דה רוזה TT03 דיסק הוא אופני זמן מבחן של בלם דיסק קל ומהיר יותר

דה רוזה TT03 דיסק הוא אופני זמן מבחן של בלם דיסק קל ומהיר יותר


אופני הנסיעות TT03 זמן מבחן ארוכות טווח של דה רוזה עם בלמים חישוקים מקבלים עדכון בלם דיסק קל יותר, נוקשה יותר ומהיר יותר מכל עבר בדיסק TT03 החדש. גרסת בלם הדיסק החדשה הייתה קצת סוד גלוי מאז הופעת הבכורה שלה במירוץ המוגבלת בתחילת העונה עם Cofidis מתחילה בסבב רונדי. אבל כעת חשפה דה רוזה את הפרטים המלאים של דיסק TT03, ושהוא יחליף לחלוטין את גרסת בלם החישוק היוצא.

דה רוזה TT03 דיסק בלם רק אופני TT

בתכנון גרסת בלם דיסק חדשה שתחליף את שלהם בלם חישוק אופני TT, דה רוזה שיפרה בשלושה מאפייני ביצועים של אופני ה-Carbon Time Trial הקודמים: אווירודינמיקה מקסימלית, משקל מופחת וקשיחות רבה יותר. אושר על ידי eth UCI למירוץ בפברואר, הפרופיל הכולל של אופני ה-TT03 Disk החדשים והמלוטשים נראה די דומה ל-TT03 היוצא, אז זה באמת הסתכם בפרטים מעודנים כדי להשיג את כל הרווחים האלה…

אווירודינמיקה משופרת

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק בלבד אופני קרבון זמן מבחן, Team Cofidis TT מירוץ, מזלג אוויר רחב

כל התמונות ג. דה רוזה וצוות קופידיס

הקצה הקדמי של אופני ה-TT החדשים הרבה יותר נקי עם הסרת בלם חישוק מהמזלג, מה שמאפשר לדה רוזה לפתוח את הכתר הרבה יותר רחב כדי לאפשר זרימה חופשית של אוויר סביב הגלגל הקדמי המסתובב. עיצוב המזלג החדש הזה של De Rosa JW הוביל גם להסרה של צורת המעבר הישנה לתוך הצינור התחתון, שהוחלף כעת בדפנות חלקות שטוחות בהרבה שנמתחות מהצינור הראש הצר לאחור לאורך הצינורות העליונים והתחתונים.

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק בלבד אופני זמן מבחן קרבון, מירוץ Team Cofidis TT, חימום

כוס האוזניות העליונה שקועה מעט למטה לתוך צינור ראש קצר כפי שרואים באופני TT מודרניים רבים. אבל מיקום הגזע המתקבל אינו נמוך כמו אחרים, כך שהדיסק TT03 כולל גיבנת קטנה כדי להחליק את זרימת האוויר מתא הטייס המשולב אל הצינור העליון האופקי השטוח.

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק רק אופני קרבון זמן מבחן, מירוץ Team Cofidis TT

מאחור, עיצוב האווירי זהה לקודם, כאשר צינור המושב מתעקם עמוק על הגלגל האחורי לפני הסטה אנכית כאשר הוא נע אל עמוד המושב האירו העמוק. משענות המושבים שוב נופלות למטה כדי להצטרף לצינור המושב ממש מעל לחתוך הגלגל האחורי, ומוגדרות בצורה רחבה כמו הקצה הקדמי לזרימת אוויר חלקה.

משקל נמוך יותר

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק בלבד אופני מבחן זמן קרבון, מירוץ Team Cofidis TT, אוטובוס צוות

דה רוזה עבר לשימוש נרחב יותר בסיבי Hi-Mod במסגרת הפחמן החדשה כדי פשוט לדרוש פחות חומר בסך הכל, ואמר שזה מאפשר “הפחתת משקל טבעית”. אבל למעשה נראה שהמסגרת החדשה קצת יותר כבדה ב-1230-1250 גרם (לעומת 1200 גרם עבור מסגרת בלם החישוק) אבל זה מקוזז על ידי מזלג בלם דיסק חדש וקל הרבה יותר במשקל 420 גרם בלבד (ירידה מ-500 גרם עבור מזלג בלם החישוק ).

נוקשות מוגברת

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק רק אופני קרבון זמן מבחן, מירוץ Team Cofidis TT, ספרינט

אבל ירידה במשקל היא אף פעם לא באמת בראש סדר העדיפויות הוא עיצוב אופני מבחן זמן. במקום זאת, דה רוזה אומר שמפרט פחמן גבוה יותר מתורגם ל”עלייה משמעותית בנוקשות”. זה מספק יעילות העברת כוח חשובה יותר, ומבטיח ששום וואט רוכב לא יאבד במירוץ נגד השעון.

פרטים טכניים

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק רק אופני קרבון זמן מבחן, זום

כמובן, אופני הקרבון החדשים מקבלים ניתוב פנימי מלא, אותו פיתחה דה רוזה יחד עם תא הטייס הסטנדרטי של Vision TFA, והוא תואם למערכות הנעה אלקטרוניות או מכניות – ואפילו בלמי דיסק מכאניים כמו קבוצת Cofidis.

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק רק אופני קרבון זמן מבחן, מבט לאחור

הדיסק TT03 החדש כולל סרנים חוצים באורך 12 מ”מ, בלמי דיסק בעלי התקנה שטוחה, היגוי מחודד בגודל 1.25-1.125 אינץ’, תושבת BB86 PressFit תחתונה, מהדק משולב של מוט מושב בסגנון טריז, ועמוד מושב אווירי קנייני עם מגוון רחב של התאמה להתאמה. עמדות TT וטריאתלון.

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק רק אופני קרבון זמן מבחן, גיאומטריה

האופניים החדשים מוצעים רק בארבעה גדלי מסגרת מלאי, ומגיעים באדום/שחור שבו רצה Cofidis או Silver Flash.

דיסק De Rosa TT03 – תמחור, אפשרויות וזמינות

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק בלבד אופני זמן מבחן קרבון, ערכת מסגרת

ערכת מסגרת דיסק 2022 De Rosa TT03

הדיסק החדש של De Rosa TT03 אינו זול. כשראיתי את תג המחיר של $10,000 / 8000€, הנחתי שזה אופניים שלמים, אבל זה למעשה ערכת המסגרת הכוללת: מסגרת, מזלג, אוזניות ועמוד מושב. ערכה בנויה שלמה עם Campagnolo Super Record EPS וגלגלי קרבון Vision TT כמו שאתה רואה כאן תימכר ב-14,500€.

2022 De Rosa TT03 דיסק בלם דיסק רק אופני קרבון זמן מבחן, Team Cofidis TT מירוץ Dauphine

הכנס את הכיס לכושר, אופני הטסט החדשים צפויים להיות זמינים לצרכנים בשבוע האחרון של דצמבר 2021.

DeRosa.itSource link