka, טום Hnida, אהב את המוטיבציה של הרולד ואת הרעיון ליצור קשר עמוק יותר בין הרוכב, השורשים העתיקים שלו והאופניים שלו, אז טום קפץ על ההזדמנות לעבוד יחד על העיצוב.

You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית להרולד קרבון קרבון אופני חצץ לכל כביש, טום ציור ביד

ברגע שהרולד אישר את הסקיצות המוקדמות של טום, התקופה הארוכה הרבה שלאחר מכן הייתה על מציאת הצבעים הנכונים וכוונון עדין של הפרטים. מאסטר המופת של טום, לעומת זאת, היה הסרטון שבו הוא שרטט את הגרסה הסופית שלו לעיצוב באילוסטרייטור. כשהרולד ראה את הסרטון של התהליך, הוא נדהם. הוא אמר שזה הרגיש כאילו הוא יושב ליד טום. עם העיצובים, הצבעים והקווים שקיבלו את הגושפנקה, טום יכול להתחיל לעבוד על המסגרת.

  You By Festka Rover דרקונים מותאמים אישית להרולד קרבון אופני חצץ לכל כביש, מאויר על ידי טום הנידה

לאחר שצייר בקפידה ביד על הדרקונים השזורים זה בזה, טום שלח את המסגרת כדי לקבל את השכבה הסופית של מעיל לכה שקוף כדי להגן על החיות המיתולוגיות על פני כל שטח. מסגרת ה-Festka Rover לכל הכביש נוצרה כמובן לפי מידה כדי להעניק להרולד את ההתאמה המושלמת ונוחות לאורך כל היום. והוא ייבנה ישירות על ידי The Brick Multi Sport Store לאופניים שלמים מובחרים.

Festka החליטו שמעתה והלאה, הם ישתפו את הסיפור של כל אחד מהאופניים הייחודיים שלהם You By Festka. אז תעקבו היומן שלהם כדי להתעדכן עם היצירות המותאמות אישית ביותר של בונה האופניים הצ’כי.

נצח את The Lead Time וקבל אופני Festka ייחודיים עכשיו

Festka Beast זמן ההובלה

אין להכחיש שתהליך You By Festka המותאם אישית המלא הוא גם יקר וגם גוזל זמן. אבל מה אם אתה רוצה את אותה רמת פרימיום של ביצועים באופן מיידי, ובעלות קצת יותר נמוכה? זה מה ש היכו את הזמן המוביל הבטחות.

Festka Beast The Lead Time, אופני כביש Scalatore

הדרך הקלה והחדשה לרכישת תוכנית Festka עוקפת את רשימת ההמתנה הארוכה של הבנאים המותאמים אישית על ידי כך שהיא מציעה למכירה את צי אופני התצוגה, אופני ההדגמה ואופני המבחן של הבנאים. חלקם כמעט לא רכבו, אחרים כמעט לא רכבו. אבל כולם תוחזקו בקפידה והם במצב מצוין.

אגב, שספקטר היה ישר על האופניים שאורלנדו בלום רכב על הכבישים סביב פראג בזמן שצילם את Carnival Row. לא צחוק. אבל זה.

אופני החצץ של Festka Beast The Lead Time Scout

האופניים נמכרים כמובנים (עם אחריות מסגרת), בכל גודל מלאי שיצרה Festka את האופניים, ומוכרים כל הקודם זוכה בהנחות של 16-48% מהמחיר הרגיל. בדוק אם יש להם אחד בגודל שלך שמתאים לך.

Festka.com

Source link