גלגלי צינורות FFWD RYOT 77 Track מקבלים טכנולוגיית אירו רחבה חדשה!

גלגלי צינורות FFWD RYOT 77 Track מקבלים טכנולוגיית אירו רחבה חדשה!


יצרנית הגלגלים ההולנדית FFWD התאימה את גלגלי הכביש האירופי LAW Tech העדכניים ביותר שלהם לסט גלגלים רחב יותר של RYOT 77 Track עבור מירוצי וולודרום מסביב. הגלגלים החדשים בעומק 77 מ”מ רחבים בהרבה ממה שאנו רואים בדרך כלל על הוולודרום, ומשלבים גישה מודרנית יותר לאווירודינמיקה עם מסלול. צינורות לגמישות טובה יותר על פני תחומי הגזע.

FFWD RYOT 77 עקוב אחר גלגלי מירוץ צינוריים רחבים יותר

FFWD RYOT 77 Track גלגלי מירוץ צינוריים רחבים יותר, אופניים שלמים

ג. FFWD, צילום רכיבה מאת Sportphoto.be

בעוד ש-FFWD הציגו לראשונה את טכנולוגיית ה-Laminar Airflow Wing (LAW) שלהם בשנה שעברה על קטע אמצע קהה. סט גלגלים של בלם דיסק בשנה שעברה, אותו רעיון יכול לחול גם על הוולודרום. אלה אינם רק העתקה של ה-31 מ”מ הרחב בהרבה מבחוץ RYOT 77 גלגלי כביש ותלת שהופיעו לראשונה ביולי, במקום זאת, והעלו 26 מ”מ לכל היותר באמצע פרופיל החישוק החדש.

LAW Tech על הוולודרום

FFWD RYOT 77 Track גלגלי מירוץ צינוריים רחבים יותר, לוגו משושה חישוק LAW Tech

במקור אופטימיזציה לבצע מעבר חלק יותר מצמיגי כביש ללא אבובים רחבים יותר לחישוקי קרבון מכורבלים, אותו רעיון של LAW Tech יכול לעבוד עבור צינורות מסלול גדולים יותר. מרוצי המסלולים לא הפכו לגדולים כמו כבישים, אבל הם עדיין מריצים לעתים קרובות צינורות 23 מ”מ להפחתת התנגדות הגלגול במקום תפירות 19 מ”מ של פעם. אז הגיע הזמן שגם החישוקים יעודכנו.

FFWD RYOT 77 מסלול גלגלי מירוץ צינוריים רחבים יותר, כהים

כעת כולל מיטת חישוק צינורית מעוקלת המותאמת לצינורות 21-26 מ”מ, החישוק נשאר רחב יותר מהצמיג לזרימת אוויר למינרית טובה יותר וירידה בגרור. בגלל זה, FFWD מסוגל להחליף את שני גלגלי המסילה הישנים שלהם בעומק 60 מ”מ ו-90 מ”מ עם ההגדרה המהירה הזו בעומק 77 מ”מ.

פרטים טכניים

FFWD RYOT 77 Track גלגלי מירוץ צינוריים רחבים יותר, פרופיל חישוק

חישוקי קרבון מלא בעומק 77 מ”מ וברוחב של 26 מ”מ בנויים בעבודת יד בהולנד על קצה קצה רגיל של ברגים מפלדה, רכזות מסגסוגת FFWD עם מיסבי מחסנית פלדה באמצעות חישורי להבים J-bend Sapim CX Sprint ופליז DT Swiss Pro Lock פטמות – רדיאלי 20 מלפנים ושני צלב 24 מאחור. המשקל הנטען הוא 1890 גרם לזוג (895 גרם מלפנים, 995 גרם מאחור)

FFWD RYOT 77 Track – תמחור, אפשרויות וזמינות

FFWD RYOT 77 Track סט גלגלי מירוץ צינורי רחב יותר

המטרה של FFWD הייתה ליצור סט גלגלי פחמן אחד במחיר סביר ורב-תכליתי שניתן למרוץ על פני כל תחומי המסלול, מה שמפשט את הגדרת האופניים עבור רוכבים מכל הרמות. גלגלי המשושה החדשים בשחור-לבן FFWD RYOT 77 Track נמכרים ב-1500€ עבור הזוג, כולל הרחבות שסתומים, טבעת גלגל שיניים וסט תיקי גלגלים מגנים. הזמינו אותם ישירות מ-FFWD עכשיו עם זמינות עכשיו.

FFWDwheels.comSource link