אפליקציית אימון Wahoo Systm: כל כך הרבה בחירה לרכיבה פנימית

אפליקציית אימון Wahoo Systm: כל כך הרבה בחירה לרכיבה פנימית


לפני קצת יותר משנתיים רכשה וואהו פלטפורמת ההדרכה של Sufferfest. בתקופה שלפני המגיפה שוק האימונים הפנימי כבר צמח במהירות, אך איש לא יכול היה לצפות את תנופת נעילת האימונים הפנימית והאינטרנט.

בשנת 2019, וואהו הייתה חסרת תקדים לגבי התוכניות של The Sufferfest, וקבעה כי “אין שינויים מתוכננים בהיצע העסקים או במבנה העסקים של Sufferfest כתוצאה מהרכישה הזו”. כעת, עם עוד חורף בחצי הכדור הצפוני המתקרב והחזרה לאימונים פנימיים עבור רבים, וואהו חשפה את אפליקציית אימוני הסיבולת החדשה שלה, Systm. וואהו אומרת כי Systm היא הבית החדש של The Sufferfest אך תספק גם פלטפורמת אימונים מקיפה בהרבה עם תוכניות, אימונים, וידאו, ידע ואפילו פודקאסט.

מטרתו של וואהו היא ליצור את אפליקציית האימונים המקיפה ביותר בעולם לספורטאי סיבולת לענות על השאלה הישנה, ​​”מה אני עושה היום?” וואהו אומר כי מערכת Systm משלבת מדעי ספורט, חוויות אימון אובייקטיביות ומבוססות על מצב הרוח, ותוכניות אימון פנימיות וחיצוניות בהתאמה אישית להשגת מטרה זו.

אלה המטרות, התוכנית הגדולה, כביכול. מה ש- Wahoo השיקה היום עדיין לא ממש קיים. זה יותר כמו הבסיס שעליו תצמח סיסטם. חלק מהתכונות יתגלגלו בקרוב, ואחרות נראות רחוקות יותר. עם זאת, מערכת סיסטם כבר מספקת רשימה מרשימה של תכונות וכוללת את כל מה שמעריצי הסופארפסט אהבו בפלטפורמה זו.

בלב ליבה של סיסטם בונה תכניות אימונים עם תוכניות מותאמות אישית וניתנות להתאמה אישית הכוללות אימונים שתוכננו על ידי חטיבת מדעי הספורט וואהו, בהובלת ניל הנדרסון, ואפשרויות אימון צולבות. מערכת משתמשת בפרופיל הספורטאי (4DP) של הספורטאי, כפי שנראה בעבר ב- The Sufferfest, כדי להתאים אימונים ותוכניות לפרופיל הכוח הייחודי של כל ספורטאי. במקום להעביר את עוצמות האימון מאחוזים של מדד אחד, למשל FTP הנגזר ממבחן של 20 דקות, מבחן 4DP מספק פרופיל כוח דו-ממדי. פרופיל כוח זה נוצר באמצעות נתונים ממבחן 4DP הכולל שורה של מאמצים מקסימליים לקביעת כוח עצבי-שרירי של ספורטאים (יכולת ספרינט), יכולת אנאירובית (מאמצים קצרים בעצימות גבוהה), כוח אירובי מקסימלי (לחשוב Vo2 מתמשך) וטוב FTP ישן.

מערכת משתמשת בתוצאות הבדיקה 4DP כדי לקבוע את סוג הרוכב של אתלט. ספורטאי עשוי להיחשב כאצן אם יש לו כוח עצבי -שרירי גבוה ביחס לעוצמתו המתמשכת, כפי שגילה העורך הראשי שלנו, קיילי פרץ, כשניסה מבחן הפרונטל המלא של הסופרפסט כמה שנים אחורה. בדיקה זו בסגנון פרופיל כוח מתקבלת כעת באופן נרחב כדי לספק פרופיל ספורטאי טוב יותר לעוצמות ומטרות אישיות ספציפיות יותר מאשר מבחן FTP סטנדרטי אשר מסתכל אך ורק על יכולת כוח מתמשכת.

לאחר השלמת הבדיקה ובחירת תכנית, זה הזמן שבו וואהו מאמינה ש- System יכול להפוך את האימון למהנה, מניע ומעמיק יותר. לצד כל צילומי מרוצי המקצועות, פסי הקול והאימונים מ- The Sufferfest, Systm כוללת גם שלל ספריות תוכן חדשות במספר ערוצים. ערוץ “השראה” כולל יותר מ -50 סרטי רכיבה לרכיבה ארוכה יותר של סיבולת או התאוששות. בספרייה זו כלולים סרטי הפרברים, מסביב לאחד ושניים, והסרט האייקוני “יום ראשון בגיהנום”, רק כמה.

וואהו שיתף פעולה עם קולקטיב קולק מייק קוטי לסדרת סיורים מודרכים “On Location” בכמה מסלולי רכיבה ידועים.

עבור אלה שאחרי קצת מרוצי פעולה, Wahoo כללה סימולציות מירוץ “Pro Rides”. בעזרת צילומי מצלמות מגוף ראשון ממירוצים מקצועיים המגודלים לפרופיל הכוח של כל אדם, תכונת ה- Pro Rides מכניסה את הרוכב למרוץ מקצוען לאימון בר השגה. נכון לעכשיו, הרוכבים יכולים לקפוץ לשלבים של ג’ירו ד’איטליה דון, סיור בנורבגיה וסיור איחוד האמירויות, כמו גם סטראדה ביאנשה הקלאסית.

