גלגלי כביש פחמן מסוג ERE קלים במיוחד בעומקים של 30, 45 ו-65 מ”מ, בתוספת חישורי פחמן

גלגלי כביש פחמן מסוג ERE קלים במיוחד בעומקים של 30, 45 ו-65 מ”מ, בתוספת חישורי פחמן


תמכו בנו!
Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

במהלך סוף השבוע, Ere Research הציג לראשונה קולקציה חדשה לגמרי של גלגלי כביש מסוג Genus קלים במיוחד בתערוכת Velofollies בבלגיה. כל ערכות הגלגלים חולקות פרופילים מודרניים ומוכנים ללא צינורות לכביש, יש 3 עומקי חישוק המוצעים, כל אחד עם פלדת Aero Sapim מובחרת או לחילופין חישורים חדשים מקרבון Aero. ומשקולות של סט גלגלים יורדים עד 1188 גרם…

גלגלי כביש פחמן קלים במיוחד מסוג ERE Genus

סט גלגלי אופני כביש מסוג ERE Genus gen2 אולטרה-לייט tubeless aero carbon
כל התמונות ג. עד… כולל חפצי מצב ה-iPhone דיוקן

כדי לבנות מגוון חדש של גלגלי כביש קלים יותר, צדדיים יותר מהדור השני מסוג פחמן, ERE התחילה עם חידוש מוחלט ממשפחת גלגלי הכביש העליונים שלהם. כשהם חולקים הרבה מאותם פרטים טכניים, הגלגלים עדיין שומרים על אותן שלוש רמות כמו קודם: ה-AE65 האווירודינמי העמוק ביותר בעומק 65 מ”מ, ה-CL45 הקלאסי הכל-עגול הקלאסי באמצע העומק בעומק 45 מ”מ, וה-SL30 בעל הפרופיל הנמוך הקל במיוחד בעומק 30 מ”מ. .

אבל באמת כולם קצת סופר קלים עם חיסכון מקסימלי במשקל של 8-18% על פני שלושת המעמקים.

מה חדש?

ERE Genus gen2 גלגלי אופני כביש Aero קרבון קלים במיוחד, פרט חישוק

החל עם חרוז פנימי רחב יותר ב-21 מ”מ שמוכן ללא צינורות לכל המעמקים, Ere קצץ משקל מחישוקי הפחמן האופטימליים מבלי לוותר על כוח.

ERE Genus gen2 גלגלי אופני כביש Aero קרבון קלים במיוחד, פרט רכזת פנמה SL

לאחר מכן, הם יצרו קבוצה חדשה של רכזות סגסוגת סגסוגת סגסוגת SL של סגסוגת ישרה משיכה ישרה של Ere עם חיבור רכזת מחגר 36T חדש, ותאימות Shimano, Campy & SRAM. שרוכים 2:1 למתח דיבור מאוזן יותר (כמו רבים Campagnolo, נְקוּדַת מִשׁעָן & FFWD גלגלים) הרכזות הקלות במשקל של 131 גרם בלבד מלפנים ו-264 גרם מאחור (לטענתן) מגיעות במלאי עם מיסבי SKF אל חלד, אך ניתנים לשדרוג למיסבי CeramicSpeed ​​גם כן.

ERE Genus gen2 אולטרה-לייט tubeless aero carbon גלגלי אופני כביש, חישוק ופרטי חישורי קרבון Aeris

לבסוף, הם נותנים לקונים את האופציה של חישורי נירוסטה עם להבים אוויריים של Sapim CX-Ray כסטנדרט, או שדרוג קל במיוחד לחישורי פחמן מלאים אווירודינמיים חדשים של Ere Aeris החוסכים תוספת של 25 גרם לגלגל.

פרטים טכניים

ERE Genus gen2 גלגלי אופני כביש Aero קרבון קלים במיוחד, פרטים טכניים ואפשרויות

כל זה וגלגלי Ere החדשים מספקים כמה טענות מדהימות על משקל: רק 1188 גרם לגלגלי ה- Genus SL30-R הקלים ביותר עם חישורי פחמן, 1339 גרם לזוג ה-Genus CL45-R הכל-עגול עם חישורי פחמן, או 1538 גרם עבור ה-Seep aero Genus AE65 -R עם חישורי פחמן.

Ere מבטיח שגלגלי הכביש המוכנים למירוץ האלה – עם חישורי פלדה או פחמן – כולם “חזקים להפליא, עמידים, קשיחים וקלים – הטובים בכיתה שלהם”. כל הגלגלים החדשים של Genus מקבלים הגבלת משקל של רוכב+אופניים של 130 ק”ג

גלגלי פחמן מסוג ERE – תמחור, אפשרויות וזמינות

ERE Genus gen2 גלגלי אופני כביש Aero קרבון קלים במיוחד, 65 מ
ERE סוג AE65 II (I) ו-CL45 II (I)

רשמית, גלגלי הכביש האולטרה-קלים של ERE Genus פחמן נמכרו השבוע במחיר של 1500 אירו עבור כל אחד מהגלגלים מהדור השני עם חישורי פלדה, או 1900€ עבור גלגלי הגלגלים החדשים מסדרת R עם חישורי פחמן. כל הגלגלים מגיעים עם גרפיקה פשוטה של ​​חישורים מוצלבים בשחור-על-שחור, ורכזות חרוטות בלייזר. Ere מספקת אותם תוך כדי הקלדה לרשת או לחנויות האופניים שלהם, ותוסיף אותם בקרוב לאתר שלהם ישירות לצרכן.

EreResearch.comSource link