אופני מטען מקבלים עיצובים וטכנולוגיה גדולים יותר, נועזים יותר ביורובייק 2021

אופני מטען מקבלים עיצובים וטכנולוגיה גדולים יותר, נועזים יותר ביורובייק 2021


אופני האלקטרוני מטען הם כלי תחבורה מדהים, ותמיד היו להם נוכחות ב- Eurobike (ובצי המבחנים שלנו). אבל השנה, ראינו זינוק גדול במקרי השימוש והעיצובים. החל ביישומים תעשייתיים ומסחריים (כמו הובלת מטענים אמיתיים על משטחים) וכלה בהובלת אותך ובני משפחתך או המכולת בעיר מהר ובטוח יותר, להלן שישה מותגים שהציגו את עתידם של אופני מטען ותחבורה…

Sblocs Calderas One

sblocs caldera טריק אחד עם עיצוב היגוי נוטה

מה שמייחד את ה- e-trike הזה מאופני מטען קדמי אחרים הוא עיצוב ההטיה שלו. סובב את האופניים, והוא עוקב אחר הנטייה הטבעית שלך כדי לשמור על הרגשתו והתנהלותו יותר כמו אופניים מסורתיים.

וזה לא רק אתה הנשען, הגלגלים הקדמיים נשענים איתך ועוזרים לשמור על המטען שלך נטוע בעזרת יישום כוח צנטריפוגלי נכון. תחשוב, מול מכונית שבה הדברים שלך מחליקים שמאלה כשאתה פונה ימינה, זה נשען כאילו מרכז הכובד שלו נמצא הרבה מתחת למדרכה.

מתלה מסתובבת על אופניים חשמליים מסוג sblocs cargo

מתלה מסתובבת על אופניים חשמליים מסוג sblocs cargo

הקטע המסובך הוא שההטיה (או הרזה) לא קשורה להיגוי, זה תלוי בך להטות את האופניים. דיברנו עם האישה שרכבה עליה בתמונה למעלה (שדגמנה לנו בחזרה סיבוב גורף) והיא אמרה שזה קצת מוזר בהתחלה, אבל מהר מאוד מרגיש טבעי.

ישנן טבעות O מאלסטומריות היוצרות עמידות פרוגרסיבית לרזה, שבעצם מונעות ממנו להתהפוך לצד. הם גם שומרים אותו זקוף כשהוא חונה.

אופניים חשמליים מסוג sblocs מטען עם מתלים מסתובבים

האופניים מגיעים בגרסאות לא חשמליות החל מ -5,295 אירו, אך אם אי פעם דוושתם על ילד ללא מנוע, סמכו עלינו, שווה את השדרוג לדגמי 6,295 יורו עם מנוע.

מנוע אופניים אלקטרוניים ומסלול הנע של sblocs cargo trick

זמין בגרסאות סטנדרטיות ו”מעורבות “(האחרונה מוצגת בראש הודעה זו עם גלגלי אופני הרים), הן משתמשות במנוע Brose וברכזות המונעות פנימית. בדוק אותם ב Sblocs.de.

אופני מטען AWD של ברלין

בכל מקום אופני מטען קדמיים בברלין עם מסגרת בסגנון bakfiets

אופני מטען זה מכל מקום. ברלין משתמשת במסגרת בסגנון bakfiets המציבה את המטען בין הרוכב לגלגל הקדמי. מה שהופך אותו לייחודי הוא עיצוב ההנעה לכל הגלגלים באמצעות מנועי רכזות מלפנים ומאחור. עם מארז סוללות עצום מתחת למזחלת המטען, נראה שהוא יכול לגרור כמעט כל דבר, כמעט בכל מקום.

הם מייצרים גרסאות רפואיות, וגם גרסאות שטח, אבל האתר שלהם קצת מוזר. שווה לבדוק אם אתה רוצה לראות את זה בפעולה.

אופני מטען Gleam Escape

טריק מטען נוצץ עם מתלה אחורי מפרק להטיית הגלגלים לפינה

בהתייחסות אחרת למיקום המטען ולניית הגלגלים, Gleam Escape משתמשת בעיצוב מתלים מלא שעובד במקביל לטכנולוגיית הטיה הדינמית שלהם כדי לשמור על רמת המטען שלך על מהמורות, ויציבות בפניות.

טריק מטען נוצץ עם מתלה אחורי מפרק להטיית הגלגלים לפינה

שני הגלגלים האחוריים בגודל 20 אינץ ‘יושבים על זרועות עצמאיות הנעות לכיוונים מנוגדים תוך כדי סיבוב, ויוצרים רזה טבעית בדיוק כמו שהיית מרגיש על אופניים סטנדרטיים. נשען לסיבוב או שייט ישר.

פלטפורמת המטען משתמשת בלוחות כדי לספק נקודות ריסים לאבטחת המטען שלך, והן מציעות מכלי מטען מותאמים אישית שנכנסים לתוכם ומפיקים את המרב מהשטח הניתן לשימוש. קיבולת המטען הכוללת היא 200 ק”ג (כולל רוכב), אך היא יכולה גם למשוך קרוואן אם אתה צריך יותר דברים להזיז.

