גריפ ESI מחליק על שלושה אחיזת סיליקון מצולעים במיוחד, כולל 35 מ”מ שומניים

גריפ ESI מחליק על שלושה אחיזת סיליקון מצולעים במיוחד, כולל 35 מ”מ שומניים


ESI Grips פרסמה שלושה דגמים חדשים של אחיזת סיליקון המחליקה, בהיקף גדול מתמיד כדי לספק אפילו יותר שיכוך רעידות מתחת לכף היד. האחיזה של Ribbed Chunky, Ribbed Extra Chunky ו-Fatty, תוכננה להתאים למוטות של 22 מ”מ, מספקות בלימת זעזועים בקטרים ​​של 32 מ”מ, 34 מ”מ ו-35 מ”מ, בהתאמה.

grips esi מצולעים במיוחד 34 מ

גריפ ESI הם באורך 5 1/8 אינץ’, במשקל של 60 גרם, 76 גרם ו-80 גרם עבור ה-Ribed Chunky, Fatty’s ו-Super Ribbed Chunky, בהתאמה

ESI Grips הגישו פטנט על העיצוב החדש, המורכב משמונה “כריות”, מותאמות לבלימת זעזועים מרבית, מה שמוביל לעייפות מופחתת ובכך, יותר שליטה בירידות ארוכות.

יש לומר, עם זאת, גדול יותר הוא לא תמיד טוב יותר. אמנם לאחיזה שמנמנה יש את הפוטנציאל להפחית את משאבת הזרוע לרוכבים עם ידיים גדולות, אחרים עם ידיים קטנות יותר עשויים שלא להועיל כל כך; אני אישית לא מסתדר עם אחיזה בקוטר גדול, מרגיש כאילו אני אוחז בזוג גלילי טואלט. עם זאת, יש לי ידיים קטנות למדי (טווח של 18 ס”מ).

כמו כל גריפ ESI, ה-Ribed Chunky החדש, Ribbed Extra Chunky וה-Fatty’s עשויים מסיליקון נטול לטקס וללא גומי. שלא כמו הרוב המכריע של אחיזת אופני הרים בשוק, וכאלה שיגיעו במלאי באופניים שלמים, ESI Grips הם בעיצוב החלקה, חסר שרוול פלסטיק שתראה בדגמי נעילה. זו הסיבה העיקרית לכך ש-ESI Grips, ולאחיזות סיליקון אחרות להחלקה, כגון אלו של Wolf Tooth Components, הן בעלות איכויות שיכוך רעידות טובות יותר מאשר אחיזות סטנדרטיות.

תמחור וזמינות

החדשות ESI Grips קמעונאות ב $19.99 דולר עבור ה-Ribed Chunky, 23.99 דולר עבור ה-Ribed Extra Chunky, ו-24.99 דולר עבור ה-Fatty’s. כולם מגיעים עם תקעים שחורים כסטנדרט, אם כי ניתן לרכוש תקעים נוספים במגוון צבעים תמורת תוספת של $1.99 USD לזוג.

ESIGrips.comSource link