אלברטו קונטאדור על הכוכבים של היום: “אנחנו לפני דור הזהב”

אלברטו קונטאדור על הכוכבים של היום: “אנחנו לפני דור הזהב”


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

אלברטו קונטאדור פרסם כמה תוצאות גדולות במהלך 15 שנות הקריירה שלו, אבל הוא מאמין שהדור של היום יהיה אפילו יותר מרשים ברחבי טור דה פראנס ומעבר.

דיבר עם יומון ספרדי לאחר אירוע גראן פונדו שנערך לאחרונה במיורקה, הכוכב הספרדי בדימוס אמר שהוא מצפה Tadej Pogačar לשלוט במה שהוא מכנה “דור הזהב”.

“רכיבה על אופניים היא לחיות את אחד הרגעים הטובים ביותר שלה”, אמר Ultima Hora. “אנחנו לפני דור זהב. בכל מרוץ או שלב, אנו רואים שאפתנות, כאשר השמות הגדולים נלחמים על הניצחון. זה עוזר לרכיבה על אופניים להשפיע יותר ולמעריצים”.

מאז שפרש ב-2017, קונטאדור’ס נשאר עסוק בקבוצת הרכיבה שלו – Eolo Kometa – כמו גם בעבודה עם Eurosport TV. קונטאדור שומר את האצבע על הדופק של הפלוטון, והוא אמר שהוא מתרשם ממה שהוא רואה בדור החדש ביותר של כוכבים מתחילים ב-Pogačar ובאופניים.

“הוא שולט בטור והוא האיש שצריך לנצח, במיוחד אחרי מה שהוא עשה בשנה שעברה”, אמר קונטאדור על הסלובני. “אבל כל מהדורה שונה ויש תחרות. לרוגיץ’ היו בעיות, אז נראה איך הוא יהיה ב-2022. אבל אני רואה פוגאצ’אר חזק מאוד, עם מקום להשתפר, והופך בטוח יותר בתוצאות שלו, והוא מראה רמה מרהיבה כשהוא מנסה לנצח”.

קונטאדור היה חלק מה”ארמדה הספרדית” המפורסמת ששלטה בכבישי אירופה במשך כמעט שני עשורים, כשרק אלחנדרו ואלוורדה ולואיס לאון סאנצ’ס עדיין פעילים בפלוטון מימי הזוהר ההם.

אף רוכב ספרדי לא זכה בשלב באף סיור גדול ב-2021, והרים פעמוני אזעקה ברחבי הפלטון הספרדי.

“הדברים האלה קורים, וכולם שמים לב”, אמר קונטאדור. “דברים ישתנו, וכולם צריכים לעבוד ולהמר על הנוער, כמו שאנחנו עושים ב-Fundación Alberto Contador.

“אנריק מאס? יש לו התאוששות אדירה והוא יודע מה עליו לעשות כדי להגיע לפודיום בסיבוב הופעות גדול”, אמר קונטאדור על התקווה האחרונה של ספרד. “יש הרבה לחץ על הכתפיים שלו, אבל יש לי הרבה תקווה שהוא יוכל לזכות בסיבוב הופעות גדול. הוא מנצח פוטנציאלי. מתי? הזמן יגיד, אבל יש לו את האיכות להילחם על זה, והוא כבר הראה את זה”.Source link