ברים בגודל 64×15 ו -10,000 דולר: האופניים של אשטון למבי למרדף הראשון בעולם אחרי 4 דקות

ברים בגודל 64×15 ו -10,000 דולר: האופניים של אשטון למבי למרדף הראשון בעולם אחרי 4 דקות


אשטון למבי ביסס לעצמו מקום בספרי ההיסטוריה כאדם הראשון שרכב במרדף של 4 ק”מ תוך פחות מארבע דקות. הישג בסדר גודל עצום, יש שיאמרו שהוא לפחות המקבילה הרכיבה של רוג’ר באניסטרס קילומטר מתחת לארבע דקות בשנת 1954. בעוד שבניסטר השיג את מה שרבים ראו בו כרגע כבלתי אפשרי מבחינה פיזיולוגית ושבר מחסום נפשי קולקטיבי לכאורה לאנושות, שם היה בלתי נמנע לגבי מישהו, מתישהו בקרוב, שובר את מחסום המרדף של 4 דקות.

אין בכך כדי לגרוע מהישגיו של למבי, אלא היא הכרה קולקטיבית בהתקדמות בספורט המודרני. המרדף של פחות מארבע דקות הפך למשוואה; מנוע אנושי מסיבי + מדעי הספורט והבנת הפיזיולוגיה + התקדמות טכנולוגית = 3: 59.930

למבי יש את המנוע, החלק הגדול ביותר בכל המשוואה. לצוות שלו יש הבנה מתקדמת של הפיזיולוגיה והתקדמות באימון, ואופניים אלה סיפקו את הפלטפורמה להעביר את כל הפוטנציאל הזה ללוח של מסלול Aguascalientes. יש לנו את התמונות האלה של האופניים פורצי הדרך של למבי כדי לנסות לצמצם את כל ההתקדמות הטכנולוגית הזו לגלריה אחת של הצלם קיט קארזן.

אז מצא לעצמך מקום שקט, שב ותהנה מרמת ההתקדמות של “קפיצת ענק לאנושות”, והרהר בעובדה שעבור 99.999% מאיתנו כל הרווחים השוליים בעולם עדיין לא היו מספיקים כדי לשמור אותנו באותו הברכיים של למבי.

אז יש לנו את זה, אופני המרדף הראשונים בעולם של 3:59 4 ק”מ. בסך הכל במחיר הרכיבים שאנו מכירים הסתכם בסך של 24,372 ליש”ט (33,000 דולר)! רק דמיין אם היו לו בלמים והילוכים!Source link