אפליקציית ליגת האלופות למסלול של UCI הופכת את הטלפון שלך למחשב רכיבה עבור ספורטאים מובילים

אפליקציית ליגת האלופות למסלול של UCI הופכת את הטלפון שלך למחשב רכיבה עבור ספורטאים מובילים


בעוד רוכבי אופניים עילית מכינים את האופניים והגוף שלהם למירוץ אינטנסיבי בסוף השבוע בליגת האלופות במסלול UCI בלונדון, הליגה השיקה אפליקציית מעקב חדשה לרוכבים שתיקח את הצופים קרוב יותר לאקשן מאי פעם.

תמונות של אפליקציית המעקב אחר ספורטאים ליגת האלופות של UCI.

אפליקציית ליגת האלופות של UCI Track, הזמינה בחינם ב-iOS או באנדרואיד, הופכת למעשה את הטלפונים של מעריצים בכל העולם למחשבי רכיבה שעוקבים אחר הפרטים המטופשים של רוכבי הליגה. זה יספק למעריצים מידע מעמיק על הרוכבים כולל דופק, מהירות וקצב בזמן אמת בזמן שהם מתחרים.

עקוב אחר רוכבי אופניים המתרוצצים סביב וולודרום במבט מהיציע.

אפליקציית ליגת האלופות החדשה של UCI מעניקה לרוכבים מבט מקרוב על מדדי הגוף של רוכבי עילית. תמונה באדיבות UCI Track Champions League.

נראה שהאפליקציה תציע הצצה מעניינת לקושי של הגזעים הללו. משתמשים יכלו לקפוץ על מאמנים כדי לראות כיצד הם מסתדרים ומתאים פרצופים מעוותים על המסך לנתונים חיים.

האפליקציה מגיעה עם תכונה מגניבה ומצמררת בחלקים שווים שאפילו תאפשר למשתמשים להשתמש בפונקציית הרטט של הטלפון שלהם כדי להרגיש את פעימות הלב של הרוכב. משתמשים יכולים גם להשוות רוכבים זה לצד זה.

מלבד תכונת המעקב החי, שהיא באמת נקודת המכירה הגדולה של האפליקציה, היא גם חנות אחת לכל מידע הליגה, כולל דירוג, מידע על סבב וחדשות.קוד ה-QR להורדת אפליקציית המעקב אחר רוכבי UCI.

ראש אירועי ספורט Discovery של UCI, פרנסואה ריביירו, אמר כי האפליקציה נותנת למעריצים הזדמנות להתחבר עם הרוכבים האהובים עליהם באופן שמציג באופן ייחודי את מה שנדרש כדי להתחרות ברמה זו.

“הפכנו את חווית האוהדים – הן על המסלול והן על המסך – לעדיפות של הליגה החדשה פורצת הדרך הזו. האפליקציה החדשה הזו מציבה את המעריצים בלב האקשן ומעלה את מעורבות המעריצים לרמה חדשה. אנו רואים ברכיבה על מסלול את הפורמולה 1 של רכיבה על אופניים: ביצועים קיצוניים, אינטנסיביים, טכנולוגיים גבוהים, מונעי נתונים”, אמר.Source link