אפליקציית Link My Ride מקלה למצוא וליצור נסיעות קבוצתיות

אפליקציית Link My Ride מקלה למצוא וליצור נסיעות קבוצתיות


פורסם ב-21 בספטמבר 2022 על ידי טיילר בנדיקט

אפליקציית ה-Link My Ride החדשה, שהושקה על ידי רוכבי האופניים המקצוענים טום פידקוק וז’אק סאוואגנארגס, מאפשרת לך למצוא, ליצור ולנהל רכיבות קבוצתיות בכל מקום בעולם.

או, לעת עתה, בכל מקום בו יש משתמשים אחרים להצטרף. זה טרי, ושיעורי האימוץ יקבעו את הצלחתו, אבל זה רעיון שהיה לי בעצמי שמשרת צורך אמיתי במציאת רוכבי אופניים אחרים לרכוב איתם.

קישור לקידום באנר של אפליקציית הרכיבה שלי לרכיבה על אופניים

האפליקציה זמינה ב-iOS וב-Android והיא בחינם להורדה ולשימוש כרוכב אופניים בודד. אתה יכול לחפש לפי אזור רכיבות, רוכבים ומועדונים, רק וודא שאתה מקבל את שם המשתמש שלך בדיוק איך שאתה רוצה בעת ההרשמה… אתה לא יכול לשנות אותו לאחר מכן!

בתוך האפליקציה, אתה יכול לשלוט מי יכול לראות אותך ואת המיקום שלך כדי לשמור על הפרטיות. הפעל או כבה גם התראות ומעקב אחר מיקום.

ברגע שתמצא נסיעות שאתה רוצה להצטרף אליהן, תוכל להוסיף אותן ליומן שלך. או צור נסיעות קבוצתיות משלך ושתף את הקישור או הזמן משתמשים אחרים. זה נראה כמו כלי נהדר למטיילים שמנסים למצוא מישהו לרכוב איתו מחוץ לבית.

פורטל ניהול מועדון אופניים באפליקציית Link My Ride

הזוג קיבל מימון מקרן הספורט ההולנדית כדי לתדלק את השקתם. אמנם זה בחינם למשתמשים, אבל הם מייצרים רווחים באמצעות פורטל ניהול מועדון בתשלום (240 פאונד לשנה) שמקל על ניהול החברים, הרכיבות והפרטים של מועדון רכיבה.

חשבון מועדון מאפשר לך לאשר או לשלול חברות לחברים ללא הגבלה, לשלוח הודעות לכולם ולהגדיר נסיעות כפומבי או למועדון בלבד. למנהלי מועדון יש גישה מאובטחת לרשימת החברים, יכולים להוסיף קבצי GPX וקישורי מסלול ולערוך פרטי נסיעה לאחר יצירתם.Source link