אשטון למבי שובר את מחסום המרדף של ארבע דקות

אשטון למבי שובר את מחסום המרדף של ארבע דקות


רוכב המסלולים האמריקאי אשטון למבי רכב על זמן המרדף המהיר ביותר אי פעם, ארבעה קילומטרים, והגיע לשעה 3: 59.930 בוולודרום Aguascalientes במקסיקו ביום רביעי. זמנו הרשמי טרם אושר על ידי גורמים רשמיים באתר. אם הזמן הבלתי רשמי הזה עומד, הוא הראשון ששובר את מחסום ארבע הדקות על פני ארבעה קילומטרים.

“בכנות, זה היה אכזרי,” אמר למבי על מאמציו ביום רביעי. “עשיתי הרבה יותר יכולת אנאירובית ועבודת כוח כדי לפגוע בעוצמה הזו! מה שאומר גם שכאשר הרגליים ננעלות, הן ננעלות חזק. אני שונא לעשות סצנה ולגרום למישהו לקלף אותי מהאופניים, אבל נהרסתי “.

למבי רכב על הילוך בגודל 64 × 15 לרכיבה שיא. בדוק את שלנו גלריית אופניים מלאה ופירוט הטכנולוגיה הוא השתמש ביום.

למבי הכריז על הניסיון בתחילת החודש וחיבר חבילה של מומחים אווירודינמיים ושותפים לתעשייה כדי לסייע לו למצוא כל שבריר שנייה. הזמן הטוב ביותר הקודם שלו, 4: 03.640, נקבע במסלול של ברלין, לא בלוחות הגובה של עיר מקסיקו. מסלול Aguascalientes יושב על 1,800 מ ‘, או 5,900 רגל, וידוע כמסלול המהיר ביותר בעולם.

לאמבי מיד אחרי המאמץ שלו. צילום: קיט קארזן

למבי הצביע על מחסום קילומטר ריצה של ארבע דקות ששבר רוג’ר באניסטר בשנת 1954 כהשראה למאמץ.

למבי צץ ממרוצי חצץ בשנת 2018 כשהוא קבע שיא מרדף עולמי חדש, והפיל את ג’ק בוברידג ‘בזמן של 4:09. השיא הזה צנח מאז לאמבי והאיטלקי פיליפו גאנה הוריד אותו יותר ויותר. לפני המאמץ של למבי ביום רביעי, גאנה החזיקה בשיא בזמן של 4: 01.934.

הסיפור הזה מתפתח, בדוק עוד.Source link