מערכת מערכת כוללת גם תכונה “שבוע עם”, המציעה מבט מאחורי הקלעים על אימון ספורטאי וואהו וחייו מהאופניים. האפליקציה כוללת כרגע שישה פרקים עם איאן בוסוול וניל הנדרסון.

אם לא די בכך, מערכת סיסטם כוללת גם אימונים בהנחיית מדריכים של GCN, אפשרויות אימון NoVid (ללא וידאו) וספריות כוח, יוגה ואימון מנטאלי לאפשרויות אימון חוצה. באפשרות נוספת לקבל את תיקון הרכיבה שלך, Wahoo כללה קישור לפורום הפופולרי של Sufferfest בתוך האפליקציה ותוכננו תכונות נוספות לעתיד.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני מתחיל להרגיש מוצף מתוכן. החזר את קיר הלבנים ואת המאוורר בבקשה.

וואהו גם מתכננת להציע חבילות אימון של וואהו בכדי לספק תוכניות מותאמות יותר עם איש קשר למאמן לגישה אישית יותר.

Systm תסונכרן עם מכשירי Wahoo דרך אפליקציית Elemnt וכוללת לוח שנה לסקירה כללית של האימונים בעבר ובעתיד. למי שאוהב אתגר, ל- Wahoo יש תגי הישגים שכדאי לסמן עם התקדמות האימונים שלך, אם כי נכון לעכשיו, Systm לא מספרת לנו בדיוק מה כל תג מייצג או כיצד להשיג אותו. וואהו אומרת שזה יגיע כשהיא מתבססת על בסיס זה במהלך החודשים והשנים הקרובים.

Wahoo עיצבה את Systm כדי להשלים את היצע החומרה שלה, והאפליקציה החדשה תשב במרכז המערכת האקולוגית של Wahoo. עם זאת, Systm תואם למאמנים של יצרנים אחרים, מדי כוח, רצועות דופק וכו ‘.

בחדשות טובות לאוהדי Android Sufferfest, האפליקציה החדשה סוף סוף פירושה תאימות אנדרואיד בפעם הראשונה, בנוסף לאפשרויות IOS הרגילות ו- Mac/PC.

מערכת סיסטם שומרת על אותן תמחור כמו The Sufferfest במחיר של 14.99 $ לחודש ו- 129 $ לשנה. כל מנויי Sufferfest הנוכחיים יעברו אוטומטית ל- Systm, בעוד שלמשתמשים חדשים יש אפשרות לניסיון חינם למשך 14 יום.

יש לי גישה מוקדמת לאפליקציית הבטא כבר כשבוע. לרוע המזל, הזמן הזה עלה בקנה אחד עם השבוע העולמי, כך שאין לי צורך לבדוק אף אחת מתכונות הרכיבה. עם זאת, לאפליקציה עומק תוכן מרשים עם הרבה תוכן מעניין ואפשרויות הדרכה.

אכן הכנתי תוכנית הדרכה, שהייתה תהליך פשוט. פשוט בחר תחום, מה אני רוצה מהתכנית, סוג התוכנית, נפח האימון וקצב ההתקדמות. לאחר מכן הייתה לי האפשרות לכלול אימוני כוח, יוגה ואימון מנטלי ולבחור את תאריך ההתחלה שלי. תוכנית האימונים מאכלסת אז את לוח השנה של Systm באימונים, ואני יוצאת לדרך. ובכן, לא ממש, כיוון שעוד לא עשיתי שום הכשרה ממשית. בדוק שוב למחשבות נוספות.

הקמת תוכנית אימונים ב- Systm הייתה פשוטה מאוד.

אכן מצאתי כי אינני יכול לבחור תאריך אירוע, אשר כמאמן נראה כאחת מנקודות הנתונים החיוניות ליצירת תוכנית כלשהי. וואהו אומרת שכניסת תאריכים תגיע בעתיד ככל ש- System תגדל. העדר כל AI או למידת מכונה להתאמת תוכניות אימון à la Trainer Road או פלטפורמת האימונים של Xert נראה כמאפיין חסר לאפליקציית אימון חדשה בשנת 2021, אך וואהו לא פוסל להוסיף זאת בעתיד.

אף על פי שאין כיום מערכת ניתוח או תכונות מעקב ב- Systm, וואהו אמרה כי היא מתכננת להוסיף ניתוח בסיסי ב”עתיד הקרוב “. למרות שאני אישית לא חובב תוכניות אימון אוטומטיות, אני אוהב אימון עצמי או עבודה עם מאמן, תוכניות כאלה יכולות להוות מדריכים ומניעים עוצמתיים עבור אנשים רבים. לאחר שראו היצעים רבים לאורך השנים, מעטים היו מקיפים בהשקה כמו מערכת. בהתחשב בעובדה ש- Wahoo טוענת שהאפליקציה של היום היא רק הבסיס להרבה יותר שיבוא, Systm היא לפחות בדרך להשגת מטרת “אפליקציית האימונים השלמה ביותר בעולם”. האם מסת הערוצים, הספריות והתכונות שלה יספיקו כדי לדחות את צוויף כמנהיג האימונים בפנים? יתכן שלא, אך מה שעושה סיסטם הוא לאתגר את ההצעה הפנימית והחיצונית של TrainerRoad ו- Xert.Source link