גיבור ה- Vuelta, מגנוס קורט, עולה למעמד האהוב בעולם

גיבור ה- Vuelta, מגנוס קורט, עולה למעמד האהוב בעולם


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

מגנוס קורט היה מלך המתפרצים ב Vuelta a España.

האם הדני המשופם יכול למשוך שוד דומה במרוץ אליפות העולם באליפות העולם בכביש מאוחר יותר החודש בלובן? הוא מקווה שכן.

“אני מאוד מתרגש, זה קורס טוב בשבילי השנה”, אמר קורט במהלך ה- Vuelta. “זה מסלול קשה והררי, ולדעתי תהיה לנו קבוצה דנית נהדרת”.

קרא גם:

קורט, בן 28, הגיע לעצמו במהלך העונה הזו. כבר מנצח עקבי, הוא יצא מהוועלטה כאחד הרוכבים החזקים והתוקפניים במרוץ. עד כדי כך, הוא זכה בפרס האגרסיבי ביותר בסיבוב ההופעות הגדול בספרד.

הבא? אליפות העולם בכבישים בכבישים לגברים ב -26 בספטמבר במסלול עמוס טיפוס שלפחות על הנייר יכול להיות אידיאלי עבור תערובת ייחודית שלו של רגלי טיפוס עם ספרינט סיום קטלני.

קורט, הנודע בשל מעלליו הפרוצים הנועזים, אינו ידוע בחוכמת המירוצים של יום אחד. אבל עבור העולמות, במיוחד כשהמרוץ הוא 268 ק”מ, מדובר יותר ברגליים ובכוח העמידה מאשר בכל מומחיות טקטית או מירוץ של יום אחד.

“זכיתי במרוץ של יום אחד באלמריה”, אמר בחיוך. “לא היה אכפת לי לנצח עוד מרוץ של יום אחד.”

הדנים יהיו בין המועדפים המובילים

לדנים צריכה להיות צוות מאוד מוצק על מה שצפוי להיות התנגשות בין הטיטאנים הקלאסיים בבלגיה.

למרות שהבחירה הסופית טרם נחשפה, צפוי שקורט תצטרף קספר אסגרין ואלוף העולם לשנת 2019 מאדס פדרסן, עם מישל ואלגרין ומיקל הונרה מסיימים את הקבוצה.

אסגרין, זוכה סיור פלנדריה השנה, יהיה גם הוא המועדף ביותר ויעניק לדנים מספר קלפים לשחק.

“נבחר חמישה רוכבים, ולא משנה מי נמצא שם, יש לנו צוות תחרותי”, אמר קורט. “הסגנון הקלאסי של הרוכבים ילך שם טוב, כמו הרוכבים המנצחים בפלנדריה או במרוץ הזהב של אמסטל”.

או, לפחות קורט מקווה, גם הוועלטה.

אולם סריקה בגליונות התוצאות אינה מבשרת טובות עבור Cort, לפחות סטטיסטית.

בשלוש אליפויות העולם הקודמות, הוא סיים פעמיים במקום ה -29, ולא סיים בשנת 2019, כאשר בן ארצו פדרסן ניצח במזג אוויר קר ואומלל ביורקשייר.

בין שיא המסלול שלו באנדרטאות, הוא סיים בטופ 10 רק פעם אחת ב -16 התחלות, וזה הגיע במילאנו-סאנרמו 2018 עם השמינית. הוא היה במקום ה -20 בסיור פלנדריה באותה שנה, ורמז שהוא יכול להתמודד עם הבלתי פוסק ברגס של בלגיה.

“לא הייתי בעצמי בקורס. המאמן הלאומי כבר עשה את זה, אבל זה יהיה קשה “, אמר קורט. “זה יהיה סגנון מירוץ קלאסי, עם כבישים צרים, ותצטרך להיות בעל רגליים טובות כדי שיהיה לך סיכוי.”

מרוץ התייחסות נוסף הוא Brabantse Pijl, מסלול המכסה שטח דומה למסלול הסיום בלובן, בו רץ השנה לראשונה. התוצאה שלו? 108.

חלקם גם משווים אותו למרוץ הזהב של אמסטל, עם הפינות והלולאות האינסופיות שלו, אבל קורט רק רץ שם פעם אחת, וסיים במקום ה -39 באביב.

אז למה ביטחון עצמי?

אלה הרגליים שלו, והן מסתובבות כרגע.

“הייתה לי Vuelta נהדרת ויש לי רגליים טובות שיוצאות מהמירוץ”, אמר. “אז בוא נראה.”

‘משיכת דה גנדט’ במהלך פריצות הוועלטה

קורט היה בין הרוכבים החזקים ביותר ב- Vuelta, זכה בשלושה שלבים בהפסקות, סיים שני במשחק הזמן האחרון וכמעט זכה בגמר התלול באכזריות בג’אן דה ואלפניאס, רק כדי להיסחף ב -150 מ ‘הסיום.

הניצחון הראשון שלו הגיע בקולררה ובגמר התלול שלה בעלייה, שם הוא הדף את פרימוז רוגליץ ‘על הניצחון בשלב. רוגליץ ‘יקבל אחד בחזרה, כשהוא זוכה בקורט ב- TT האחרון בסנטיאגו דה קומפוסטלה בשלב האחרון של הוועלטה.

קרא גם: לוסון קראדוק שורי על התקוות האמריקאיות בעולמות

קורט ניצח את השלב השני שלו בשלב חם מסריח לקורדובה, שם צמד טיפוסים תלולים הפרידו בין האצנים הטהורים, והוא ניצח מתוך חבורה מצומצמת של GC. השלושער שלו הגיע לשלב 19, וניצח שוב מחוץ למתפרצת, עם חבר צוות EF Education-Nippo לוסון קראדוק עודד כשצפה בקורט מתפרץ לניצחון כחלק מפריצת שבעה רוכבים.

“ה- Vuelta ממש השתנה עבורי כשיו חזר הביתה”, אמר. “אחרי זה היה לנו חופש לתקוף ולנסות לנצח שלבים, אז פשוט הלכתי על זה”.

יו קרתי, שהתחיל כמנהיג המוגן של הקבוצה, נטש בשלב 7, יממה לאחר הניצחון הראשון של קורט. כשהאחריות של ה- GC הורדה מכתפיו, קורט ברח.

כתוצאה מהוולטה הזוהרת שלו, זכה קורט בפרס “הרוכב האגרסיבי ביותר”, ובנסיעה אל דוכן הגמר בסנטיאגו דה קומפוסטלה.

“אני שמח מאוד לקבל את הפרס הזה,” אמר קורט. “באמת אהבתי להתחרות באגרסיביות ב- Vuelta הזה, ואני גאה מאוד לקבל את המועמדות לרוכב האגרסיבי ביותר”.

אם קורט יהיה אגרסיבי וחזק בלובן, הכל יכול לקרות.

Source link