אלכסיי לוצנקו מנצח במירוץ החצץ הראשון למתחרות בלבד

אלכסיי לוצנקו מנצח במירוץ החצץ הראשון למתחרות בלבד


סריניסימה חצץ, מרוץ החצץ הראשון שאי פעם מיועד אך ורק למרוצי מקצוענים, התקיים ביום שישי באיטליה, וזו הייתה אלכסיי לוצנקו (אסטנה-פרמייר טק) שהגיע ניצחון במה שהיה גם הופעתו הראשונה במירוץ החצץ.

המקצוען לשעבר פיליפו פוצאטו ומעצב האופניים ג’וני מולטה ייסדו את חצץ סרניסימה כחלק מסדרת טרמפים פתוחים ואירועים תחרותיים באזור ונטו שבאיטליה בשם Ride the Dreamland. פוצאטו מקווה להגדיל את הסדרה להגרלה גדולה בעונה המאוחרת לרוכבים מקצוענים.

לוצנקו הרבגוני, הסופר שני ניצחונות שלב גראנד טור, ניצחונות מרובים של שבוע אחד, והסיום הכללי במקום השביעי בטור דה פראנס השנה בפאלמרים בקריירה שלו, היה בין הכותרות שהשתתפו במהדורת הפתיחה של חצץ סרניסימה. , שרץ 132 ק”מ מלידו די ג’סולו לפיאצולה סול ברנטה. הוא מסר כדין עם התקפה על החצץ יותר מ -80 ק”מ החוצה.

למרות מאמצי המרדף של קבוצה שכללה את נתן האס (קופידיס) ורכבי Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux מרובים, לוצנקו החזיק בו כדי לזכות בניצחון, והפך את מרוץ החצץ הראשון שלו לזכייה הראשונה במירוץ החצץ.

ריקרדו מינאלי (אינטרמארשה-וואנטי-גוברט מאטריאוקס) ניצח את סגנית אלופת הכבוד 42 שניות לאחר מכן, ממש מאחורי האס כדי לסיים את הפודיום.Source link