אופני Quintana Roo V-PR טריים חדשים מספקים מוכנים לרכיבה עם תוכנית Fit-Ready החדשה שלהם

אופני Quintana Roo V-PR טריים חדשים מספקים מוכנים לרכיבה עם תוכנית Fit-Ready החדשה שלהם


מוקדם יותר החודש, קווינטנה רו התגנבה לאופנוע טריאתלון חדש. ה-V-PR כולל עיצוב חדש לחלוטין שמוריד משקל תוך שיפור באווירודינמיקה, בטווח ההתאמה ובאופן מסירת האופניים. למרות שזו תוכנית אופציונלית, תוכנית Fit-Ready החדשה של Quintana Roo פירושה שאתה יכול לקבל אופני תלת שנשלחו ישירות לביתך, כבר בהתאמה אישית למידות המדויקות שלך.

משקל קל יותר

אופני Tri Quintana Roo V-PR

תוך ציון בד פחמן חדש המשמש בבנייה, ה-V-PR מוריד את המשקל ל-2,169 גרם הכולל את המסגרת, המזלג, מוט המושב, QBox ואחסון TT עבור מסגרת של 52 ס”מ. Q-Roo טוענת שהתוצאה היא תצורת אופניים שלמה שקטה עד כמעט 2 ק”ג מאשר כמה מתחרים. המשקל הזה כולל גם את המעבר לתושבת התחתונה עם הברגה של T47 – משהו שאנחנו רואים יותר ויותר עם כל השקת אופניים.

Shift+ אווירודינמיקה

אווירודינמיקה של אופני Quintana Roo V-PR tri

במונחים של אווירודינמיקה, קווינטל רו קבע את השוואת ה-V-PR מול ה-Cervelo P5. במהירות של 30 קמ”ש ומ-20 עד 20 מעלות, Q-Roo טוענת שה-V-PR היה מהיר יותר בממוצע של 9.5 וואט מה-P5. בהשוואה לשלהם דיסק PRsix2, ה-V-PR יעיל יותר ב-5.02%. חלק גדול מזה הוא מה ש-Q-Roo מכנה את טכנולוגיית ה-Shift+ שלהם שמסיטה אוויר לצד הנקי יותר של המסגרת, שאינה מונעת מהנהיגה.

אחסון והידרציה על הסיפון

הידרציה לאופניים Quintana Roo V-PR tri

עבור הידרציה, Q-Roo טוען שה-V-PR תוכנן להיות מהיר יותר עם בקבוקי מים עגולים סטנדרטיים על הסיפון מאשר בלי. פשוט בגלל שבקבוקי מים עגולים סטנדרטיים קלים יותר לניקוי ולשימוש מאשר מערכת משולבת שלפוחית ​​השתן. מלפנים, האופניים מתוכננים לקבל את בקבוק ה-Profile Design Aeria aero או את בקבוק HSF/Aero HC 800+.

אחסון צינור עליון לאופניים Quintana Roo V-PR tri

אחסון תזונה מוצע באמצעות קופסת תזונה Aero top tube שהיא עיצוב גומי קשיח עם סגירת רוכסן.

Quintana Roo V-PR tri bike qbox

ולגבי כלים וחלפים, ה-QBox הנשלף עודכן בעיצוב קומפקטי יותר. יש לו עדיין הרבה מקום ליסודות, ואפילו מציע חריצי הרכבה עבור פנס אחורי.

אפשרויות תא הטייס

אפשרויות תא הטייס של אופניים Quintana Roo V-PR tri

לצרכנים יש בחירה בין שתי אפשרויות שונות לתא הטייס בצורה של Vision Pro ו-Vision TFA. תא הטייס ה-Pro הוא האופציה היקרה יותר של פחמן אווירי, שמבטיחה הרחבות מהירות יותר ב-8% שיכולות לחסוך 9.4 שניות לאורך 40 ק”מ. כמובן, רבים יבחרו בשילוב TFA אשר למעשה מציע את שונות ההתאמה הרחבה ביותר.

התאמה-מוכנה לדלת שלך

אופניים טריים של Quintana Roo V-PR מוכנים להתאמה

עם זאת, כל ההתאמות הללו עשויות להיות קשות להגדיר, וזו הסיבה ש-Quintana Roo מציעה כעת את תוכנית Fit-Ready שלהם – משהו שהם מכנים ראשונים בתעשייה. במקום להכניס אופניים חדשים ולהגדיר אותם בהתאם להתאמה המדויקת שלך באמצעות ניסוי וטעייה, Q-Roo תבצע כעת את ההגדרה עבורך לפני זה מגיע. כל שעליך לעשות הוא לשלוח ל-Q-Roo את נתוני ההתאמה שלך, את הטופס שלמעלה, ועוד 250$, והם יקצצו את ההרחבות, יקימו את מרווחי משענת היד, ימקמו את האוכף שלך, יחתכו ודימומו את צינורות הבלמים ויתקשרו לחלוטין את האופניים. בשלב זה, האופניים מועברים לדלת שלך דרך Home.Delivery.Right, כלומר האופניים מורכבים ב-90% ודורשים שלבים מינימליים כדי להיות מוכנים לנסיעה.

תמחור וזמינות

ה-V-PR מתחיל ב-$8,840 כשהמחירים עולים משם על סמך בחירת רכיבים, גימור ואפשרויות כמו Fit-Ready. זה יהיה זמין גם בערכת מסגרות, החל מ-$5,340. אופניים זמינים להזמנה עכשיו, עם זמן אספקה ​​ממוצע של שישה שבועות לצביעה, בנייה, ומשלוח עד דלתכם.

quintanarootri.comSource link