טריק מטען נוצץ עם מתלה אחורי מפרק להטיית הגלגלים לפינה

זהו אופנוע אלקטרוני מסוג 1, המונע על ידי מנוע Bosch Performance CX 250W המוביל לרכזת פנימית עם הילוכים פנימית של Enviolo Cargo. חגורות אינדיווידואליות מניעות אז כל גלגל אחורי. הגלגל הקדמי 27.5 אינץ ‘עם מזלג מתלה וכיסוי פגוש כמעט מלא. מחיר הבסיס הוא 6,995 € בתוספת מס, עם מטענים שונים ושדרוגים אחרים זמינים, כולל מערכת סוללות כפולה שמשתמשת בשתי סוללות בוש 500Wh. בדוק ואז בכתובת gleam-bikes.com.

אופני מטען 4 גלגלים SUM X מלאים, בעלי השעיה מלאה

סכום פתרונות סיבי פחמן מלאים אופניים פחמן

SUM X הוא אופנוע אלקטרוני מודולרי בעל ארבעה גלגלים שמשקלו 46 ק”ג בלבד (101 פאונד) הודות למבנה של סיבי פחמן כמעט כולו … כולל קפיצי העלים האחוריים!

סכום פתרונות סיבי פחמן מלאים אופניים פחמן

זרועות הבקרה הקדמיות וקפיץ העלים האחוריים מלאים בפחמן, כמו כל דבר אחר שלא היה צריך להיות מתכת.

סכום פתרונות סיבי פחמן מלאים אופניים פחמן

אפילו מיטת המטען היא סיבי פחמן מלאים, והיא מגיעה בשלושה אורכים כדי לספק אפשרויות בסיס גלגלים קצרות, בינוניות וארוכות.

סכום פתרונות סיבי פחמן מלאים אופניים פחמן

המסגרת הראשית היא עיצוב פחמן מונוקוק, הכולל את המנוע ואת מערכת ההנעה המניעה את הגלגלים הקדמיים. הטווח הממוצע מוערך ב -60 ק”מ בטעינה מלאה.

סכום פתרונות סיבי פחמן מלאים אופניים פחמן

הפנסים הקדמיים והאחוריים הם סטנדרטיים, כולל נורת בלם אחורית. יש לו גלגלי סגסוגת עם בלמי דיסק הידראוליים על ארבעה גלגלים, וזה טוב כי קיבולת המטען המרבית היא 300 ק”ג (661 פאונד)! בדוק אותם ב SUMsolutions.it.

קרון אופני משטחים FlexiModal BicyLift

קרוואן לאופניים פלקסימודאלי

ה- BicyLift משתמש בשיטת חיבור דו-שלבית מחודדת למיקום הגלגלים כך שהם יוצרים ציר קל להרמת משקל רב. המערכת מיועדת להחליק תומכים מתחת למשטח רגיל ולאחר מכן ללחוץ למקומה על הזרועות.

ברגע שזה נעשה, פשוט צרף אותו לאופניים שלך. או השתמש בזרועות כידית כדי למשוך את המזרן הטעון לכל מקום שתזדקק לו. מערכת בלימה משולבת מסייעת בהאטת עומסים כבדים מבלי להפיל את הטיפול באופניים.

הם גם מייצרים אחד בשם Runner בעל מיטת שטוחה וצר יותר להתאים אותו למסלולי אופניים. הם קלים מספיק כדי שימשכו אותם על ידי אופניים אלקטרוניים מסוג 1, אפילו אלה האירופאים המוגבלים למנועים של 250W. בדוק את זה ב FlexiModal.fr.

עגלת משטחים המופעלת באמצעות מנוע Baumeister

קרון אופניים מופעל על ידי רכזת באומיסטר

אם אתה באמת צריך לגרור עומס כבד (וחשוב), נגרר המטען של באומיסטר משתמש בארבעה מנועי רכזת, אחד בכל גלגל, כדי לסייע לך … ולא לשרוף את מערכת ההנעה של האופניים שלך.

הדגם החדש הזה אפילו משתמש במעלית חשמלית, עם תומכים צמודים המחליקים למקומם לאחר שחנית את העגלה סביב המזרן, ואז הם מרימים אותה כך שתוכל להסיט מטען על הסיפון.

מה שהופך את הכל לקל עוד יותר, הגלגלים הקדמיים מסתובבים כשאתה מסובב את האופניים, כשהוא עוקב אחרייך עד למסיבה.

Baumeister מייצרת גם מגוון רחב של קדימונים מונעים לכל דבר, החל ממטען לילדים, כמו גם גלגלים ומזחלות ממוזערות שתוכלו להרכיב כמעט לכל פלטפורמה שתרצו להפוך אותה לניידת. בדוק אותם ב Baumeister.eu.Source link