אליה ויויאני חותם על חוזה לשלוש שנים ב-Ineos Grenadiers

אליה ויויאני חותם על חוזה לשלוש שנים ב-Ineos Grenadiers


אליה ויויאני חתם על חוזה לשלוש שנים להצטרף ל-Ineos Grenadiers בצעד שיביא את האצן הוותיק להצטרף מחדש לארגון שעליו רכב בין 2015 ל-2017.

“מהרגע שעזבתי את הצוות, היה לי בראש שיום אחד אחזור – ועכשיו היום הזה הגיע ולא יכולתי להיות מאושרת יותר”, אמרה ויויאני בהודעה לעיתונות של הקבוצה.

“בשנים שלי, מעולם לא איבדתי קשר עם הצוות – עם דייב [Brailsford], רוד [Ellingworth], ועם הרוכבים והמאמנים האיטלקים. אני ממש חבר טוב של הרבה מחברי הצוות ובמיוחד דייב. מעולם לא החמצתי הזדמנות לדבר איתו במרוצים על רכיבה על אופניים, הקבוצה שלי, העונה שלי והקבוצה הזו. זה מרגיש כמו לחזור למשפחה בשבילי”.

האיטלקי בן ה-32 נמצא ב-Cofidis מאז 2020, לאחר שהצטרף לנבחרת הצרפתית בעונת ה-WorldTour הראשונה שלו לאחר שנתיים עם Deceuninck-QuickStep. זוכה מדליית זהב אולימפית באומניום על המסלול, ויויאני זכה בשלבים בכל שלושת הגראנד טורים, עם ניצחון שלב אחד בטור דה פראנס, שלושה ב-Vuelta a España, וחמישה בג’ירו ד’איטליה, שם זכה זכה גם בתואר דירוג נקודות.

ה-palmares של ויויאני כולל גם זכיות רבות ב-WorldTour ביום אחד; הוא זכה בשלוש מהדורות רצופות של Cyclassics Hamburg בנוסף למהדורה אחת של כל אחת מה-Bretagne Classic, RideLondon-Surrey Classic, ו-Cadel Evans Great Ocean Road Race.

תוצאות בליגה העליונה היו קשים יותר להשיג עבור ויויאני מאז שהצטרף לקופידיס, אבל הוא לקח מספר ניצחונות במירוצים ברמה נמוכה יותר העונה.

ב-Ineos Grenadiers, לויויאני אמורות להיות הרבה הזדמנויות להוסיף למאזן הניצחונות שלו בספרינטים. הוא גם ציין בהודעה לעיתונות של הקבוצה שהוא ימשיך להתמקד ביעדים האולימפיים שלו כאשר הוא יצטרף מחדש לארגון.

“העסקה שלי לוקחת אותי לפריז 2024. הבנתי עד כמה האולימפיאדה חשובה לי השנה ואני זוכה להיות בנבחרת שתתמוך בי. אני מסתכל איך פיליפו [Ganna] הצליח להופיע על הכביש עבור הקבוצה השנה ועל המסלול בטוקיו. אני גם זוכר את ריו 2016 כאילו זה היה אתמול, ואיך הצוות עזרה לי גם אז. גם מדליית הזהב הזו הייתה שייכת בחלקה לנבחרת הזו”, אמר.

“היו לי שנתיים קשות והאולימפיאדה החזירה לי את מה שפספסתי – הרגליים, הביטחון העצמי, האמונה והאמונה בעצמי. מדליית הארד שלי השנה נתנה לי את האמונה לעלות שוב לרמה שלי.

“אני חושב שזה המקום הכי טוב בשבילי להיות בו בשלב הזה בקריירה שלי. עשיתי הכל כדי לחזור ואני מרגיש גאה כאדם שעזבתי ביחסים טובים והשארתי כאן משהו טוב. עכשיו זה השתלם”.Source link