אלוף העולם באופני הרים אווי ריצ’רדס על ההתמודדות עם לחץ והכנות ברשתות החברתיות

אלוף העולם באופני הרים אווי ריצ’רדס על ההתמודדות עם לחץ והכנות ברשתות החברתיות


הלחץ הוא חלק בלתי נפרד מהתחרות ברמה הגבוהה ביותר, אך כולנו מתמודדים עם זה אחרת.

שזה עתה נטבע עולם אופני הרים קרוס קאנטרי אַלוּף, אווי ריצ’רדס אולי נראה כסוג הרוכב הקל והנינוח שאינו מרגיש את המתח הנפשי של התחרות, אבל היא כן.

לריצ’רדס הייתה עונה בולטת, שהוכתרה במדליית כסף במסלול הקצר לפני רכיבה סוערת לזכות בתואר העולמי באירוע קרוס קאנטרי באליפות העולם בשבוע שעבר. עם זאת, היה לה משבר ביטחון במונדיאל בראשית יוני, והיא נזקקה לשיחת עיון עם אמא שלה ואחותה כדי לתת לה דחיפה מורלית לפני המירוץ.

קרא גם: אליפויות העולם באופני הרים קרוס קאנטרי: אווי ריצ’רדס יוצא סולו לניצחון בולט

משפחה וחברים הם חלק חשוב מאופן ההתמודדות של ריצ’רדס עם לחץ ולחץ.

“כשאני מרגיש בלחץ, אני כמעט יכול להקדים את מה שיקרה. אני אפסיק לראות את החברים שלי, אתאמן יותר, ולמעשה זה מחמיר את הלחץ “, אמר ריצ’רדס VeloNews. “אני תמיד מרגיש שכאשר אתה מבודד את עצמך ופשוט מתאמן יותר חזק ומסתלק לבד, זה מחמיר את המצב. לכן, בשבילי להתמודד עם הלחץ הוא רק להמשיך לראות את החברים שלי ולהיות חברותיים.

“ברור שאני צריך להתאמן טוב ואני הכי מאושר כשאני יודע שעשיתי את האימון שלי טוב, אבל גם כשאני רואה את החברים שלי ואוהב את החיים”.

עבור ריצ’רדס, לחץ הוא משהו שיכול להצטבר סביב אירוע או מטרה מרכזית, אבל זה לא משהו שהיא חווה במהלך מרוץ עצמו. ברגע שהיא מגיעה ליום המירוץ, היא באלמנט שלה ויכולה לשלוט במה שהיא צריכה לעשות.

בסרטון שפורסם לאחר הנסיעה שזכתה בעולמותיה ניתן לראות את ריצ’רדס עם מחברת ועט רושם פתקים. זה ממלא תפקיד חשוב בהכנת המרוץ שלה, וכך גם במציאת מסלול טוב שישאב את עצמה לנסיעה עצמה.

קרא גם: אווי ריצ’רדס על קעקועים, תמיכה משפחתית ורכיבה על מדליית אופני הרים בטוקיו

“ביום המירוץ אני אפילו לא חושב על זה. זה פשוט קורה. אני רושם את הזמנים שלי והגוף שלי פשוט עושה את זה “, אמר ריצ’רדס. “לחץ ביום המירוץ הוא אף פעם לא משהו שעולה לי בראש כי אני עושה את אותו הדבר בו זמנית, לכל מרוץ. זה כל כך קדוח בתוכי עכשיו שזה כמעט מתרחש באופן טבעי.

“מוזיקה היא דבר ממש גדול בשבילי. אני אוהב לשמוע מוזיקה, אז אני תמיד מפעיל מוזיקה טובה בבוקר, ואני אוהב לרכוב אל הבורות שלנו. אני חושב שזה ממש נחמד רק לשנייה של שקט ופשוט להיות קצת לבד ובמרחב שלך. בשבילי, לכתוב דברים מאוד חשוב. אני אוהב לכתוב רשימה בבוקר ולעבור שוב על הזמנים שלי, לכתוב רשימה של הקורס, ולעבור על זה שוב בראש ולדמיין אותה, ואז כשאני מגיע לבורות, אני אוהב פשוט לשבת לשוחח במשך שעה.

