ברומפטון T Line חדשים אולטרה-קלים מלאים טיטניום נוסעים

ברומפטון T Line חדשים אולטרה-קלים מלאים טיטניום נוסעים


ברומפטון בנתה בעבר תיקיות פלדה קלות מעורבות ו-Ti, אבל האופניים החדשים לגמרי טיטניום T-Line המתקפלים שלהם לוקחים את הנוסעים בעיר לשלב הבא, עם משקלים נמוכים עד 7.45 ק”ג. כדי להגיע לשם, ברומפטון מרתך את קו ה-T עם מסגרת טיטניום, משולש אחורי וגבם מורחב בבריטניה, בתוספת מוט מושב פחמן מחוזק בפלדה, ארכובה פחמן ראשונים שלהם ומעביר אחורי פראי במשקל 60 גרם.

אופני טיטניום מתקפלים במיוחד של Brompton T Line

אופני נוסעים מתקפלים טיטניום קלים במיוחד של Brompton T Line, בזווית

ג. ברומפטון

זוהי תיקיית ה-Brommie הקלה ביותר אי פעם במשקל 7.45 ק”ג, קלה כמו אופני כביש או גראבל מודרניים מקרבון, וכנראה תחזיק מעמד לנצח הודות לטיטניום נטול קורוזיה. המסגרת שלו קלה ב-37% מגרסת הפלדה, אך עדיין מדורגת לרוכב במשקל 110 ק”ג. נוכל לעצור שם, וזה כנראה ימכור חבורה של נוסעים בעיר על הרעיון – לפחות אלה עם ארנקים עבים מספיק. אבל אופני הטיטניום החדשים של Brompton T-Line המתקפלים הם למעשה סופר מעניינים גם מנקודת מבט טכנית.

ברומפטון T Line אופני נוסעים מתקפלים טיטניום קלים במיוחד, ריתוך ti

יש הרבה טכנולוגיה חדשה לגמרי בתוך אופני העיר המתקפלים האפור-מט הזה. ברומפטון אומר שזהו השיא של שלוש שנים של מו”פ שגילו איך לקחת את התיקיות שלהם לשלב הבא. וזה אפילו דרש בניית מתקן ייצור חדש של שפילד, אנגליה כדי ליצור את האופניים החדשים ו-150 חלקי הרכיבים החדשים שלהם.

מה חדש?

ברומפטון T Line אופני נוסעים מתקפלים מטיטניום קלים במיוחד, ציר חדש

מסגרת טיטניום בדרגה 9 מרותכת בקוטר גדול מקבלת צירים חדשים מיושרים עצמיים המבטיחים קיפול ופתיחה מהירים יותר. יש גם תופסת קפיצית חדשה לקיפול הכידון קל יותר, וגלגלים מתגלגלים גדולים יותר לניידות טובה יותר בעת קיפול. הם אומרים, “שום דבר לא מתקפל כמו הברומפטון הזה, אפילו לא ברומפטון אחרים.

אופני נוסעים מתקפלים טיטניום קלים במיוחד של Brompton T Line, קצה אחורי ללא נסיעה

ברומפטון אומר שקו T הוא “האופניים הראשונים בעולם עם מוט מושב פחמן משוריין פלדה“. למען ההגינות רוב האופניים לא צריכים עמוד באורך 530-600 מ”מ כדי לקבל הארכת רגל נכונה, כך שקל ונוקשה להשיג עם פחמן. אבל כדי להתמודד עם הלחצים היומיומיים של הארכה ארוכה, קיפול, הידוק וביטול הידוק, מהנדסי התכנון של ברומפטון פיתחו עמוד פחמן עם שכבת חיזוק פלדה בעובי 0.3 מ”מ שהופכת אותו לעמיד בפני כדורים.

פרטים טכניים

ברומפטון T Line אופני נוסעים מתקפלים טיטניום קלים במיוחד, מעביר 4 ​​מהירויות ומיני קסטה

אופני ה-ti מקבלים את אותה מערכת הנעה קומפקטית הרשומה לפטנט שראינו לאחרונה קל מעורב ti & פלדה P Line, עם מעביר אחורי בעל 4 הילוכים ארוכת זרועות השוקל רק 60 גרם למעבר על פני קלטת מיני 11/13/15/18T.

ברומפטון T Line אופני נוסעים מתקפלים במיוחד טיטניום, ארכובה מפחמן FSA SL-K

הפעם הוא מקבל גם לא ממותג FSA SL-K ארכובה פחמן חלול מודולרי עם טבעת 50T להרכבה ישירה, מגן שרשרת וציר סגסוגת BB30 חלול בסוגר התחתון עם הברגה יצוקה.

ברומפטון T Line אופני נוסעים מתקפלים טיטניום קלים במיוחד, מוט קרבון

אופני ה-ti כוללים כעת כידון קרבון מודרני בגודל 56 ס”מ 31.8 נמוך או בינוני ומזלג קרבון מלא עם מחזיק דוושה מגנטי משולב.

ברומפטון T Line אולטרה קלות טיטניום אופני נוסעים מתקפלים, מזלג קרבון, בלמי חישוק

ה-T Line שומר על אותם בלמי חישוק קליפר כפול ציר כדי לנקות את צמיגי הכביש של Schwalbe One בגודל 35 מ”מ (עם 34 גרם טובוליטו S-turbo tubes בפנים) – כמעט הטכנולוגיה היחידה שהועברה מה-Brommie הקלאסי.

אופניים מתקפלים של Brompton T Line ti: תמחור, אפשרויות וזמינות

אופני נוסעים מתקפלים מבית Brompton T Line אולטרה-לייט, מקופלים

ברומפטון טיטניום אולטרה-קל פרימיום אינו זול, ולא יהיה כל כך קל להשיג אותם. ה-T Line החדש זמין בשני דגמים (ושני ברים כל אחד), שניהם זמינים בלעדית דרך מערכת הצבעה באתר Brompton.com ובאמצעות חנויות פרימיום Brompton Junction רק בלונדון, ניו יורק, שנגחאי, סינגפור ופריז.

ברומפטון T Line אופני נוסעים מתקפלים מטיטניום קלים במיוחד, זוג

ה-T Line One הוא במחיר הנמוך מבין השניים ב-3750 ליש”ט / 4795 דולר / 4360 אירו והקל ביותר כמהירות סינגל טהרנית. ה-T Line Urban הוא קצת יותר תכליתי במחיר של 3950 פאונד / 4995 דולר / 4590 אירו עם טווח ההילוכים של 164% של קלטת המיני 4sp הייחודית, המיועדת לרכיבה עירונית, בתקווה עם לא יותר מדי גבעות.

הרבה יותר ברומפטון סבירים זמינים גם בפשטות והמחודשות A, C, Electric C & P קווים.

Brompton.com/TLineSource link