אופני מסלול קרבון LOOK 895 ויטסה מחודשים עלו על הקרשים

אופני מסלול קרבון LOOK 895 ויטסה מחודשים עלו על הקרשים


ל-LOOK יש אופני 895 Vitesse קרבון חדשים, המשלבים טכנולוגיה אווירית מאולימפיאדת טוקיו השנה, אולימפיאדת ריו הקודמת, וכל הדרך חזרה לאטלנטה ב-1996. ה-895 Vitesse החדש הוא עיבוד מחודש לטווח הביניים של ה-R96 הארוך של Look. משודרג, מבטיח כעת אווירודינמיקה וקשיחות משופרים הודות לקצה הקדמי של ה-T20 החדש שלהם, הכל כמעט בחצי המחיר.

אופני מסלול קרבון LOOK 895 ויטסה

ה-T20 האחרון של Look שהופיע לראשונה באולימפיאדת טוקיו 2020 הוא עדיין אופני המסלול המהירים, הקלים והקשיחים ביותר שלהם מקרבון – לאחר שרכבו לכמה מדליות ארד. אבל ב-7500€ עבור ערכת המסגרת המיוצרת בצרפת, זה מחיר גבוה לכל מי שאין לו ספונסרים עם כיסים עמוקים. אפילו ה-R96 הישן שפותח עבור ריו 2016 עדיין נמכר ב-7000€, גם הוא נסע לברונזה קבוצתית ב-2016.

LOOK 895 אופני קרבון קרבון, תמונה מאת עמנואל בורנו, רוכב על ולודרום טולון, Hyeres, צרפת

ג. תראה, תמונות מאת עמנואל בורנו

אבל עכשיו, על ידי התאמה של הטכנולוגיה שפותחה ב-R96 הישן עם הקצה הקדמי המהיר יותר של ה-T20 והעברת הייצור למפעל הפחמן של Look בתוניסיה, הם קיצצו את עלות הכניסה בחצי תוך שהם עדיין מנצלים את היתרונות הפנימיים של Look. טכנולוגיית פחמן ושותפות פרו-פיתוח בת 30 שנה עם נבחרת המסלול הלאומית של צרפת.

פרטים טכניים

אופני מסלול קרבון LOOK 895 ויטסה, בזווית

לוק מכנה את ה-895 Vitesse החדש כמילוי פערים “שנועד לאווירודינמיקה אולטימטיבית על המסלול”. מסגרת ה-20% hi-mod/ 65% מודולוס בינוני / 15% התנגדות גבוהה מונוקוק פחמן עברה אופטימיזציה לקשיחות ולשרוד את החיים הקשים של מירוץ כתף אל כתף בוולודרום תחת כמה מרוכבי האופניים החזקים בעולם . ובעוד שהחלק האחורי של ה-T20 החדש מציג נתוני גרר נמוכים יותר בהדרגה, ה-895 החדש מבטיח הרבה מאותה מהירות בתמחור מציאותי יותר.

אופני מסלול קרבון LOOK 895 Vitesse, פרט מזלג גזע

המזלגות החדשים של ה-T20 מביאים איתם גם את גזע ה-Carbon Track המשולב והמתכוונן שמשתמש בתוספת עגולה מאפשרת לרוכבים לקבוע כל זווית גזע חיובית או שלילית שהם צריכים להתאמה מושלמת לכל תחום מרוצים, עם אורכי גזע מתחלפים מ-55- אורך 140 מ”מ.

LOOK 895 אופני קרבון קרבון, צילום עמנואל בורנו, רוכב פרטי ולודרום טולון

מסגרת הפחמן העמוקה אך הצרה מעמידה את עמודי השרשרת שלה ברוחב לתושבת התחתונה עבור קשיחות מקסימלית, ומכניסה את הגלגל האחורי בחוזקה מאחורי צינור המושב והתורן המשולב לזרימת אוויר חלקה. כובע תורן מושב קנייני, הפיך מציע טונות של התאמה אופקית לחייג בכל תנוחת אוכף.

אופני מסלול Look 895 Vitesse – תמחור, אפשרויות וזמינות

אופני מסלול קרבון LOOK 895 Vitesse, סט מסגרת

LOOK 895 Vitesse frameset Pro Team או Côte d’Azur (lr)

אופני המסלול החדשים Look 895 Vitesse נמכרים כמסגרת קרבון רק ב-$4500 / 3790€ כולל מסגרת, מזלג, אוזניות, סטם מתכוונן ומוט מושב. אתה לא מקבל אוטומטית את ערכת ארכובה ומוטות מסלול Zed של האופניים היקרים יותר. ערכת המסגרות זמינה בצביעה מסורתית של Look Pro Team (שחור מט עם גרפיקה אדומה, כחולה, לבנה וצהובה) או ציור חדש ב-Côte d’Azur שחור מט עם גרפיקה צבעונית המבוססת על סימוני פסי וולודרום קלאסיים.

LOOK 895 אופני קרבון קרבון, מבנה שלם

שניהם זמינים כעת בארבעה גדלי מלאי (XS-L) עם שמונה עשר אורכי גזע מתכווננים (55-140 מ”מ), מסוחרי Look ברחבי העולם.

LOOK 895 אופני קרבון קרבון, צילום עמנואל בורנו, נוטה לוולודרום

LookCycle.comSource link