“אני תמיד מגיע שעה מוקדם, ואני משוחח עם הצוות. אנחנו יושבים ואני יכול להכין להם קפה ופשוט לדחוס לפני שהכל מתחיל. אחר כך אני מתחיל את חימום הגלוט, אני שותה את השור האדום שלי באותו הזמן לפני כל מרוץ. ומשם הכל פשוט זורם “.

אפילו בעיצומו של מרוץ, למשפחתו של ריצ’רדס חשוב להכין אותה.

“הדבר האחרון שאני תמיד עושה הוא לקרוא את הכרטיס שאמא שלי שולחת לי כך שזה תמיד קורה לפני שאני מתחרה במשהו. בדרך כלל זה נשאר בכיס האחורי שלי גם כשאני מרוץ “, סיפרה VeloNews.

מציג את הטוב והרע ברשתות החברתיות

ריצ’רדס היא משתמש פורה במדיה החברתית, במיוחד באינסטגרם, שם מציגה את חייה על האופניים ומחוצה להם. לאחרונה, יש הרבה תמונות וסרטונים מהתקופה המוצלחת שלה באליפות העולם בוואל די סול, יש צילומי חוף ותמונות שלה כשהיא מסתובבת עם משפחתה בקורנוול, וסרטון איך היא נרדפת על ידי לברדור המרגש שלה בזמן שהיא עושה מאמצי גבעה על אופני ההרים שלה.

בין דימויים של חיוכים, בוץ וכלבים מרגשים, יש כמה פוסטים המפרטים מתי הדברים לא מתוכננים, או כשהיא מרגישה מוטרדת או חסרת מוטיבציה. ריצ’רדס רוצה להיות כנה כלפי קרוב ל -150,000 העוקבים שלה, במיוחד עבור אלה שאולי מתחילים בקריירה הספורטיבית שלהם, אבל זה קשה לאזן.

“אני חושב שזה דבר שקשה מאוד לעשות. לפעמים אני מתקשה לדעת היכן הגבול, עם הרשתות החברתיות “, אמר ריצ’רדס. “אני חושב שזה באמת חשוב לראות את כל הצדדים של ספורטאי כי אחרת הילדים הצעירים יותר מביטים למעלה, אם אתה רק מראה את הזמנים הטובים, אז כשקורה להם משהו קשה, הם פשוט חושבים טוב,” למה זה קורה לי? ” או כאילו, זה לא כמו הוגן, זה תמיד טוב להם.

“אני מנסה לשתף קצת בכל מה שקורה, אבל תמיד קשה לי, כי ברור שאני בעמדת מזל. אבל אני גם חושב שזה טוב מכיוון שמדיה חברתית יכולה להיות בדיוק כמו סליל השיא של כל הדברים הטובים באמת. אז כן, אני חושב שחשוב לפעמים להראות בעצם מה קורה או איך אתה מרגיש. אבל אני חושב שזה קשה כשאנשים יכולים להיות מאוד שיפוטיים, אז זה קו דק “.

ריצ’רדס מאחלת שהיא יכלה לראות רוכבים אחרים דנים בזמנם הקשים יותר כשהיא נכנסת לענף. כעת היא מסתכלת על ספורטאים מענפי ספורט אחרים, כמו טיפוס של Shauna Coxsey כדי לקבל מבט מעוגל יותר על מה שאחרים חווים.

“אני חושב שהאנשים שאחריהם עקבתי היו מאוד, הם כנראה פרסמו רק את הדברים הטובים, ואני לא חושב שזה עזר לי”, אמר ריצ’רדס. VeloNews. “אני עוקב אחרי אנשים כמו שאונה קוקסי עכשיו, ואני אוהב לראות את המדיה החברתית שלה כי אני מוצא את זה ממש מרענן כשהיא מראה הכל כשהיא מתקשה באירוע או שאין לה מוטיבציה להתאמן כי אני חושב שאנחנו יכולים, כולנו יכולים להתייחס אליהם. הדברים האלה, ואני חושב שזה ממש חשוב.

“אני לא חושב שאני מספיק טוב לעשות את זה כמו שאונה. אבל אני, אלה האנשים שאני אוהב לעקוב אחריהם ברשתות החברתיות. אני לא אוהב לעקוב אחרי האנשים שהם רק כמו לעשות הכל דרך זכוכית ורודה שהכל מושלם. אני רוצה לראות אנשים נהנים, אבל אני גם רוצה לראות מה קורה בעצם. אני מנסה לעשות את זה. אני לא תמיד הכי טוב. ”

Source link