גרביים וסנדלים מתנדנדים עם קבקבי הר הסלע

גרביים וסנדלים מתנדנדים עם קבקבי הר הסלע


סנדלים ופעילויות חוצות פועלות באופן קבוע כבר עשרות שנים. תמיד קישרתי את סנדל ההרפתקאות עם הארדקור דרך טיולים, או לכלוך מקצועי (אני מתכוון לזה במובנים הטובים ביותר). ואם היית שואל אותי לפני 10 שנים אם אי פעם ארכב על האופניים שלי על דוושות שטוחות כשאני נועל סנדלים, הייתי שואל אם אתה גבוה.

ואז, תוך כדי חיפוש אחר דרך אחרת לגשת לרכיבה על אופניים, להשתעמם מאותה דרך קודמת לעשות זאת… ניסיתי את זה.

סנדלי סנדלי קיירנס רוכבים בדרום טאהו
Cairns בדרום טאהו.

אני כאן כדי לומר לך, זה זמן טוב. אני רוכב על האופניים שלי אך ורק עם סנדלים במשך שנים רבות ובהרבה מאוד שטחים שונים, כולל במהלך סופת ברד סוערת בדרך לרכוב על מר קרפד בדרום טאהו.

התחלתי לראשונה את הרפתקאות הרכיבה על אופניים בסנדלים מתישהו ב-2016, עם זוג טבעות. אני לא זוכר את הדגם, זה היה הוריקן כזה או אחר. אבל זה לא חשוב כי לא אהבתי אותם במיוחד.

לאחר שגיליתי את היתרונות של הנעלה “אפס טיפה”, חיפשתי למצוא סנדל אחר לרכוב בו. לאחר חיפושים וקריאה של סקירה, גיליתי סנדלי סלע בשנת 2017. מאז אני לובשת אותם ללא הפסקה.

אבל רגע, מה המשמעות של “אפס ירידה”? אפס ירידה מתייחסת פשוט לזווית של המקום בו העקב שלך יושב בהשוואה לאצבעות הרגליים שלך. הנעלה מסורתית, כמו הטבעות שלבשתי (כמו גם כל הנעליים האחרות שלי), מעלה את העקב בין חצי אינץ’ שלם (14-24 מ”מ). יש האומרים שזה מיישר לא נכון את עמוד השדרה וגורם ל”מכת עקב לא טבעית”.

הנעלה עם אפס טיפה שומרת על גובה החזירים (בהונות האצבעות) והעקב שלך, מחקה את המצב הטבעי בו נמצאת כף הרגל כשהיא יחפה ועומדת על משטח ישר. פָּשׁוּט.

הלכתי והזמנתי זוג של Bedrock סנדלי קאירן הרפתקאות. די התאהבתי בהם ישר מהקופסה – אהבתי את איך שהם נראים והם היו נוחים מיד. לאחר שלבשתי אותם בשבוע הראשון, כפות הרגליים שלי הרגישו נהדר, והן הרגישו קלות בזמן ההליכה. כשהם בחוץ, קמפינג ורכיבה, הם הופיעו מצוין. הדריכה האגרסיבית החזיקה את הדוושות בצורה מושלמת.

בסופו של דבר שמתי מאות ומאות קילומטרים על הקיירנס שלי. אבל, כשמזג ​​האוויר נהיה קר, שמתי אותם לחורף.

כאשר Bedrock הכריזה על השקת ה-Mountain Clog שלה, חשבתי “בסדר, עכשיו אני יכול ללבוש Bedrocks לאורך כל החורף… עם גרביים.”

Clogs Mountain Rock: Impressions First

Bedrock Mountain Clogs אפור סינטטי
Bedrock Mountain Clog בעור סינטטי אפור.

עם השחרור הראשוני, שמתי לב שאלו חָדָשׁ קבקבי הרים (160-175$) דומים מאוד לקיירנס שלי. יש להם שלושה אזורי התאמה, בהתאמה דומה לקיירנס, אז ניסיתי להתאים את ההגדרות של הקיירנס והתחלתי ללבוש אותם.

התאמת שרשרת הצד והעקב מותאמת רק פעם אחת כשאתה מרכיב אותם כדי למצוא את ההתאמה הנכונה. ואז כדי להסיר ולהדק את הסתימה, אתה פשוט מושך ומשחרר את הרצועה בצד החיצוני של הסתימה.

קבקבי ההרים נכנסים עור אמיתי (Ecco Nubuck) ו עור סינטטי. הסינטטי מגיע בשני צבעים: חימר ואפור. קיבלתי את גרסת העור הסינטטי האפור.

דריכה סופר אגרסיבית של Bedrock Mountain Clogs

יש להם סוליית גומי של Vibram Megagrip שנראית כאילו היא תהיה סופר עמידה. The Mountain Clog ניתן לנשמה מחדש (לא שגיאת הקלדה), בדיוק כמו הסנדלים האחרים של Bedrock כחלק מהסנדלים שלו. תוכנית Re-Soul.

Bedrock Cairns עם תג תוכנית Re-Soul
My Cairns עם תג ה-Re-Soul שלו

תוכנית Re-Soul היא הניסיון של Bedrock להפחית את ההשפעה הסביבתית שלה, “להגדיר מחדש את מחזור החיים של המוצר הקונבנציונלי”. אם פגעת בהנעלת Bedrock שלך, או התבלה את הסוליה שלך, היא מציעה אפשרויות תיקון מקיפות וחידוש סוליה בתמחור סביר.

הקבקבים החדשים הרגישו די קלים מחוץ לקופסה, אז החלטתי לשקול אותם מול ה-Cairns שלי. ה-Mountain Clogs החדשים הגיעו ל-381 גרם והקיירנס שלי שוקל 324 גרם. אז, הקבקבים לא היו הרבה יותר כבדים מהקיירנס, למרות שיש הרבה יותר חומר בשימוש על הקבקבים.

קבקבי הר סלע על הפגוש

גרסת העור הסינטטי הופכת את ה-Mountain Clog ל-100% טבעוני בבנייתו. אני חייב לומר, אני חושב שהעור בפועל “יפטה” יפה יותר מהסינטטי לאורך זמן, ואני סקרן איך הסינטטי יחזיק מעמד. עד כה, זה נראה עמיד, אבל אני רק מתחיל. אני מתכנן להשתמש באלה כפי שהשתמשתי בקיירנס שלי: לכל דבר, כל יום.

Bedrock Mountain Clogs

מיטת הרגליים של הקבקבים מעוצבת בצורה אנטומית והיא אפס ירידה אבל מרגישה יותר מרופדת מהקיירנס שלי. הוא עשוי מפוליאוריתן ואם הגרביים שלך קצת רחבות, אתה צריך להתפתל כדי להכניס את הרגל עד הסוף, מה שהופך אותה למעט קשה להחליק עליה “מהר”.

ביליתי בהם כל היום כל יום כבר בערך שבוע, ועד כה הם מאוד מאוד נוחים. מזג האוויר כאן בדרום קליפורניה היה קצת יותר קר מהרגיל בתקופה זו של השנה, והם שמרו על חום השיניים שלי.

נראה כי קבקבי ההרים האלה הם זוג נעליים ממש נחמדות. אני אעמיד אותם באותם תנאים כמו הקיירנס שלי. ואני אחזור לכאן כדי לספר לכם הכל על זה בסקירה המלאה.

המשך לעקוב.

בינתיים, בדוק את הסחורה ב- Bedrock למטה.

BedrockSandals.comSource link