אליסה בלסמו מנצחת את מריאן ווס כובשת את תחרות מירוץ הכביש לנשים

אליסה בלסמו מנצחת את מריאן ווס כובשת את תחרות מירוץ הכביש לנשים


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

לאליסה בלסמו (איטליה) היה הכוח להשתפר מריאן ווס (הולנד) בריצת הגמר לזכייה בתואר המרוץ העולמי בשבת.

בלסמו, בת 23, בעטה מחברה לקבוצה אליסה לונגו בורגיניהגלגל שלו במרחק של 50 מטרים לסיור בלובן, והדף את תגובת השרירים של ווס לזכות בתואר הראשון במירוץ לנשים באיטליה מאז שג’ורג’יה ברונזיני לבשה את גופיית הקשת בשנת 2011.

קסיה נביאדומה (פולין) ניתקה את בלנקה ואס (הונגריה) לאחר שבריר שניה למקום השלישי.

“אני לגמרי חסר מילים, אין לי מילים לתאר את ההרגשה הזו, זה לא ייאמן”, אמר בלסמו. “זה היה חלום עבורי אחרי העונה הארוכה הזו. הקבוצה שלי הייתה כל כך טובה, בלעדיהם, החולצה הזו לא הייתה אפשרית ”.

בלסאמו היה אלוף העולם במרוצי הכבישים הצעירים בשנת 2016 והוא אמור לעלות ל- WorldTour עם טרק-סגפרדו בשנת 2022 לאחר עונה בולטת עם צוות Valcar Travel & Service. היא ספדה למשיכה העצומה של חברו לעתיד לונגו בורג’יני במאה המטרים האחרונים.

“הצוות שלי הוביל ליתרון מושלם, ואני באמת האמנתי בהם”, אמר בלסמו. “אחרי הפינה האחרונה כיביתי את המוח ואמרתי ‘אתה צריך ללכת מלא, אל תסתכל מאחור'”.

“אני צריך כמה ימים כדי לממש את המירוץ של היום.”

קורין ריברה היה האמריקאי הממוקם הכי טוב, וסיים במקום ה -10 בעקבות התמיכה המובילה של רות ווינדר, מרוץ במרוץ האחרון שלה.

הקבוצה האיטלקית עבדה קשה כדי לשמור על האצן הצעיר שלה בעמדה באמצעות מעגל הגמר הצמוד בלובן.

אנמיק ואן ולוטן (הולנד) תקפה שוב ושוב ב -10 הקילומטרים האחרונים, כשניוויאדומה, ווינדר וקומץ רוכבים איטלקים סגורים תמיד על ההגה. Niewiadoma היה אגרסיבי במעגל האחרון של לובן אך לא הצליח לעשות את ההבדל מכיוון שהנבחרת ההולנדית השתמשה במספרים כדי לחנוק את האיומים.

Niewiadoma תקף שוב בתוך קילומטרים הסגורים רק כדי שאלוף ואן דייק (הולנד) שהוכתרה לאחרונה הוכתרה על המהלך לאחר שעשתה ללא לאות את המירוץ.

שלושה רוכבים איטלקים הובילו את הפלוטון המצומצם אל ספרינט הגמר השוחק של בלסמו. לונגו בורג’יני התחילה למשוך בסביבות 200 מטרים לסיום לפני שחררה את בלסמו לבעוטה העולמית שלה. ווס הגיב, אך אלופת העולם המשולשת לא הצליחה למשוך את השחקן בן ה -23 הטוען כשהנבחרת האיטלקית השיגה את מדליית הזהב השלישית שלה באליפות אחרי פיליפו גאנה ופיליפו בארונסיני.

האלופה המגנה אנה ואן דר ברגן (הולנד) נתפסה בצד הלא נכון של פיצול באמצע הדרך במרוץ האחרון שלה לפני הפרישה. ואן דר ברגגן עבדה כבית ביתי במהלך מחצית הפתיחה של המירוץ, כשביקשה לפרוע שנים של עבודה מחבריה לקבוצה ההולנדית.

המרוץ לקח זמן לפרוץ לפני מחצית אחורית של כל ההתקפות. הנבחרות הבריטיות והולנדיות השתלטו על 90 הק”מ הראשונים לסליל בהפסקה מוקדמת של שני רוכבים ולאחר מכן למשוך את רוכב הקיווי מיכאלה דראמונד.

המרוץ רק התחיל בלופ של פלנדריה כשהקבוצות התאספו בחזית כדי לשמור על המיקום, והנבחרת ההולנדית החלה לחלץ את הלחץ עם ואן דר ברגן, ואן ולוטן ולוסינדה ברנד.

התקפה של אשלי מולמן פאסיו וניוויאדומה במרחק של 48 ק”מ לסיום יצרה את הבחירה הראשונה. הנבחרת ההולנדית ערמה ארבעה רוכבים לפיצול של כ -25 והקפיצה את הקצב כאשר לוטה לופצ’י האהובה בבית התקשתה בקבוצת המרדפים. אמה נורסגארד (דנמרק) וואן דר ברגן נתפסו גם הם בצד הלא נכון של הפיצול.

הרוכבים החלו להיערם בחזרה לקבוצה הקדמית בזמן שהנבחרת ההולנדית ניסתה לשמור על לחץ גבוה, כאשר ואן ולוטן, ואן דייק ושנטאל ואן דן ברוק בלאק מתחלפים במנועים בחזית.

כשהמרוץ נכנס שוב ללופ של לובן, הקבוצה תפחה בחזרה לכ -45 רוכבים כשקופקי חזר להתמודד. היחידה האיטלקית שמרה על האבקה שלה יבש באמצעות סדרת הפיצולים והקבוצות מחדש כאשר גופיותיהם הכחולות היו תכונה קבועה לקראת קדמת המרוץ.

Aude Biannic (צרפת) ומארלן ראוסר (שוויץ) היו הראשונים שניסו להתרחק מקבוצת החזית המתוקנת לפני שמאווי גרסיה (ספרד) הצליח לבעוט ב -25 ק”מ לסיום.

Niewiadoma תקף בחוזקה על הטיפוס בווינפרס כדי לאלץ פיצול של כעשרה רוכבים מלאים במרוצים איטלקים והולנדים לפני שהפעולה תוקנה שוב כעבור קילומטר בלבד.

הסולו האמיץ של גרסיה הוחזר רק 10 קילומטרים מהקו כאשר ואן דייק ואן ולוטן חבטו בחזית כדי למשוך את הפלטון המוביל למעגל האחרון ולכוון את המירוץ לקראת סיום הספרינט שלו.

אליפות העולם WE – תוצאות מרוצי כבישים

Source link