גלגלי הכביש של Newmen Advanced SL R.42 מקבלים אוויר עם צמיגים רחבים, גזעי שסתומים נסתרים

גלגלי הכביש של Newmen Advanced SL R.42 מקבלים אוויר עם צמיגים רחבים, גזעי שסתומים נסתרים


פורסם ב-25 בנובמבר 2022 על ידי טיילר בנדיקט

סדרת גלגלי האוויר של ניומן STREEM מציעה את העיצוב האווירי הצפוי במגוון עומקים, אך הדגם החדש Advanced SL R.42 משתמש בחישוק שונה כדי לייעל את האווירודינמיקה עבור צמיגים רחבים יותר בגודל 30-32 מ”מ.

למרבה המזל, הוא שומר על התכונה הייחודית ביותר, גזע השסתום הפנימי שלהם שאינו נראה על הגלגל המלא…

המכונה Aero Valve, זהו גזע שסתום ללא צינור קצר, קצר מדי כדי לבלוט מעבר לפרופיל של החישוק. הכלי הכלול מזין את האום המשורשר פנימה דרך חור הגישה מבחוץ, מצמיד את השסתום אל השפה כמו רגיל… פשוט, מוסתר.

Newmen Advanced SL R42 aero גלגלי כל כביש לצמיגים רחבים

זה מגיע עם מתאם שתדביק בתיק האוכף או בכיס הג’רזי כדי לנפח את הגלגל כמו רגיל, פשוט השחיל אותו לתוך החור ואל גזע השסתום. אבל ברגע שאתה מוכן לרכיבה, אטמי גומי קטנים מכסים את החור למראה נקי במיוחד ללא גזע שסתום כדי ליצור מערבולות לא אחידה. (חשבון הסרטון שלהם כדי לראות את זה)

לא רוצה להתעסק עם זה? השתמש במפחיתים ובמתאמים הכלולים כדי להתקין גבעולים או צינורות סטנדרטיים של שסתומים ללא צינורות. סרט חישוק ללא צינור מגיע מותקן מראש עם חומר איטום בקופסה.

Newmen Advanced SL R42 aero גלגלי כל כביש לצמיגים רחבים שנסעו ב-Strade Bianca

הם התחרו בפריז-רובה ובסטרדה ביאנקה.

לחישוקים יש רוחב פנימי של 21 מ”מ ופרופיל מכור, מוכן לצינורות. עומקם 42 מ”מ, מה שהופך אותם לאפשרות אווירית לכל כביש, מוכנה לריצוף, אבל עם 21 חישורים מלפנים ו-24 מאחור, הם לא מיועדים לחצץ שטח מלא.

הרכזות הן נעילה מרכזית בלבד, תוך שימוש במערכת סלים של 36 ט המיועדת לפעול עם רעש מופחת. החישורים הם בעלי כנף עמוד כפולה, ויש להם מגבלת משקל מקסימלית של 130 ק”ג לרוכב+אופניים. המשקל הנטען הוא 1,410 גרם (630 גרם מלפנים, 780 גרם מאחור), MSRP הוא 740 אירו (קדמי) ו-840 אירו (אחורי).

Newmen-Components.comSource link