גלגלי חצץ של Nex-Gen V7 CF מגלגלים חישוקים רחבים במיוחד כדי להוריד את נקודת המחיר

גלגלי חצץ של Nex-Gen V7 CF מגלגלים חישוקים רחבים במיוחד כדי להוריד את נקודת המחיר


אחד המוצרים העיקריים הראשונים של סטארט-אפ הווטרינר Nex-Gen Sports בשנה שעברה היה גלגלי החצץ שלהם מבוססי TeXtreme V7. עם פרופיל חישוק רחב ומודגש ורכזות Industry Nine, הם היו כניסה מעניינת לשוק ללא ספק (וכזו שאנחנו בודקים ואוהבים מאז… סקירה מלאה בקרוב).

וב-1,699 דולר, גם הם לא היו יקרים במיוחד. אבל עכשיו יש גרסה אפילו יותר משתלמת בערכת הגלגלים V7 CF $ 1,299 (ויש לנו הנחה ענקית בלעדית Bikerumor בשבילך בתחתית הפוסט הזה)…

גלגלי אופני חצץ מסוג nex-gen v7 cf סיבי פחמן עם חישוקי אירו רחבים

ההבדל העיקרי הוא המעבר לחישוקי סיבי פחמן סטנדרטיים, ללא סיבי הגרר הנפרשים של TeXtreme Innegra. הם גם עוברים למרכז מותגי בית, עוד על זה תוך דקה.

החישוקים שומרים על אותם חישוקים ברוחב 33 מ”מ (26 מ”מ פנימי) ועומק של 38.5 מ”מ, עם פרופיל אווירודינמי שעוצב על ידי פול לו. ה-layup משתמש בסיבי פחמן FAW Toray נמוך שמלופף סרט במקום מונח ביד. הם אומרים שזה עושה שני דברים: מספר ה-FAW הנמוך אומר פחות שרף לכל גרם סיבים, משלימים על ידי שימוש בתעלות מיוחדות של “ניקוי שרף” בתבניות כדי להוציא יותר שרף עודף כדי לחסוך במשקל.

תהליך סיפוף הקלטת משתמש במכונות אוטומטיות כדי ללפף את רובדי הפחמן סביב ציר ניתן להסרה כדי ליצור את גוף החישוק הראשי. זה מאפשר להם להשתמש בפחות חומר כולל, ולהניח אותו תחת מתח, שלדבריהם מניב שפה קלה וחזקה יותר מאלו המונחות ביד עם חתיכות סיבים חתוכות.

גלגלי אופני חצץ מסוג nex-gen v7 cf סיבי פחמן עם חישוקי אירו רחבים

למרות איבוד סיבי ה-Innegra עמידים ביותר בפני פגיעות, הם אומרים שהחישוקים הללו עדיין עוברים מבחן פגיעה גבוה מהנדרש מבלי להישבר. ככאלה, הם מגיעים עם אחריות לכל החיים (שנתיים אחריות על הרכזות והמיסבים, ואחריות Sapim סטנדרטית על החישורים).

רכזות נעילה מרכזית של כוכב מחגר של nex-gen

הרכזות הן בעיצוב חיגר מותאם אישית, עם תושבות רוטור Center Lock וגופי רכזת חופשיים נפוצים לבחירתך.

שני ערכות הגלגלים דומות במשקלן, כאשר ערכת הגלגלים V7 CF מגיעה ל-1560 גרם (ללא סרט או גבעולים), רק 10 גרם כבדים יותר מהסט הגבוה יותר. המשקל המקסימלי של הרוכב הוא 265 פאונד (120 ק”ג).

ספיישל בלאק פריידי לקוראי אופנוענים!

כהצעה מיוחדת לקוראי Bikerumour, Nex-Gen מציעה 30 סטים ב-$999.00 בלבד, זמינים עד שהם אזלו. השתמש בקוד BR-30V7 בקופה כדי לקבל את העסקה ב Nex-GenSports.com.Source link